Аквапарк Приморско - безумие

  • 50 837
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Пълна отврат Sick Дано повече хора да видят тези снимки!

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Изумена съм от това което виждам тук.
Миналата година бяхме на почивка на Приморско и ходихме на аквапарка с децата. Повярвайте ми всичко изглеждаше точно като на рекламните снимки. Билета беше 15 лв като имаше и някакви половинки за децата и ние откарахме един цял ден там без да ни се тръгва. Вярно че цените бяха високи, но ние отидохме там с двете мои деца и с племенника ми и не се разорихме от соковете, пиците и кафетата. Всичко беше изключително чисто и новичко а служителите и спасителите бяха повече от любезни.
Абсолютно вярвам на авторката на темата и на снимките които е изпратила. Не се опитвам да ви убеждавам че нещата са по-розови отколкото изглеждат.
Тази година пак бяхме на Приморско но не се организирахме да отидем на аквапарка и сега като гледам се радвам че не сме отишли.
Доплака ми се че за толкова кратко време може да се съсипе до такава степен това прекрасно място за отдих на родителите и забавление за децата. Ако съоръженията бяха оставени без поддръжка на произвола на времето този аквапарк щеше да е в по-добро състояние отколкото сега като го стопанисват.

# 17
  • Мнения: 872
Наистина изглежда ужасно Sick.

# 18
  • Мнения: 4 967
Да, уви, и ние бяхме.  Излезе ни 70 лв за двама възрастни и две деца, малкото влезе безплатно. Вътре не сме консумирали нищо. Изкарахме няколко часа, заради децата. Водата в най-малкия басейн, където се очаква да е най-топла заради най-малките посетители - беше ледена. Как издържах 3 часа и аз не знам, опитвайки се за малко да топвам бебка в басейна. Баткото поне ходеше на другия, за малко по-големички. Аз се пуснах веднъж и умрях от страх, но това си е мой проблем. Пратихме таткото да се пуска. Не се е оплаквал от наранявания. Но що се отнася до снимките - това си е самата истина. Имаше и боклуци между шезлонгите - неизхвърлени хартии и т.н., което за тези пари е недопустимо!!! Тръгнахме си в 2 часа когато се очакваше да стане лудница. Едва си проправихме път през тълпите, които очакваха да влязат.
П.П. Следобяд се плаща половин цена за вход.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 038
Писах и в темата за Приморско, че именно аквапаркът беше "забавлението", което ми вгорчи разкошната почивка. Няма капацитет и като влезеш по-късно няма шезлонг, на който да легнеш, няма постелки и надуваеми съоръжения, които са необходими, за да използваш пързалките, а за мръсотията... нямам думи. В тоалетната на аквапарка нямаше ток, питам жената отвън защо е тъмно и тя ми тговаря, че преди няколко дни е изгоряла крушката  newsm78, една крушка е 0.70 ст все пак.

# 20
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Това е отвратително и недопустимо наистина,ужасна мръсотия.за 21 лв си е направо престъпление.Трябва са се сигнализира в ХЕИ.

# 21
  • Мнения: 87
Много добре си направила, че поместваш впечатления и най-вече снимки!  smile3501
Снимките говорят сами. Ееех, кога ще станем хора??? newsm78

# 22
  • Мнения: 416
       Ние миналата година ходихме, беше малко по-добре, но си лепнахме стомашни и други истории от там.  Тази година изобщо и не помислихме да отидем пак.

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Лятото бях на почивка в Приморско и много исках да отидем в Аквапарка. След като видях снимките, мога само да се радвам, че не съм го направила. Благодаря ти, че ги сподели с нас.

# 24
  • Мнения: 719
Пълна отврат.  Sick
Добре си направила, че сигнализира тук че повече хора да видят.
А къде всъщност е най-удачно да се пускат жалби от такъв род?

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 11:50 от Шушони

# 25
  • Мнения: 854

А къде всъщност е най-удачно да се пускат жалби от такъв род?
Може би в Комисия за защита на потребителите.

п.п. В Созопол пък се "карах" с концесионерите на плажа. Не даваха да се слагат чадъри (собствени) на първа линия, пред техните- стационарните. Трябвало да си ЗАД техните. Ходих в кметството да питам има ли някъде записано  такова правило. Казха, че не и да пусна жалба. Написах я, казха, че на другия ден ще пратят проверка. Не ми се обадиха, а след 3 дена свърши сезона и концесионерите си махнаха чадърите  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 17:24 от bushkata

# 26
  • Мнения: 719
Ходих в кметството да питам има ли някъде записано  такова правило. Казха, че не и да пусна жалба. Написах я, казха, че на другия ден ще пратят проверка. Не ми се обадиха, а след 3 дена свърши сезона и концесионерите си махнаха чадърите  Twisted Evil


Ето, точно такова отношение ме кара да "избеснея". #Cussing out
Не знам до колко адекватно биха реагирали и в КЗП? Rolling Eyes
А иначе мястото за подаване на жалби би трябвало да е:
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

# 27
  • Мнения: 3 695
 Sick
ужасна работа

# 28
  • Мнения: 2 558
бях там през лятото на 2006 година и не ми хареса особено, на повечето пързалки задължително ще се одереш или удариш на нещо
мислех, че са го оправили, но явно вместо към по-добро върви към по-лошо  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 401
Нека повече хора го прочетат.

Общи условия

Активация на акаунт