Отговори
# 270
Момичета, много ви благодаря за пожеланията Hug. Почерпете се за наше здраве.


На всички октомврийчета пожелавам много здраве, усмивки и безоблачно детство, а на техните семейства - щастие и любов.

Не съм писала от 100 години Embarassed, но за сметка на това ви чета относително редовно. Много ми се иска да дойда на срещата и ще направя всичко възможно, но не смея да се запиша, за да не ми мине котка път Praynig. Надявам се да ви видя следващата седмица Hug.

Ние сме добре. Записахме Дими на курсове по френски - един път в седмицата във Френския културен институт. В понеделник ще празнува там с другите дечица. Едва ли ще научи много неща, по-скоро ми е важен контакта с други дечица. Първият път ми беше доста притеснено, да не ни търси и да не ревне, но нищо подобно. Влезна в стаята и дори не се обърна да ми каже довиждане Mr. Green. За пореден път се убеждавам, че детето ми е супер адаптивно. Лошото е, че зимата контактите й с други деца доста се ограничават. Лятото беше супер - игра до 20,30 ч. в градинката зад блока. Бяха заформили една групичка от 5-6 деца и всеки ден играеха заедно. Но другите тръгнаха на градина, започна да се стъмва по-рано и вече не се събират. Ние решихме тази година да не я даваме на ДГ, за да не носи вируси на бебето. Но януари ни предстои и на нас неравна борба за записване Mr. Green. Дано да имаме късмет Praynig.

Лека нощ, мами и много целувки на дечицата  bouquet. Надявам се скоро да се видим с част от вас Hug.

# 271
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте банда!
Още само един ден и ние се хвърляме във вихъра на купона.
Сигурно и при вас е така, ама аз цял ден си припомням как на днешния ден пиехме кафенце с Мандаринката и й разправях как ми е паднала тапата и сигурно скоро ще почна да раждам... ееех спомени...

Облаче, аз съм живяла и в къща и в апартамент. И двете си имат и плюсовете и минусите. А за заемите... не ми се говори. Нашя ще се точи 20 години. Сега с тази криза започват да ни вдигат лихвите и положението става много неприятно. Обмисляме да съберем от роднини и приятели и да погасим колкото можем към банката. Сметки правим от известно време, защото нещо ситуацията не върви на добре. Определено в момента не е изгодно да се теглят кредити. Ние вече сме нагазили и ще трябва да се оправяме някак, но прогнозите за сега не са розови.
За това, което е писала Надина... и аз съм на това мнение. Иначе и на нас ни се иска да се поизнесем в покрайнините, но уви май няма да ни се отвори парашута. Освен това като се замисля има и друга... ако си купим къща... ще трябва нея да изплащаме още сума ти години. Като порастне Пешко ще поиска да си живее сам и ще си останем с Ники да си кукуваме двамата. Гледам нашите. Цял живот изплащат голям апартамент. Сега си седят двамцата и ползват една стая, а апартамента седи празен. И не само те. Техни приятели настроиха къщи на по три ката, че да има място за децата... ама децата не искат при родителите. Иската да са сами... и аз искам и за това не съм при нашите. Абе сложна работа е като седнеш и почнеш да гледаш напред.

А за лекарствата и алтернативните методи... натам съм се насочила. Права си, че на човек трябва да му дойде до главата за да му уври мозъка. Сега съм се забила да чета за клеевата тинктура и сребърната вода. Ще пробвам.
А за храненето... и натам сме в положителна посока. Вкъщи от много време ядем по леки храни, повече зеленчуци, никакви червени меса.

Гея душо я сподели за новата работа.

Дринка, хайде стягай мацките по- сериозно за по- голяма среща, че иначе няма да стане. Хубаво е да има някой деен организатор като теб   bouquet

ей сега спамнах всички, на които имам телефоните с смс за срещата. Ще видим някой ще отговори ли.

Брех колко сте писали. Не мога да ви изчета. За сега толкоз, че отиваме на пазар за подаръци, фоерверки и прочие... после ще дочета и останалите както са писали и пак ще пиша.

Хубав ден от мен момичета!

# 272
  • София
  • Мнения: 111
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала и сигурно не ме помните, но сега покрай порасналите ни 3 годишни деца ме хвана носталгия и реших да се обадя. (Аз нямам и Интернет албум - та и снимки не мога да покажа да ни видите).

Да са живи и здрави всичките ни дечица големи да пораснат на правнуци да се радват.

Ние сме добре.
Първо да се похваля Дея вече е кака на бебе Александър, който се роди на 02.07.2008 и много тормози майка си. Брей туй момче реве като магаре все иска гушнат да седи. Все едно се страхува да не го изоставим и като се види сам - посинява да реве. Ако така се държи и гаджетата си...... Joy

Освен това дадохме апартамента в Младост под наем и се преместихме в Панчарево в къща под наем. Хем на зелено хем мама да помага. Мнооооооого съм доволна. Единственото което ми липсва е социален контакт, защото тука майките са по-малко, а връстниците на Дея са все момчета. Тъй че на който са му писнали панелите да се примъква насам...  Laughing Laughing

Облачка и ние сме се замислили да строим в къща. Мисля, че си струва. Откакто лятото седим до 10ч. на двора и там вечеряме, там обядваме. Дея играе - има надуваема водна пързалка, замък и батут....... не мога да се върна в блока. Няма къде да събера покъщнината. Мъжа ми след работа си коси тревата с кеф - релаксира Laughing.

Дея тъкмо щяхме да я пращаме на детска градина и се тръшна от гадния вирус. Направи гнойна ангина, отит,..5 дена с 40 градуса и педиатърката ни посъветва да изчакаме с детската да и се засили имунитета пък и да пазим малкия. Тъй че ако има още някоя мама дето седи вкъщи да свирка да се мотаме из детски клубове зимата (това сериозно).

Хайде че дойде: "Искам филмче". Ще се опитам да се включвам по-честичко.
А как ми се идва на кръчмичка........................ ама няма кой да се бори с домочадието.
Весело на вас.

# 273
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала и сигурно не ме помните...

Еееее хайде сега, не те помним. Помним и още как. Ама се позагубихте.

Да ти е жив и здрав малкия Александър! Много, ама много да го нацелуваш.

Пък така като си мисля... помните ли Весита. Имам спомен, че трябва сега и при тях да има нов член на семейството.

Оредяха ни редиците... лоша работа. Но пък страшно се кефя като чуя за още дечковци появили се в компанията.

# 274
  • Мнения: 439
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛЪНЧЕВИЯТ ПЕПИНО!


Да расте здрав,да има слънчево и незабравимо детство и да е много,много щастлив!

Ади за теб



Винаги да ви радва,да ви стопля сърцето и да ви кара да се гордеете! Heart Eyes Hug Heart Eyes

  Party Time  ura

Честито и на Мартин,Мирослав и Лъчезар!Бъдете здрави и много щастливи мили дечица!

# 275
  • София
  • Мнения: 1 320
Честит Рожден Ден на Пепи! Да е много здрав, все така послучен и чаровен!
Скъпа приятелко и тук ти се извинявам!  Hug Пожелавам Ви весел празник, пълен с много усмивки!

                                                 

# 276
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧРД, Пепи, Лъчко, Миро и Марти! Желая ви много здраве и щастливо детство!
Аз сега се прибрирам, зарязах си децата при баба им и месец сме младоженци.  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕПИ, ЛЪЧО, МИРО И МАРТИ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!

На нас утре ни е първият учебен ден в градината, много се надявам да се харесат с новите госпожи. Уф, ама и аз се вълнувам все едно не е ходила на ясла.

От петък имаме ново колело - "голямо" Wink и не слизаме от него. Аз бях много против да взимаме сега, защото тя още не можеше да си кара триколката, но на това като се качи, го подкара веднага. Ама е голям кеф да си вървиш и тя да си кара, а не само да подвикваме, даже не се спира на балоните и количките Mr. Green

# 278
  • Мнения: 2 433
Честит празник скъпъ приятелко! Hug Да е жив и здрав Пепи! Хубав и дълъг живот му желая. А вас да ви радва и обича!

Весел празник Ади. Много, много целувки на Пепино! Hug Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 2 433
Честит рожден ден на Марти, Лъчо и Миро! Hug
Много късмет им желая. Щастливо и цветно детство! Здраве и много игри!


# 280
  • Мнения: 1 930
Честит рожден ден на сладък  Пепи, на Марти, Лъчо и Миро!

Да са здрави, щастливи и весели дечица!


Ади, пожелавам ви само здраве и късмет!

Незабравим празник!

# 281
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ооооххх като ви чета ме карате да цивря по никое време... БЛАГОДАРЯ ВИ за прекрасните пожелания!
Честито и на наборчетата родени в нащия ден рожден!
Чак сега успях да поседна и съм скапана.
Разказ... снимки и прочие... утре. Отивам да спя!

# 282
  • Мнения: 1 599
АДИ, ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ПЕПИ!   Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 378
Aди, душо - да ти е много здрав малкият Пепино, да ви радва по много, да расте умен и хубав, и да се усмихва все така хубаво Simple Smile и да му направите скоро някое другарче за игра Simple Smile

Честито и на другите рожденници Марти, Лъчо и Миро -да са най-слаките деца на мама и тати Simple Smile

целувки от нас

# 284
  • до морето
  • Мнения: 208

ЧРД на Пепи ,Лъчо ,Марти и Миро ,както и на всички празнували в изминалите дни!
Нека усмивките да не слизат от лицата им !

Общи условия

Активация на акаунт