Есенно-зимна ЯМБОЛСКА тема (18)

  • 25 218
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 83
http://media.snimka.bg/0873/008000379.уф не мога да пускам линк ,ако ми кажете как ........гледай по-натам....

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Здравейте  Simple Smile
Аз се включвам пак след гоооооооооооляяяяяяямо отсъствие и отново имам въпрос. Разрових се из старите теми за мнения за ямболските гинеколози и открих две имена - др. Янчева и др.Табакова. Ще може ли някой да ми даде координати на някоя от тях, за да си запиша час за преглед? Аааа и още нещо - в коя поликлиника е Табакова  Embarassed (за Янчева знам,че е в каргонската) Много мразя болците по принцип и ето сега ми се налага да посещавам лекари, а пък аз въобще нямам представа къде как е, какви са условията при различните лекари и в различните поликлиники... Embarassed

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 631
Wild Thing, 0888721041 e тел. на Янчева. За Табакова нямам отзиви, даже не зная къде се намира кабинета й. Успешен изход от неприятните посещения по лекари. Hug


Ехооо, има ли някой? По градинки ходите и нямате време за губене тук? Или сте се отдали на hard work...rock...hard rock... Twisted Evil

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ехоо, добро утро!
По градинки ходят някои, други ходят на работа Wink
А че е хард положението, хард е, но не от рока, а от това, че и двете дечурля втора седмица боледуват.

Табакова последно я засякох в приемното на болницата преди три години и няколко месеца, когато ходих да раждам Маги. Аз бих препоръчала Желев, но не всички го харесват. Д-р Паскалева също е много добра за преглед, кабинетът й е в болницата.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 24
Благодаря ви за бързите отговори  Hug Ще видим каква ще я свърша, мисля все пак да ида при Янчева, всички я хвалят

# 20
  • Мнения: 919

Ехооо, има ли някой? По градинки ходите и нямате време за губене тук? Или сте се отдали на hard work...rock...hard rock... Twisted Evil
Тук сме.Кога ще отидем да изядем по една пица? Wink
Да не е обаче тая седмица Laughing
Няма го Татко-вожд да ни организира  LaughingЩе му сложим черна точка Joy

# 21
  • Мнения: 266
Здравейте и от мен! От много време не бях влизала във форума, а вие сте почнали нова тема! Надявам се тази да следя по- често!

# 22
  • Мнения: 919
Здравейте и от мен! От много време не бях влизала във форума, а вие сте почнали нова тема! Надявам се тази да следя по- често!
Ами и за теб черна точка Joy

# 23
  • Мнения: 266
Няма вече обещавам! А вие ако правите среща свиркайте!

# 24
  • Мнения: 919
Няма вече обещавам! А вие ако правите среща свиркайте!
Ами да се включат и другите да кажат.Аз съм готова . Peace
Всъщност,аз не съм пропуснала нито една среща до сега Mr. Green

# 25
  • Мнения: 111
Привет момичета,
 и аз да се включа тук. Но защо така няма много  мами ( бъдещи и настоящи Simple Smile)  от Ямбол... Thinking

# 26
  • Мнения: 919
 Capricio ,привет!
Ами преди бяхме повечко,пишехме доста,сега намаляхме Wink

# 27
  • Мнения: 135
Тук сме,тук сме  newsm18
Аз ходя на работа,детето на градина.А на компютъра рядко сядам.Има ми нещо май  newsm78 Та аз толкова да го обичах Simple Smile
Ще се постарая повечко вече.

# 28
  • Мнения: 919
Тук сме,тук сме  newsm18
Аз ходя на работа,детето на градина.А на компютъра рядко сядам.Има ми нещо май  newsm78 Та аз толкова да го обичах Simple Smile
Ще се постарая повечко вече.
Тук си ти! Crossing ArmsДобре че ти се скарах по кюто ,та дойде Mr. Green Joy Joy
Айде вече по-често да пишеш! Wink Laughing

# 29
  • Мнения: 83
И аз съм тук ,ама вас като ви няма сама ли да си пиша smile3555е говоря си сама ,защо да не си пиша и сама newsm78 Joy
Сега като затвориха кухнята ,съвсем затъпях и изкуках #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт