Ясно, ще съм в първи клас, ако мама влезне в час!

  • 19 570
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Доволен от първия уч. ден и Кирил. Както се изрази оцветявали са и са заграждали някакви неща. Не са писали, нито чели.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 762
Ан Мари - ти в Надежда ли живееш  newsm78 Един фон от твоите снимки ми е много познат.
В Надежда съм. Последните снимки са правени пред ПроКредит.

Дияна мисля да я запиша на плуване. Днес забравих да питам учителката им. Може би от октомври ще се организират.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И при нас мина добре... Г-жата каза,че нямало днес да ни казава на нас какво им е домашното, за да види, дали децата са запомнили сами... Според сина ми имали 4  домашни - да разкажат по картинка как е минал първият учебен ден, да напишат 4 реда в тетрадката по писане, да оцветят няколко дребни картинки в тетрадката по математика и да се научат да си завръзват връзките на обувките Mr. Green. Затруднения видяхме само с последното, но се упражнихме на обувките на сетсра му, щото той точно обувки с връзки няма newsm78. Всичката работа я свърши за около 20-на минути, отказа да спи и така...
За спорта - смятам да продължим с тениса, ама да видим как ще организираме часовете, че сме в различни смени с децата от нашата групичка.

# 18
  • София
  • Мнения: 418
Леле то е ужас направо. Отидох да го взема, търся го в тяхната стая, където трябва да са - няма жива душа. В коридора една отворена врата и летящи деца . Запътих се натам. В класната стая крещят децата, рисуват или търчат на вътре навън. Моя липсва. Засилвам се към ъгъла и го намирам в лафката с други деца.
Е знам, че ще е така и ,че има непредвидени ситуации, като това да ги съберат с друг клас, ама да ви кажа разочарована останах. Дано се наредят нещата.
Иначе доволен е, но не си е довършил домашното в занималнята и сега дописва. Хубавото е, че са 15 деца в класа. Толкова ще са и в занималнята( всеки клас си има госпожа за занималнята и си стои в тяхната стая). За това удоволствие ще плащаме по 3 лв. на ден. Никола също е разочарован от тоалетната. Смотана била, мирише и нямало от къде да се пусне вода. Е това кога ли ще се промени...Така ги помня и от моето детство.
За спорта- иска ми се да го запишем на плуване, но ще видим как ще сме с времето.

# 19
  • Мнения: 3 886
Ей ни и нас ей не мога да ви смогна.И  аз мисля плуване и карате но  има и фитбул в у-ще та незнам с 3 дали може да с е еправи

# 20
  • Мнения: 224
Хубаво, че са момчетата, да става весело в класа на дъщеря ми. Разказвала по пътя на баща си само за тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 932
A моят първокласник само ме ядосва. Първо се оказа, че са в занимлнята с едно момченце от ДГ, с което много се разбираха. Казаха че не спрели да си говорят. После в къщи установих, че си е съдрал подвързията на Буквара. Питам го защо, а той: "не могъл да го отвори и решил да скъса и намачка подвързията".  Twisted Evil След това намерил в хладилника един шоколад (вярно от детската милка) и го изял целият. Уж със сестра му, ама като знам че тя не обича сладко...

# 22
  • Мнения: 2 829
Габи е доволна от втория учебен ден.Добре е минал,писали са ,не са чели
записала съм я на стол,справила се е с таблата  Grinning
Иначе-за извън класна дейност-съм я записала на плуване-2 пъти седмично  и на танци- смятам да я запиша -пак 2 пъти седмично
отделно в училище всеки ден  има след часовете школа по англ.език.

# 23
  • Мнения: 558
Честити ни първокласници!
Да се похваля и аз - днес сам е влязъл в училище и се прибра много доволен! Whistling
Да питам - Буквара и Математиката ми се виждат много кофти направени и ме е страх, че ще се отлепят листовете. Някаква идея за подвързване, преди лепилото да ги е изоставило?

# 24
  • Мнения: 745
И Василена е много доволна от днешния учебен ден Laughing почти не са учили. Направили са обиколка на училището да види къде какво има, оцветявали са малко, разказвали са по картинка. Мноооого е доволна.

# 25
  • Мнения: 3 271
Колко хубави неща споределята за първият ден! Страхотно е, че децата се чувстват щастливи и доволни от него!

Нашето училище в Бг е с учебниците на Булвест 2000, така че и ние работим по тях.

# 26
  • Мнения: 2 716
Утре трябвало да носят тетрадка №1, но Галя не чула по кой предмет  ooooh!
На всичките пишело №1. И ги е натъпкала в чантата. Всъщност натъпкала е всичките си учебници.  Joy Joy Joy
Егати заплеса.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 762
Може би по български Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 39 762
Всъщност натъпкала е всичките си учебници.  Joy Joy Joy
То и Дияна утре ще ходи с почти всички учебници. В бюрото останаха само Родния край и Бит-а.

# 29
  • Мнения: 2 716
Подготвихме тетрадки по български и математика. Както и с квадратчета и с редове. И двата учебника. Каквото и да е, ще е кратко. От 9 до 11 ще са на училище. И по случай денят на София, щели да ги разведат из цялото училище - защото, цитирам "първокласниците са на почит"  Joy Водели ги в библиотеката, стола,.... ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт