Тест за бременност - повлиява лис е от нещо друго

  • 5 068
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
Понеделник отивам на лекар, и ще ви пиша какво е станало. Тази сутрин нямах температура и тъкмо се зарадвах, и сега пак съм с 37.2
Извинявам се ,ако по някакав начин съм засегнала някого 


sladko, извинявам, че писах в твоята тема, надявам се нещата при теб да се наредят възможно най-добре 
 
 
 
 

# 46
  • София
  • Мнения: 10 367
Сладко, дано наистина е мензис и само със страха си останеш! Ти иди пак задължително на лекар, за твое успокоение, и вече не използвай такъв вид контрацепция. Аз поне повече не искам да експериментирам с тялото си  Sick, достатъчно си напатих.
 Hug

# 47
Вчера излезнаха резултатите от ЧХГ теста, който направих в сряда. Оказа се положителен... Дадоха ми направление за хоспитализация... Отидох в Майчин дом, но там след преглед ми казаха, че според тях няма бременност... и сигурно нещо от Ескапелето... Всъщност днес ми потече и истинска кръв, но шурна изведнъж като вода потече... всичко изцяпях, отидох пак в Майчин дом там ме прегледаха само на видеозон след дълго чакане, защото имаше раждащи жени, определено доста по-спешни случаи Simple Smile Нищо нямаше, правих тест - двоен и двата показаха твърно отрицателен резултат...

Накрая си тръгнах, защото не искам повече никой да ме човърка... Дано всичко мине ок и никакъв секс два месеца или поне докато не реша на 100% да ставам мама Simple Smile

След тея перипетии не мисля, че бих пила и противозачатъчни без съответно изследване...
 
Интересното е какво се е случило... Може би е имало нещо и е паднало, а може би цялата тая лудница в организма ми е била от тъпото хапче... ooooh! Надявам се, не съм ви ядосала с темата си и моя странен случай, но надявам се всичко е да е ок и следващия път като получа две чертички да ме накара по-задълго да си стоя в този форум Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 48
  • Мнения: 4 527
Кого да си ядосала? Животът си е твой, проблемите са твои, ние можем само да помагаме със съвет. Радвам се, че всичко е наред.  Hug

# 49
  • Мнения: 826
Бледата черта при мен беше много рано хваната бременност Simple Smile Отиди на лекар. Направи каквото е добре за теб- тук никой не може да решава вместо теб. Успех.

# 50
  • Мнения: 6 274
Какво ли се е оказало в крайна сметка ?  newsm78

# 51
  • Мнения: 9 973
Какво ли се е оказало в крайна сметка ?  newsm78
2 поста по-нагоре пише Wink
няма бременност

# 52
  • Мнения: 6 274
Какво ли се е оказало в крайна сметка ?  newsm78
2 поста по-нагоре пише Wink
няма бременност
Аз прочетох, но то и преди това уж нямаше, пък с тази втора черта на теста....
Та за това реших да попитам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт