Хубав крем за суха и чувствителна кожа?

  • 54 084
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Avene и Galenic имат хубави серии за суха кожа. Както и Нюкс. На Виши, Еусерин и Лореал не съм фен и не препоръчвам.

# 16
  • Мнения: 372
Ползвала съм Лореал Хепидерм, но според мен не става за много суха кожа (на мен ми беше добре, но аз съм по-скоро с нормална към суха).
На Юсерин много харесвам Хидробаланса (има варианти за нормална и за суха кожа), а  Хидропротекта ми идваше мазен.
Клининанс не ми се сториха нищо особено - ползвала съм крема с вит. С и крема с нар.
Наскоро пробвах тестер на Ла Рош Актив С - не ми хареса Crossing Arms
От Виши Акуалия Термал също не останах никак очарована, но смятам да пробвам Олиго 25.
Изключително доволна съм обаче от Авен Хидранс оптимал - има за нормална и за суха кожа, както и вариант с 15 фактор  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Естелия, препоръчвам  ти да пропуснеш на Лореал крема.С него си бях докарала алергия, не е за чувствителна кожа, иначе не е лош.
Да, не е лош, много е добър дори за зимата. И не е задължително да си докараш алергия  Peace

# 18
  • Мнения: 17 407
Актив Ц на Позе ще е следващият който, ще си взема. В момента ползвам околоочния от тази серия. Хидранс оптимал рич е също много добър, да.

# 19
  • Мнения: 30
АЗ ще ти препоръчам кремовете на CLINIANS.За мен те са много добри за суха и чувствителна кожа.Аз лично бях с много суха кожа,която се лющеше на бузите и челото, и ми ставаха червени петна.Страшно неприятно беше.Бях пробвала какво ли не,докато не пробвах тези кремове.Сега се радвам,че вече нямам този проблем.Успех в избора ти.

И аз имам същите проблеми, особено през зимния сезон. Пък винаги кожата на носа ми се бели, както и на десетката между двете вежди.  Laughing. Не знам каква е причината... Rolling Eyes

Ще потърся и пробвам тези:
1. L'Oreal - Triple Activе Jour
2. Eucerin - ph5 creme или 5% urea или хидропротект
3.Vichy - някой за суха и чувствителна кожа 25+
4. La Roche Posay - много съм доволна от всичко ползвано на марката. Този крем хидрофаз рич за пръв път го чувам, но ще го потърся из атеките.
5. Clinians.


Бързо ми свършват кремовете за лице, затова предполагам, че поне половината от списъка ще успея да ги пробвам до края на зимата.


Мога ли да кажа нещо?
1. L'Oreal - Triple Activе Jour - става, ако цената има значение:) Ползвала съм го. Търси да пише "seux" или нещо такова, т.е. за суха/чувств.
2. Eucerin - една приятелка каза, че хич не е доволна, не знам
3. Vichy - някой за суха и чувствителна кожа 25+ - има и стават наистина:)
4. La Roche Posay - сериозна марка, пробвай я. Аз съм ползвала и съм доволна
5. Clinians - тук ме хвана - не знам нищо.
6. Akys - онази приятелка, която не е доволна от Eucerin си го взе и каза, че й действа супер:)

# 20
  • Мнения: 63
АЗ ще ти препоръчам кремовете на CLINIANS.За мен те са много добри за суха и чувствителна кожа.Аз лично бях с много суха кожа,която се лющеше на бузите и челото, и ми ставаха червени петна.Страшно неприятно беше.Бях пробвала какво ли не,докато не пробвах тези кремове.Сега се радвам,че вече нямам този проблем.Успех в избора ти.

И аз имам същите проблеми, особено през зимния сезон. Пък винаги кожата на носа ми се бели, както и на десетката между двете вежди.  Laughing. Не знам каква е причината... Rolling Eyes

Аз съм със същите проблеми и съм също много доволна от крема на CLINIANS с витамин C, за зимата е перфектен. Този на Лореал - Хепидерм също съм го ползвала, също е хубав, но е по-лек и е подходящ за лятото(по принцип знам, че другия е зимния вариант). Сега ползвам нещо като мехлем, който козметичката на майка ми предложи да го пробвам и ми пресипа в бурканче-тя също била със суха кожа(особено през зимата)-ще питам как се казва....

# 21
  • София
  • Мнения: 194
Ето този също е много добър:
http://www.marykay.com/skincare/moisturization/10548800/10548800/default.aspx
 
Интензивно овлажняващ крем
Intense Moisturizing Cream (Dry Skin), 51g

Нежно-розовия крем прекрасно подхожда за суха кожа, като й помага да съхрани своята влажност в продължение на 10 часа.  Богатата формула на крема включваща морски екстракти, витамин Е и минерални вещества (като цинк, мед и магнезий), изпълва вашата кожа с енергия и придава сияние
Предимства :
• Оставя кожата хидратирана в продължение на 10 часа.
• Веднага изпълва кожата с интензивно овлажнение.
• Кожата изглежда веднага по – сияеща, мека и гладка.
• Спомага за овлажнението чрез морски екстракти, витамин Е и овлажнители.
• Спомага за подхранването на кожата с съществени елементи като мед, магнезий и цинк.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Хидрафаз рич, на Ла Рош Позе- ползвах го цяла зима, пролет, че и лято- много съм доволна!

Подкрепям напълно , изключително качетствена козметика  Peace

# 23
  • Мнения: 515
Avene - Hydrance optimale - страхотен е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 515
Съжалявам, публикувало се е два пъти

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 16:45 от diamond

# 25
  • Мнения: 425
Хидрафаз рич, на Ла Рош Позе- ползвах го цяла зима, пролет, че и лято- много съм доволна!

Подкрепям напълно , изключително качетствена козметика  Peace
И аз съм много доволна от Ла Рош Позе - втора опаковка привършвам и мисля следващия да е пак този. Peace

# 26
  • Мнения: 3 675
Гарниер имат нова серия за чувствителна кожа, но не знам дали има в нея крем за лице.Аз имах мостра на млякото, супер е.В джой пишеше, че в тази серия има и крем за ръце, но за лице определено трябва да попиташ.

# 27
  • Мнения: 3 675
Моя позната ми похвали розовата серия на Орифлейм, която е за суха кожа, отделно имат и бяла за чувствителна.И в двете серии имат дневни и нощни кремове за лице.

# 28
  • Мнения: 2 229
И аз се колебая между двете кремчета на Лореал, но съм малко под 25 и се чудя дали са подходящи. Thinking
Може би ще си взема това с тройната защита, след като е за зимата, дано не е много агресивно. Rolling Eyes
Кожата ми не е много суха, но веднага щом застудее, както е в момента, започва да ми се бели носа и около устните...засега си карам с едно овлажняващо кремче на Ейвън с алое, но е на свършване.

# 29
  • Мнения: 118
Здравейте, и аз имам същия проблем с кожата, ужасно трудно си намирам подходящ крем. Това ли е крема на Clinians, за който говорите?
http://www.kassta.com/index.php?page=shop.product_details&fl … mart&Itemid=8

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 12:41 от t_lady

Общи условия

Активация на акаунт