Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 50-та юбилейна

  • 33 828
  • 287
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 373
Maria Ilva по принцип ананаса го дават като плод, който не се желира, поне така съм чела, но тази торта съм я желирала точно със сока от ананасова консерва и се получи.

Имам Въпрос- няма от къде да си купя Self Raising Flour,  какво да добавя в обикновеното брашно, за да стане Селф Райзинг???

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 12:16 от laskova

# 136
  • Мнения: 818
Снимка на яхтата пусната на вода /Карибско море-щот ме питаха  "защо е синьо-зелена водата?"



и разрез



Трябваше да си поиграя още малко-някое и друго раче,рибка,делфинче,ама нямах нерви вече.
Ден и полувина труд се изяде за 10 минути.


# 137
  • Мнения: X
Аз пак да ви похваля,много и страхотни торти!!! smile3501

Ето и от мен една,за да си поиграя с придобивките,ама съвсем малко,че нямах много време.



Качеството е лошо,защото е от телефон...
И едно питане:опитах се да покрия с марципан от Метро,но ужасно се късаше,нито захар,нито нишесте го оправи.Някой ползвал ли го е?И с какво го разточвате?

Покритието и цветенцата са от ГММ.

# 138
  • Мнения: X
Тази снимка май е по-добра...


# 139
  • Мнения: 818
Такааа,вьрнах се назад да прочета темичката...
Ванче,тая Грозанка пьрва убавица,и кви секси силиконови устни има само...
Албена,много хубави торти на много ниски цени
Пепи,честито ти християнче-много да те радва и много торти да му правиш
Бадем,много нежно и изпипано букетче
Да не пропусна и Алана с плодовата торта-ммммммм вкусно
Rumya ,супер ловна торта ,а пушката е много истинска
Ина и Светлана,много хубави тортички
Надявам се,че не сьм пропуснала някой,че минах малко по диагонал...

# 140
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Малеее, Бамбинкамалинка, яхтата е много изпипана, но особено ме впечатли и разрезът!!! Направо си представих вкуса (без да знам какъв е кремът  Laughing). Супер е!

Красимира, честити придобивки! Желая ти много поводи за торти!

# 141
  • Мнения: 2 803
Браво на вас! Страхотни торти! smile3501  bouquet

# 142
  • Мнения: 7 091
Леле, момичета скрихте ми шапката ! Бамбинкамалинка, разкошна яхта!
"Уловът" с пушката е просто супер!!! Simple Smile
Съжалявам, че нямам възможност да похваля всички поименно, затова казвам едно голямо браво на всички пуснали торти!
Ласкова, за каквото ти е това брашно? Какво ще правиш с него? Това е брашно с набухватели, доколкото знам и в БГ има такова на Софмел или нещо такова.  newsm78

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ласкова, Тандури ти е отговорила много вярно. Аз напоследък ползвам само това брашно на Софимел, което набухва само. В червена опаковка е.

Краси, много добър опит  Simple Smile

Бамбинке, невероятен разрез

# 144
  • Мнения: 1 122
Bambinkamalinka страхотна е яхтата. smile3501 Сигурно много си си поиграла с нея. Блатовете и крема от какво са? Много вкусна ми изглежда.  bouquet

# 145
  • Мнения: 634
svetlane,много сполучлива тортичка си направила,принцесата със сигурност ще е във възторг.
Bambinkamalinka,хареса ми твоята яхта майстор си.Аз не съм правила такива неща,но бих се пробвала.Ако реша ще ти искам съвети,ако е удобно.
красимира,привет от мен.Тортичката е много нежничка.Аз си правя марципан Варна,но имам намерение да работя с моделираща маса,но в Пазарджик в един склад всеки път ми обещават да ми доставят, но нещо много се моткат и при първа възможнос ще потърся от друго място.Фирма Ирида от Пловдив мисля,че предлагот и бързо съхнеща и бавно съхнеща.Мисля,че те са добри.

# 146
  • Мнения: 1 069
Здравейте вълшебници неземни!  Hug Hug Hug

Честита ви 50-юбилейна темичка, още хиляди по-толкова и още по-уникални от уникалните!

Благодаря, че не сте ме забравили - за рожденни дни, за именни дни и като цяло!

Аз за сега няма да се отчитам с тортичка, моите мънъци са в процес на прохождане, но ме сърбят ръцете. Дано си намеря повод скоро време. На село се опитах да направя 2 торти, но то беше повече мъка от колкото удоволствие - не знам вие как се справяте, ама аз на 40градусова жега не успях да се преборя със захарно покритие и се отказах от такива експерименти. Направо не са за показване тортичките - язък, че имах голями мечти за грандиозна торта за първата годинка на малките.

# 147
  • Мнения: 555
Невероятни са ви тортичките (не искам да изброявам поименно, да не пропусна някой)   chef  chef  chef  bouquet  bouquet

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
АлбенаТорнадо предлагат моделиращата на Ирида и може да ти я пратят с куриер Wink

# 149
  • Мнения: 1 116
Bambinkamalinka, яхтата е впечатляваща, изпипана до най-малкия детайл!


Трябваше да си поиграя още малко-някое и друго раче,рибка,делфинче,ама нямах нерви вече.
Ден и полувина труд се изяде за 10 минути.

Е те затова не ми се пряват торти на мен, неблагодарна работа е това, правиш я няколко дена и после за 10 минутки я няма вече, било каквото било Sad

Общи условия

Активация на акаунт