Garnier Nutritionist рол он с кофеин за очния контур

  • 8 098
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
Този Vichy "Myokine" става ли за 35+?
идеален е  за 35 годишните!но най-добре дай още малко парички и си вземи All About eye на Clinicque.Много по качествен е от Виши,по голям грамаж,който стига за 2месеца със сигурност.качеството просто няма да го коментираме.доста теми съм изчела за него и не съм видяла ,някой да не е доволен.цената му е около 50-60лв а този на виши 30лв. сама си прецени...за повече информация за околоочния на клиник ще намериш във форума и по нета,пълно е:) успех
http://makeupbag.net/wp-content/uploads/2007/01/home_l_AAEduo1.jpg
аз не съм доволна, ама никак. На 22 съм.

От кой крем не си доволна SadДосега не съм чвала някой да е останал недоволен от Клиник-качествена козметима са определено .Според мен ,за твоята млада кожа подходящи са и двата.Не сътм ползвала този на Виши но съм чела,че лек като водичка и попива много бързо...според мен той е е по-подходящ за теб.Помоли консултантките в аптекеката за съвет.дано да си избереш крем,който да ти харесва и помага.

# 16
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Досега не съм чвала някой да е останал недоволен от Клиник
-качествена козметима са определено .Според мен ,за твоята млада кожа подходящи са и двата.Не сътм ползвала този на Виши но съм чела,че лек като водичка и попива много бързо...според мен той е е по-подходящ за теб.Помоли консултантките в аптекеката за съвет.дано да си избереш крем,който да ти харесва и помага.

Ето ти човек, който не е доволен от Клиник  Peace
Не от околоочния крем, а от прехвалените 3 стъпки. По-ужасни продукти не бях ползвала  Sick
Няма да коментирам консултантките в магазина им на Витошка, че мога отделна тема да отворя  ooooh!

На Виши Myokine съм ползвала, доволна бях  Peace
"Моят" околоочен крем обаче е Биодерма - прекрасен, с лека текстура, попива добре  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 381
Ох, и аз гледам, че пачите крачета стават все по-големички, та трябва да си взема пак кремче за около очите...

# 18

Досега не съм чвала някой да е останал недоволен от Клиник
-качествена козметима са определено .Според мен ,за твоята млада кожа подходящи са и двата.Не сътм ползвала този на Виши но съм чела,че лек като водичка и попива много бързо...според мен той е е по-подходящ за теб.Помоли консултантките в аптекеката за съвет.дано да си избереш крем,който да ти харесва и помага.

Ето ти човек, който не е доволен от Клиник  Peace
Не от околоочния крем, а от прехвалените 3 стъпки. По-ужасни продукти не бях ползвала  Sick
Няма да коментирам консултантките в магазина им на Витошка, че мога отделна тема да отворя  ooooh!

На Виши Myokine съм ползвала, доволна бях  Peace
"Моят" околоочен крем обаче е Биодерма - прекрасен, с лека текстура, попива добре  Heart Eyes

Радвам се ,че си намерила подходящият за теб продукт.Би ли обяснила повече за този околоочен на биодерма?Ако може и снимка пусни.разбрах ,че съдържал минерали от водорасли?!?!благодаря ти предварително

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Радвам се ,че си намерила подходящият за теб продукт.Би ли обяснила повече за този околоочен на биодерма?Ако може и снимка пусни.разбрах ,че съдържал минерали от водорасли?!?!благодаря ти предварително

oldmanriver кремът на Биодерма, който ползвам е за чувствителна кожа, серия Sensibio - без миризма е и бързо попива. Аз съм много доволна. Но те имат богата гама продукти според кожата, така че на теб може да ти допадне друг техен крем. Ето как изглежда този, за който говоря:

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
А, този на Биодерма с каква цена е???  newsm78

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Kia последно беше 15-16 лева  Peace

# 22
  • Мнения: 3 550
Взех си тестер на "Myokine". Не се справи с тъмните ми кръгове. Може би от 1 мазане не може да се прави извод, но не ми се рискуват 40 лв.
Този Биодерма има ли го в аптеките "Ремедиум"? А дават ли тестери?

А дали се появи вече някой, който да е ползвал крема, за който всъщност беше пусната темата? hahaha

# 23
  • Мнения: 186


А дали се появи вече някой, който да е ползвал крема, за който всъщност беше пусната темата? hahaha
И аз това щях да питам Thinking

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Steisi Биодермата я има в Ремедиума  Peace

Относно крема на Гарние - мисля че по напред в темата имаше отзиви, че не е нищо особено, просто имал лек охлаждащ ефект  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 504
Аз си го взех ролончето,в петък.Мазах се няколко пъти,не видях особен резултат и го зарязах Mr. GreenНаправи ми впечатление,че пише,че е за бръчки и т.н,а в рекламите по списанията пишеше за гръгове под очите и подпухване.Добре де,аз съм на 17 и имам кръгове под очите,защо ми пробутват серум или каквото и да е за бръчки? Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Kia последно беше 15-16 лева  Peace
Е, значи е съвсем поносима цената.
Благодаря за отговора.  Hug

# 27
  • Мнения: 3 550
Ще го потърся.

# 28
  • Мнения: 308
   Има ли български интернет магазин, от които да си закупим продукти на Биодерм. В Петрич съм сигурна, че няма да намеря техни продукти.

# 29
  • Мнения: 1 111
Аз си го взех ролончето,в петък.Мазах се няколко пъти,не видях особен резултат и го зарязах Mr. GreenНаправи ми впечатление,че пише,че е за бръчки и т.н,а в рекламите по списанията пишеше за гръгове под очите и подпухване.Добре де,аз съм на 17 и имам кръгове под очите,защо ми пробутват серум или каквото и да е за бръчки? Naughty
За твоята възраст е меко казано неподходящ.Има кремчета и гелчета, които са само срещу подпухване и тъмни кръгове. Peace

Общи условия

Активация на акаунт