Вяра, Надежда, Любов - честит празник!!!

  • 3 458
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честит имен ден на всички, които ностя тези прекрасни имена.
Честит празник на всички и от мен, с пожелания да не губим никога Вярата, Надеждата и Любовта!
Честит празник и на целият персонал на клиника "Надежда", които винаги са били до мен в най-трдните моменти.
Ники, аз също, като Нинката вярвам, че днешният празник ще даде още повече сили на твоето момиче да се пребори. Прегръщам те силно Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 595
Честит празник на всички!

Ники, дано празникът донесе нови сили на твоята принцеса Praynig

# 17
  • Мнения: 70
Честит празник, мили момичета!
Желая на всички ни да сме обгърнати от много любов, вдъхновени от нестихваща надежда и изпълнени с безкрайна вяра! И мъдрост да бележи пътя ни към сбъдването на най-силните ни копнежи!
 newsm51

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честит празник на всички!
Специално за теб,Ники,пожелавам ти да продължаваш да вярваш и се надяваш,че малката ти принцеска ще се пребори,защото е силно детенце като майка си Hug PraynigИ нека близките ти те подкрепят с много любов Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 768
Честит празник на имениците , нека да им е живо и здраво името и те покрай него  Laughing
Ники , ти си знаеш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 1 209
Честит празник на всички борбени момичета във форума, независимо от тяхното име...   bouquet

Честит празник на любимата ми клиника и целия й екип...   bouquet

Да вярваме...  Praynig
Да се надяваме...  Peace
Да се обичаме...  Hug

# 21
  • Мнения: 4 020
Честит празник на именничките, които посещават този форум.

Нека в него винаги да има толкова щастие и любов и вяра, колкото има днес, че и повече.
Ники, кураж и сила Praynig

# 22
  • Мнения: 1 209
...грешчица...

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 16:51 от Veri4

# 23
  • Мнения: 3 294
Честит празник на всички , които вярват , които се надяват и които обичат  Hug Hug
Ники , миличка  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 143
Честит празник на всички именници!
Честит празник, и на тези, които са превърнали Вярата, Надеждата и Любовта в своя професия!
Благодаря за надеждата от "Надежда"!

  bouquet  bouquet  bouquet
Ники, продължавам да се моля за твоята малка принцеса и да вярвам, че ще успее!!!

# 25
  • Мнения: 1 284
Честит празник на всички които носят тези прекрасни имена  bouquet  bouquet  bouquet
Нека Вярата,Надеждата и Любовта да бъдат вечно живи в нашите сърца Hug
Ники за теб Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 1 091
Честит празник на всички!
Много Вяра, Надежда и Любов да пълнят сърцата ни и да ни дават сили да продължим напред!
Ники  Hug , толкова ти се възхищавам и се надявам скоро да си мноооого щастлива  Hug

# 27
  • Мнения: 1 649
4естит празник на Вяра,Надежда и Любов.

Общи условия

Активация на акаунт