Вече сме в 5-ти клас

  • 40 516
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 069
mimona761, браво, дано са разбрали къде им е мястото тези даскали!
Нашата шина е само за в къщи и то главно нощем, защото е двойна той не може да приказва с нея. Първите две седмици ще е по- висока, за да се изморяли мускулите, после ще изпилят нещо и ще е по- добре. Дано нощес успее да спи с нея. Прогнозата е да я носи 1 година и всичко да е наред.
Голям поет е твоят син! Страхотно стихотворение!
Точно щях да пиша, че ми се вижда рано за оценки и Тото се прибра с 6 по география- правили тест  newsm78!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
А би ли споделила с нас за това ...помагало? Линкче? Flutter

http://schools.pomagalo.com/, заповядай  Laughing.Пишеш си училището ,и ще се ориентираш.
 Днес сме си видяли учителките по история и география. Заключението ни е , че всички учители са много готини / дано цяла година мислим така Praynig/. Направили сме на всички отлично 1-во впечатление и с две думи - много сме щастливи  Laughing.
 Пожелавам всички 5-токласници да са така през цялата година   bouquet.
 mimona761,  просто нямам думи ,каква наглост ! Иначе наистина са ни умни дечицата  Grinning/пу,пу/.
 mimi72 ,какви са тия изисквания? Ей,много луди учители има в това у-ще.
 

# 77
  • София
  • Мнения: 1 950
.....Нямал видими последици!! newsm78 


 #Crazy #Crazy #Crazy Това просто ме изуми - ами то ако има видими последици ситуацията вече от компетенцията на прокуратурата!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

...Аз щях да предупредя,че при следващ изблик се обръщам към инспектората...

Точно това бих направила и то даже не бих чакала следващ случай. Човекът , който би трябвало да отговаря за всички случващо се в повереното му училище да ти отговори по такъв начин?  Shocked
Дано нямате повече такива ситуации, защото това е просто ужасно и безобразно.
И честита първа шестица и похвала - дано вече само такива емоции имате! newsm10


Аз още не съм разбрала точно колко ще ни изръсват, защото чакам и днес последните учители да се произнесат какво ще трябва и утре започвам да търся нещата. Засега май само атлас по география и учебник по руски /който е ЗИП/ ни искат, и учебна тетрадка /ама забравих по какво беше Embarassed/.
То при мен по-голямо изръсване ще е при каката - 10 клас  Thinking


# 78
  • Мнения: 1 142
Честито за първата шестица.Момичета закръглихме всичко купено с подвързиите на 90лв.

# 79
  • Мнения: 113
Училището е ОУ"Цар Симеон І",а учителката е г-жа Светла Димитрова.Изглежда от  разправията е имало ефект защото два часа "обяснява ме материала и помагаме на децата".Ще следя нещата и ще реагирам на момента при проблем.

# 80
  • Мнения: 1 069
Ali_sun, голяма забава с това Помагало! Има и снимка на класа от началото на втори клас.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Здравейте, и аз се зарибих с този сайт и ги изчетох всичките учители в нашето училище, а и в някои други, де.
Моята щерка е пети клас и ние се тресем от емоции с новите ни учители. Вчера коментира, че госпожата им по история се появила с гол пъп в час  ooooh!. Беше възмутена  Laughing /да не повярваш/. Иначе като цяло е доволна от преподавателите си. Ще я видя нея тая година, че както я мързи да гледа ......... Thinking

# 82
  • Мнения: 3 219
мале, кви щуротии прочетох в този сайт, даже разпознах пишещи там дечица. На първо място от учителите е класиран нашия учител по математика-явно много го харесват децата.

# 83
  • Мнения: 122
Привет от Варна. Като гледам тук май най-скъпо излизат помагалата. Аз до сега 70лв се ръснах , но имам още поне 30-40. Те продължават да  искат нови и нови ...... Атласи , сборници, тестове. Абе каквото са чули , че го има и го искат. Иначе във Варна лесно намерихме всичко, но в един момент ми свършиха парите и оставих някои за друг път Embarassed

 Иначе сме доволни засега от всички учители- имаме общо трима господа и щерката много ги харесва. Да се оплача по ЧП минаха вече първите 20 урока- т.е. целия преговор за два часа #2gunfire И аз просто си го пуснах покрай ушите този факт. Щом госпожата толкова малко си държи на преговора аз пък няма да натискам детето да си припомня цял учебник за два дни.
 Хубавото е , че съм в болничен ( фиктивен ) заради бременността и мога по цял ден да се занимавам с домашни и учебници( и мен ме заболя гърба от подвързване, но той си ме боли и от друго де:))! Но като дойде бебето , каката ще трябва сама да се справя поне временно. Надявам се да свикне дотогава с трудния 5-ти клас.
 Пожелавам на всички успешна година с много шестици и по-малко нерви за мамите Grinning

# 84
  • Мнения: 7 263
Ali_sun, голяма забава с това Помагало! Има и снимка на класа от началото на втори клас.

Потвърждавам Помагалото е много полезен сайт - ориентирах се за доста неща по него.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ali_sun, голяма забава с това Помагало! Има и снимка на класа от началото на втори клас.

Потвърждавам Помагалото е много полезен сайт - ориентирах се за доста неща по него.
 
Определено!Синчето се е регистрирало и пуснах една темичка за добрите учители в училището ,като преподаване , а не като оценяване.Ще ми бъде интересно да прочета какво мислят децата.

# 86
  • Oslo
  • Мнения: 659
Аз до сега 70лв се ръснах , но имам още поне 30-40. Те продължават да  искат нови и нови ...... Атласи , сборници, тестове.
Да, и аз така.... след всичко учителят по рисуване и той даде списък - пособията по рисуване излязоха над 20 лв. Аа, и по физическо трябвало специален екип да се купи, ама какъв и от къде не е много ясно. Сега подозирам че като купя някакъв(понеже не знам точно какъв newsm78) , учителят няма да го одобри. Поне да беше дошъл на родителската среща да обясни на родителите какви изисквания има.
Добре, че поне при малкия тази година учебниците и помагалата са наистина безплатни и осигурени, омръзна ми да обикалям по книжарници вече Sad

# 87
  • Мнения: 1 069
... Аа, и по физическо трябвало специален екип да се купи, ама какъв и от къде не е много ясно. Сега подозирам че като купя някакъв(понеже не знам точно какъв newsm78) , учителят няма да го одобри...
Е, това наистина не мога да го разбера  ooooh!.
Как така учителя ще определя, да не би той да го купува? Какво определя? Цвят? Материя? Марка?
Това да не е молив или химикалка, че да си позволяват претенции!
Моля те, ако учителят не одобри екипа, да пишеш какви са му претенциите, че много ми е интересно  Praynig!

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Това с екипите направо ме разбива .Напомня ми едно време как ни караха да играем с бели тениски и сини шорти/беше ужасно  Close/. И как някой ще ви кара ,да давате не знам си колко пари,само щот така му е кеф  Crazy.
 Днес взех учебните тетрадки, 43 лв. само те.Поръчах си ги онлайн от една книжарница , и отидох да си ги взема.Спестих много нерви и време, а и като цени са добри.
 Не знаем още за учебника по руски и уч.тетрадка.За сборници математичката е казала всеки да си купува какъвто иска.Ние ще разчитаме на тези,които ще купим за курса.
 Егати , и това при безплатни учебници!Какво ли щеше да е ,ако трябваше да ги купуваме ?

# 89
  • Мнения: 51
ЗДР!  bouquet  bouquet  bouquet
Ха и нашият "физкултурник" се направи на отворен с претенции,но му ситах да яде......
Предложих му да ни препоръча фирмата която предпочита и това се оказа адидас,пума и изключение ще направи с марката пони!Да ама не! Hands FistОтговор:
"С удоволствие господине ще ги носим ако ни спонсорирате!"Нека се пробва с още изисквания.....
Така съм настръхнала, afче може и да прибегна и до по виша инстанция!И без това всички мами така сме се наежили,че чакат само знак и ще хапим!
Мисля,че трябва да имат някакъв преглед или незнам вече поне на всеки 6 месеца....Това си е направо зооградина без надзор!
Моля да бъда извинена от родители/учители не влизащи в това число на зоопарка!  love001

Общи условия

Активация на акаунт