ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 20 352
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
ПРИВЕТ И ОТ МЕН
Честито на именниците
Нека тази тема е на късмет
 а дали все още не е открито напълно това изложение в спортна зала ,че и аз много се надявах на него

# 16
Йоанка,страхотна си разбира се и с новата темичка,само хубави новини да има!

Честит празник на всички именници и дано в сърцата на всички ни има много вяра,надежда и любов.newsm51

Имам час при доки чак за 29,нямам търпение вече да си видя слънчицето и да ме премерят.Досега само веднъж са ми мерили шкембачето,но за размер нямам никакъв спомен,много ме е яд.А за килокграмите не смея да се кача на кантара,сигурно са +15,дано не са повече Simple Smile Обаче един таксиметраджия ми оправи настроението сутринта,каза ми че сигурно съм съвсем в началото че корема не ми личи Laughingмного ме развесели този човек...

# 17
  • Мнения: 2 592
Здравейте и от мен в новата тема  Hug

Честити празник на именниците, да са живи и здрави   bouquet

djudjana, като те знам каква си слабичка, а казваш че може да си +15 кг. хич не ми се мисли тогава аз колко ще съм, направо не ми се качва на кантара в петък  ooooh!

Според мен не е толкова важно колоко показва кантара, а как са се разпределили. Спокойно, при теб са разпределени чудесно  Peace

За целулита - не съм много веща по темата, защото ми се появи отскоро, но все пак си мисля, че важен е масажът, а не чак толкова с какви антицелулитни кремове ще се плескаме. След като не са ни разрешени по време на бременността, ще наблегнем на масажа да подобрим кръвообращението и готово  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 141
А за това дето казват, че бебето расте с дни или седмица напред са пълни глупости (поне за мен).

Andreaivano, мисля, че има известен смисъл в това, което казват за големината на бебето, защото в месеца, в който забременях, овулацията ми беше по-рано и сега ни казаха, че вървим около седмица по-напред

# 19
  • Мнения: 1 540
Здравейте, мами Hug
Честит празник и да е живо и здраво името на всички именници   bouquet

Днес чакаме хубави новини от всички мами, които са на преглед  Praynig  Hug

Иначе е нормално на всички да ни е по-топло от обикновено - от хормоните е.

На мен пък ми е студено  Thinking

# 20
  • Мнения: 769
Цоп и от мен в новата темичка.

Бях се засилила да ходя на това изложение до Спортна зала, но щом казвате че има няколко щанда само се отказвам.
Ходеше ми се и на лекцията на '9 месеца' утре, но точно тогава имам важна друга задача и ще пропусна.

Преди малко излизах да поръчвам щори, които са наблизо до МакДрайв-а и срам не срам се намъкнах да си поръчам един бургер.. Embarassed (знам, че е гадна храна, ама ми се прияде ей така...) Та нареждам се на касата и за 60 секунди видях още 4 бремита около мене.. ааа викам си не съм само аз ''оставила се на желанието да ме води'' както гласи рекламата - абе с две думи подадах се на маркетинговата закачка.. hahaha

Докито ми на ЖК цели 2 месеца е в отпуск, ще ми забрави физономийката направо.. чак до 01 октомври.. ми как да разчитам на него...

Мерките ми са 97см обиколка на корема, +6кг, 158 'стройни' см  Laughing.

Айде до после..

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 14:43 от Yammy

# 21
  • Мнения: 67
Здравейте и честит празник на всички! newsm51  Kiss newsm03
За лекцията утре ще дойда, ама не знам как ще ви позная Rolling Eyes Така че предлагам вие ще ме
познаете  по стройната фигура Wink, но за всеки случай ще нося и вестник!
Лек и приятен ден на всички и само положителни емоции!

# 22
  • Мнения: 20
Момичета да ви кажа никак не е топло на вън,ходих да си търся панталон на пазара и за половин час на вън ми замръзнаха кълките,обличайте се. Иначе купих си панталон,от пазара на кр.село,черен ,нещо между панталон и анцунг,памучен,ластичен черен с ластик за 12 лв  Grinning доволна съмне става за зимата,ще ми замръзне дупето но до тогава ще става,аз се оправям и се запътвам към Димитрова,ще пиша после.

# 23
  • Мнения: 1 152
Invisible хайде чакаме отчет! Колко е пораснало момчето?  Grinning

eses и от теб чакаме хубави новини!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 308
Сасано, ти не трябваше ли да си с Инвизибъл на преглед newsm78

Хайде казвай за твоето момиче, не се стеснявай.

# 25
  • Мнения: 781
Здравейте и честит празник на всички! newsm51  Kiss newsm03
За лекцията утре ще дойда, ама не знам как ще ви позная Rolling Eyes Така че предлагам вие ще ме
познаете  по стройната фигура Wink, но за всеки случай ще нося и вестник!
Лек и приятен ден на всички и само положителни емоции!

Разгледай снимките от албума на 1 стр. по НЕНА ще ни познаеш  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 607
А на мен никак не ми е студено......Даже съм по къс ръкав и с дънково яке.  Rolling Eyes Хубаво ми е, че жегите свършиха, направо бях откачила.....

# 27
  • Мнения: 16
Честит празник на всички,дано този ден за на чало на новата тема да ни е на късмет.

# 28
  • София
  • Мнения: 357
оф, Yammi, и аз съм така, като мина покрай пица на парче или някакви тортички, хич да не съм гладна и се изкушавам  Embarassed онзи ден в Арената бяхме  и понеже имаше време до филма ни, и аз и торта и пица ядох по никое време, ужас, ако така я карам не знам на какво ще заприличам.  Mr. Green  Доскоро беше добре, че сладко не ми се ядеше, ама от 2-3 седмици като ми се е прияло не минава ден без сладко... абе да сме живи и здрави и бебчетата и те .

На мен от 3 месец все ми излиза термин 30 ноември, тоест 10 дни по-рано, ама да съм забременяла по-рано не вярвам, че трябва да съм била в цикъл още, та не знам, бебчо ще си покаже...

# 29
  • Мнения: 1 152
Didi* миналата седмица гледахме бебка на УЗ, сега бях на стандартната ЖК по ЗК и там не правят нищо особено. Освен, че днес в Токуда за първи път ме слушаха с една дървена фунийка - умрях от смях - не знаех, че още мерят тонове с този допотопен уред.  Joy Joy Joy И как прецени акушерката, че са 148 у/мин. след като послуша не повече от половин минута така?!?!  Mr. Green Поне в Шейново ми слягат едно апаратче електронно и то издава звука от тоновете в цялата стая и на дисплея показва колко са ударите в минута.

Общи условия

Активация на акаунт