ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 20 395
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 14
Добър ден вече и от мен!!

Харемче, Честита Годишнина!!  Да сте живи и здрави и да се радвате и любовта Ви да става все по- силна и пълна с новия живот, който сте създали!!

Анхелито, и на теб Честит Ти Рожден Ден, да си жива и здрава и ти да се радваш на най-хубавото бебонче през декември!!


Аз отивам на разходка!!  От снощи с моймо момче мъчим парната инсталация у нас, ама нещо не би Sunglasses Laughing   По време на ремонта сваляхме радиаторите и сега тези, които са сваляне не отпестват!!  Май ни беше студеничко нощес!!  Тест-драйва не мина, ще се викат пак майсторите!!!

Лека и спокойна неделя на всички!! И се обличайте, че не е шега временцето.

ПС.Харемче, съчуствам ти, мойта сестричка има проблем със носа и синусите, и знам, че повечето капки за нос се ползват за определено време, иначе ефекта е обратен... Внимавай и се пази, че е тепърва идат хладни, влажни дни и това ще се обостри!!

# 256
  • Мнения: 551
Честит рожден ден Анхелито, желая ти цялато щастие на земята и най- мечтания подарък през декември   bouquet

Честита годишнина на Харемчето, още толкова по сто и само щастливи мигове   bouquet

Аз пък днес се наспах като бебе  Grinning Току що станах направих си кафе и закусвам кроасанчета и всичко това във вашата компания  Hug
RRHH радвам се, че те стоплям  Heart Eyes
Моето мъжле отиде за риба без мен, защото вчера нали не бях много добре и не исках да се влуша. Предпочетох да си остана в къщи. Въпреки, че исках да си пробвам новата въдичка, но следващия път. Днес съм по- добре и мисля да отида да си видя племенниците  Hug

Харемче може ли така да се скупосаш Naughty без да питаш доктор. Надявам се скоро да се оправиш. Знам колко е кофти да не можеш да дишаш през носа и аз тези дни съм така  Tired

Забравих да ви кажа, че имам нов монитор- плазмен и доста голям, но се надявам скоро да му свикна  Mr. Green

Лек и усмихнат ден скъпи мои мамчета   bouquet

# 257
  • Мнения: 781
Честит рожден ден Анхелито, много щастие, късмет и здраво бебе през декември!


harem_style, честита годишнина! Много любов и щастие ви желая!
За носа- започнах бременността с антибиотик ( разбира се, не знаех още, че съм бременна) и до ден днешен грача. За около месец нямах и глас.Изкапах едно шише виброцил. Изсмуках всички възможни, уж безобидни бонбонки и хапчета, ама не помогнаха особено. Дано се оправиш бързо, защото си е  доста неприятно.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте мамчета  Hug,

Честита годишнина ХАРЕМ  bouquet!
Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!


Честит рожден ден АНХЕЛИТО   bouquet!
Върви по пътя на живота, обсипан с рози и цветя и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!


Харем можеш , да пиеш Осцилокопциум.

Аз преди малко се събудих и веднага седнах да Ви чета и пиша , пиейки сутрешното си кафе със закуска, приготвено от любимия.Днес е деня , в който той играе футбол и пие биричка  football cheers , така че с нетърпение го чакам да се прибере , за да излезнем някъде заедно.До тогава съм с вас  Heart Eyes и домакинската работа  Tired  newsm79 1ironing wash hang 1dishes

Лека и спокойна на всички щастливи Декемврийски семейства   bouquet!

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 326
Честито на празнуващите Hug Много здраве и любов  bouquet

Аз от вчера съм с хрема и съм настинала. В началото на бременността взимах Биопарокс, то е един спрей, ама чета че трябва да се приема с особено внимание от бременни. А тогава и доктора УНГ и гинеколожката казаха, че няма проблеми да го взимам. Сега се чудя дали да не го взимам пак. А този Осцилококцинум на някой предписван ли е или направо си го взимаме от аптеката. Страх ме е, че при мен такива настинки стават бронхити и се появява една кашлица от 2-3 месеца. Дайте някакъв съвет как да я лекувам тая хрема!

# 260
  • София
  • Мнения: 438
 Привет и от мен Simple Smile
Честит рожден ден на Анхелито - много здраве, щастие и усмивки, а декември едно малко съкровище   bouquet
harem_style - честита годишнина, да сте много щастиливи още дъъъъълги години   bouquet

За носа, да те успокоя - аз преди години имах сериозен проблем с носа. Понеже отне много време да го идентифицират ползвах Африн за много дълъг период (над 6 месеца), защото нямаше как да дишам. Та при мен това беше довело до "раздуване" на носната лигавица - като при теб. Ходих при един професор (голям спец по УНГ), който ме наплаши тогава много и ми каза, че е непоправимо, а може и с операция да се отстрани излишната част, но след време ще се разрастне отново - т.е. решението соперация пак е временно. Аз категорично отказах, защото имам еднаоперация заради първоначалния проблем и не бих се подложила никога отново, освен ако не е сериозен проблем. И в крайна сметка с други мазилца и препарати го преборих проблема с лигавицата. Единственото което ми остана и сега е, че когато имам хрема и ползвам капки - пак се раздува леко и малко ми е по-трудно да се оправя ако е била тежка, но около седмица след като спра капките се оправя. Затова спокойно - не е необратимо Peace, ще се оправиш, но за съжаление, ще ти е запушен носа още поне десет дни. Ако искаш пиши ми на лични да ти кажа как се боря със запушения нос, да не занимавам всички  Grinning
Иначе аз днес се събудих в 8.20  #Crazy супер нетипично за мен, но какво да се прави.
Та станахме рано и ние като bg_desi се занимаваме с бебешката стая  - изнасяме всички складирани там неща (ползвахме я за склад до скоро), но след като вече си има гардероб и е боядисана, половинката иска да сглабя бебешките мебели днес и утре  Wink

Усмихнат ден на всички  Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 438
Момичета - всички препарати за хрема са противопоказни при бременни Sad
бубабу - аз не бих си взела биопарокс сама, ако не ти е добре - консултирай се с лекар. Можеш да взимаш обикновн Парацетамол, той е разрешен, но не пекалявай с него.
Знам, че е голяма гадост хремата, но аз не бих рискувала с капки. Функцията на капките е малко като на кремовете за отоци и разширени вени - да намалят отока, причинен от възпалението. Както не можем да ползваме нищо за отоците (освен мазилата за бременни) така и капките и спрейовете не са препоръчителни.
Със сигурност можете да си вземете спрейчетата с морска вода - малко облекчават, но не лекуват. Пийте чайове, аз си взех и витамин C на малките ампули и пия по една на ден. Чайчета с мед и лимон, а и си взимайте болнични и си стойте вкъщи, ако сте болни.
 Хомеопатичните лекарства може би са по-добър вариант, аз не съм ползвала и не знам кои са ок.

Бързо да се оправяте всички, които имате оплаквания! Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 179
Анхелито честит рожден ден. Пожелавам ти толкова здраве, че да учудиш медицината, толкова щастие, че да ти завидят ангелите и толкова любов, че да не може да я запише историята и през декември да се радваш на най-прекрасното дете.  Tada

Харем честита годишнина. Желая ти нестихваща любов и много радостни моменти с малкото съкровоще през декември.   luvbed

И на мен по едно време много ми се запушваше носа и даже кръв ми течеше, но сега съм по-добре, а не съм вземала никакви лекарства. Дано и при вас да се оправят нещата.  Praynig

Ники   Praynig

Приятен ден на всички.   bouquet

# 263
  • Мнения: 2 149
Честит да е Рождения ден на Анхелито! Бъди жива и здрава, със здраво бебе на ръце през декември! Бъди щастлива и обичана!  bouquet

 Харем , 11 години не са хич малко - ако са били щастливи, все така да са! Ако е имало горчиво, сега да е само сладко! Ако е имало търкания, сега да върви като по мед и масло! Joy Още едно живо и здраво детенце и много години занапред все слънчево да ви е в душите и дъждовно само от щастие в очите! Hug

Имам толкова много за чистене и оправяне, че не ми се започва. Таткото го пратихме в Нови Хан, да видят това-онова по вилата, майка ми се обади да им заведа малкия и аз съм много изкушена да се отърва за ден от този малък змей hahaha

# 264
  • Мнения: 20
Здравейте мамчета,
Честито на празнуващите  Hug
Относно лекарствата,момичета много внимавайте и ако не се съветвате с лекар то поне четете листовките.Мъжа ми беше с температура и аз реших да пия упсарин за профилактика  ooooh! добре че прочетох листовката, защото изрично се забранява,било много вредно за бебо , а аз си мислех че е безобиден,затова чеееее ВНИМАВАЙТЕ.

# 265
  • Мнения: 551
Мъжа ми беше с температура и аз реших да пия упсарин за профилактика  ooooh! добре че прочетох листовката, защото изрично се забранява,било много вредно за бебо , а аз си мислех че е безобиден,затова чеееее ВНИМАВАЙТЕ.
Малейййййййййййй, а моят доктор ми каза, че това е единственото лекарство, което мога да пия, но само при голяма нужда  #Crazy newsm78 Добре, че не ми се е налагало.

# 266
  • Мнения: 65
Привет мамчета!
След снощната дискотека чак сега ставам от леглото,но повече няма да повторя поне докато съм бременна.
Честит  Рождения ден на Анхелито!Много здраве ,щастие и декември да се радваш на послушно бебче.
Харем честита годишнина.Бъдете винаги влюбени един в друг, обичайте се повече от преди и продължавайте заедно да превръщате мечтите си в реалност!
Наздраве и весел празник!

Лек ден!

# 267
  • Мнения: 2 961
Относно лекарствата,момичета много внимавайте и ако не се съветвате с лекар то поне четете листовките.Мъжа ми беше с температура и аз реших да пия упсарин за профилактика  ooooh! добре че прочетох листовката, защото изрично се забранява,било много вредно за бебо , а аз си мислех че е безобиден,затова чеееее ВНИМАВАЙТЕ.

Аз така се бях уплашила с тоя упсарин преди десетина дни.Нещо не ми беше добре и сутринта изпих един.Следобяд мислех пак да пия, но погледнах листовката и така се притесних.Пишеше да не се пие дори и еднократно при никакви обстоятелства след 6-ти месец, защото може да навреди на бебето.Пишеше и точно по какъв начин.Добре че няколко дни по-късно бях на консултация и попитах лекарката много ли е страшно, че съм пила веднъж.Жената ме успокои, че еднократно не е фатално да не се тревожа.

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Гевито - Аз какво им бях набрала на докторите онзи ден  Close !

˙·٠Poli٠·˙- Аз пък си мислех, че ще си супер доволна, но явно вече не сме същите и сме по-тежички за такива мероприятия   Wink Laughing

Толкова се кефя на себе си и моята помощничка  Heart Eyes , която с ритничета ме подкрепяше и свършихме всичко вкъщи.Сега сме free  Laughing!
Хубава и спокойна вечер мамчета!

# 269
  • София
  • Мнения: 3
Ехехе, така се успокоих като ви чета, че не сме само ние затънали в ремонт.... Вече направо не издържам, идва ми да хвана майстора за врата и да го изхвърля Simple Smile Днес вече 10ти ден лепи плочки в банята, сякаш картина прави, бавно и спокоойно. А в това време цялата къща е мръсна и покрита с прах, опитваме се да почистим, ама то докато не приключи ремонтът, не става. Освен това си правим два вградени гардероба и нещата, които бяха в старите гардероби са разхвърляни по стаите. Абе какво да ви разправям....В момента бебешката стая е нещо като склад...
Иначе съм много зле с дрехите. Ходя с единствения летен панталон за бременни, който имам и се страхувам, че като го изпера, няма с какво да изляза. вече летните рокли и полички не могат да ме спасят. та спешно и аз ще ходя да си накупя разни дрешки. Много бяхте полезни (особено 6u6inka) Simple Smile

Исках и да попитам за тези мебели от Ямбол- как става доставката? Защото са страхотни, много ми харесаха. как са цените и може ли да се достави в софия, някоия от вас купила ли е нещо оттам вече?

Приятна вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт