ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 20 382
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 326
Чаено момиче, много благодаря! Hug
На училището ни казаха, че с олио се мажат само гънките и при масаж цялото бебе, а лосион или тоалетно мляко ползва ли се и кога? newsm78

Ники, много се радвам, че нещата са добре Hug

Днес бях на страхотна лекция на "9 месеца" за кърменето. Вече всичко ми е ясно. Да видим на практика как ще се справим Laughing

Лека вечер на всички Wink

# 61
  • Мнения: 465
Привет и от мен!
eses Радвам се за хубавите новини! Peace
nikolina-pikolina моля се бебка да е добре!
Добре дошла на Dorellia!  bouquet
invisible не се притеснявай за кардиолога, има хора родени с т.нар. "нервно сърце", в превод сърцета им бие по-бързо от това на другите, но това не означава че се затруднява. Аз съм с такова сърце и съм ходила на преглед, в спокойно състояние пулса ми е 90, а сега не питай. То е защото кръвта ни се е увеличила с около литър.

# 62
  • Мнения: 2
Честит празник на всички именници, да сте много здрави и щастливи! Теди, целувки на малката кукла!

eses, страшно много се радвам на добрата новина!!! Hug  Хайде, да растете все така здрави и да ставате все по-големи!

Поли, Ради и Инвизибъл, разбихте ме с килограмите на бебешорите! Shocked Браво! Да са ви живи и здрави и да растат все така с пълна сила, а за вашите килограми не се притеснявайте, то е ясно откъде са, не сте си ги лепнали на дупетата, после свалянето ще е лесно Wink

Аз съм на преглед при Димитрова чак другата седмица, нямам търпение да си го видя... Ако излезе нещо читаво от 3Д-то, ще ви представя младежа, макар че последният път ми се стори много грозничък, милият Simple Smile

Ники, и аз всеки ден мисля за твоята бебка и паля свещички за нея. Вярвай в чудеса и в нейната сила и жажда за живот!  Hug

# 63
  • Мнения: 65
invisible браво на бебчо много е пораснал.
Аз очаквах мойта бебка да е повечко ,защото предния месец беше около 900 гр. и аз си мисля че този месец поне ще е двойно но  съм се заблудила нещо.
Ники радвам се че нещата вървят добре!
eses, браво за добрата новина ,много се радвам че вси4ко с бебчо е наред.
Лека вечер.

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 21:31 от ˙·٠Poli٠·˙

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Есес много се радвам за страхотната новина   bouquet
Ники  Praynig за малката душичка.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ники, ние всички мами, всеки ден се молим  Praynig Praynig Praynig за теб и твоята бебка да се пребори!Заедно ще успеете  Hug Hug Hug имай вяра и не се предавай!Как е принцеската наддала ли е?

bg_desi - Успех на прегледа и всичко да е наред  Praynig и не е грозничък момчето просто го снимат през една камара неща и не може да покаже на мама колко е красив и фотогеничен.Важното е само да е здрав и всичко да е наред  Peace

# 66
  • Мнения: 187
Eses много се радвам за бебо smile3521
Ники newsm17
абе момичета на какъв ехограф ви гледат колко тежат малчовците.аз чак на 30.09 съм на ЖК и се надявам да разбера и ние колко тежим.а иначе доста отдавна доки ми каза че бременността ми върви с 2 седмици напред newsm12 и термин 25-27 ноември

# 67
  • София
  • Мнения: 179
Eses чудесни новини  bouquet
Ники   Praynig

На всички мами с големи бебчовци - да са ви живи и здрави.  Hug

# 68
  • Мнения: 429
Eses чудесни новини!
 Ники всеки ден миля за теб и за бебка,ВЯРВАМ че всичко ще е наред!

# 69
  • Мнения: 2 961
Хайде и аз да се запиша и ще си лягам  Tired
Много ме болят костите отдолу- все едно някой ме е ритал Sad

# 70
  • Мнения: 196
Как сте бъдещи мамчета? Наминавам само да ви видя, почнах да чета предишните темички и като прочетох за Каспър и nikolina-picolina така ми се стегна буца на гърлото. Много ми стана мъчно. При мен беше на къде къде по ранен етап и не мога да си представя каква е болката ви момичета, но ви прегръщам силно Hug Кураж!

# 71
  • Мнения: 42
Ники, всеки един ден е от значение, имай вяра! Praynig

Еses,браво за хубавите новини!

Invisible, направо ме разби!Да ти е живо и здраво голямото момче! А иначе за термина аз не съм знаела досега, че се казва първия ден от последния цикъл и все си казвах последния ден(голяма съм невежа).И вчера се сетих да питам и се оказа, че заради това ми се измества с 1 седмица напред + размерите на бебето. Но като оставим размерите на страна, термина ми трябва да е 4- ти декември.
Barboran4e, исках да те питам как така Мазнейкови нямат сключен договор с осигуряващото дружество? Ти нали се осигуряваш по здравната каса? Не съм  се замисляла, то при това положение не знам и аз дали ще мога там...не че съм решила още дали ще е Токуда или св.София Grinning
Liliiv, виж ни там в албумите от срещата в Тоскана на 30.08. и ще ни познаеш на 24-ти в Токуда.
Лека ви нощ!

# 72
  • Мнения: 1 131
Урааа по линийка вече съм в седми месец.

Ники,радвам се,че бебка е добре.Наистина всеки ден дъщеря ти доказва,че иска да живее.Вярвай,че ще е така.
Деситка стига си обиждала неродения си син  Laughing .Как ще ти се види грозничък.Ми той едва сега се оформя.
Есес,радвам се,че резултатите от УЗ са добри.
Захира,знаеш ли всеки ден се сещам за теб.
Каспърче и за теб си мисля,но ти не влизаш да те поразпитаме как си.

# 73
  • Мнения: 2
rrhh и Харемче, много сте мили,  Hug но имам неопровержими доказателства, които ме досрамя да пусна досега тук  Embarassed: http://es.youtube.com/watch?v=vdDamCcd4Ro

И още: http://es.youtube.com/watch?v=6JjKM7NKeEE&feature=related - тук малко е кой видял, видял, и кой разбрал, разбрал, но идеята е, че си е вдигнал крачетата до главата и си ги придържа зад коленцата с ръчички, виждат се пръстчетата, а между крачетата се показва и муцунката.

Грозничко, грозничко, ама си ми е миличко, сладичко и обичано, а и съм сигурна, че като си го гушна, ще ми се стори най-хубавото на света Simple Smile Май майчинските ми хормони са се развихрили Simple Smile

Момичета, приятна лекция на 9 месеца и после да бъбрите дълго и обстойно, че да можем да се видим след 14 ч. Хубав ден на всички!  Hug

# 74
  • Мнения: 19
Бърз запис и от мен!
Радвам се за добрите новини от Есес! Ники, продължаваме да стискаме палци и всеки ден борба на твоята сладурана са доказателство, че всичко ще се оправи.  bouquet
Аз съм много щастлива, вчера си купих обувки и днес вече ги разтъпквам на работа. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт