СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 436
  • 265
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 401
Ели, много се радвам за проекта! Като мине кампанията ни за детските площадки, се включвам при теб да помагам.  Peace СНБМ не бива да участва само "с подкрепата на...", а с активно съдействие, според мен. Можеш ли да ми изпратиш проекта на мейла?  Hug

Ще идваш ли в събота на семинара?  Heart Eyes  Hug

# 91
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами,
 минавам да напомня, че до 25.09 до 16ч. трябва да кажем ще участваме ли във форума за училищното образование.
 Понеже скенерът не е у нас ще препиша програмата и я пращам на пощата да я прегледате и особено Надето към която персонално е поканата.  Peace
Раде, от кого е организиран форума?

Наде, ще можеш ли да идеш, други желаещи има ли?


Форумът е съвместен проект на Столична община, фондация Пайдея и Българска образователна Коалиция "Заедно за прозрачно училище: инициатива, участие, отговорност". Осъществява се с финансовата подкрепа на Тръста за гражданско общество в Централна и Източна Европа.


Ели, и аз се радвам за проекта!   bouquet

# 92
  • Мнения: 5 401
За Бондюел

Въпрос:

1. Каква е идеята за подфорум? Ще се слее ли с Готварски рецепти под някакъв общ знаменател или ще бъде отделно?
2. Как ще се избегне дублирането на съдържание?

Идеи:

1. Наръчник за здравословно хранене за начинаещи готвачи - тема за запознаване с хранителната стойност на продуктите; начини за готвене, стерилизаране; готвене стъпка по стъпка.
2. Месечен/тримесечен конкурс за най-здравословна рецепта, която да включва възможно най-голям брой хранителни групи
3. Рецептите на баба - като се използва марката на Ути "... на баба/... на дядо", да се изровят стари вкусни и здравословни рецепти
4. Бързо, лесно, вкусно - тема за здравословни аламинути.

Толкоз засега...

# 93
  • Мнения: 1 517
Изи, изпратих ти проекта, ще чакам да се включиш по-нататък  Heart Eyes
На семинара може ли и двете?  newsm78

# 94
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Много е неприятна история със сайта ни, Ани ми разказа през уикенда!  ooooh!

Днес следобяд ще са готови Свидетелствата. Цената излезе около 20 лв на парче + 14/15 лв за ксерокопие на Рецептурника. Ще снимам, за да ги видите всички, мисля че се получи много добре.  Simple Smile Саня, ще можем ли да се срещнем, за да ти дам Свидетелсвата + Благодарствените писма?  Hug

Може да се срещнем, но така или иначе следващите два работни дни няма да се видя с хората. По-добре ги донеси направо на ОС-то, така и другите ще ги видят.

# 95
  • Мнения: 5 401
... По-добре ги донеси направо на ОС-то, така и другите ще ги видят.

ОК!  Peace

# 96
# 97
  • Мнения: 5 401
Вчера говорих с Кабо Алма за детските площадки, но по-късно се сетих, че тя участваше миналата седмица в сутрешния блок на бТВ заедно със специалисти по образованието в дискусия за новия Закон за образованието. Тъй като позицията ни към бъдещия закон е подобна на Асоциация Родители, мислите ли че можем да се свържем с тях за изготвяне на общо становище когато дойде подходящия за това момент и някаква кампания?

В събота на семинара за Социално предприемачество ще участват няколко НПО, които имат идеи за стартиране на бизнес в областа на образованието, грижите за деца, изграждане на детски площадки и т.н.. В СНБМ ставало ли е въпрос за подобно развитие?

# 98
  • София
  • Мнения: 6 260
Вчера говорих с Кабо Алма за детските площадки, но по-късно се сетих, че тя участваше миналата седмица в сутрешния блок на бТВ заедно със специалисти по образованието в дискусия за новия Закон за образованието. Тъй като позицията ни към бъдещия закон е подобна на Асоциация Родители, мислите ли че можем да се свържем с тях за изготвяне на общо становище когато дойде подходящия за това момент и някаква кампания?

...

 Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 2 708
Здравейте дами,
 минавам да напомня, че до 25.09 до 16ч. трябва да кажем ще участваме ли във форума за училищното образование.
 Понеже скенерът не е у нас ще препиша програмата и я пращам на пощата да я прегледате и особено Надето към която персонално е поканата.  Peace
Раде, от кого е организиран форума?

Наде, ще можеш ли да идеш, други желаещи има ли?

Нямаше ме два дни и не съм отговорила. Исках и смятах да отида, попрочетох разни нещат оттук оттам, доста интересни и важни.  Децата трябваше точно от 29 да тръгнат на градина, но не, вчера разбрах че пак се отлага, този път само с 2 дни, но ... няма да успея да отида. Не знам дали не е късно, но ако има възможност някой друг ще е много добре

# 100
  • София
  • Мнения: 2 708
Корекция, намерих помощ за няколко часа, но ще трябва да си тръгна малко по - рано. Ще отида на дискусионния форум. Раде, къде трябва да потвърдим

Пак корекция  Laughing намерих телефона, обадих се и потвърдих Раде, не търси тел.  Ще може ли в неделя на ОС да донесеш каквото е пратено да го погледна преди форума

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 14:46 от куки

# 101
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Корекция, намерих помощ за няколко часа, но ще трябва да си тръгна малко по - рано. Ще отида на дискусионния форум. Раде, къде трябва да потвърдим

Пак корекция  Laughing намерих телефона, обадих се и потвърдих Раде, не търси тел.  Ще може ли в неделя на ОС да донесеш каквото е пратено да го погледна преди форума

OK!

Ммммм, даааа, да предупредя, че съм без компютър, малко му изгоря захранването и ако братята ми не успеят да направят нещо за него не се знае, след ритуалното погребение, кога отново ще имам връзка със света.  Crazy Сега пиша от на майка ми компютъра, но вероятността отново да се докопам до него не е никак голяма, като се има предвид колко често майка ми не седи пред.  Crazy него

# 102
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Има писмо от ФРГИ в пощата.

# 103
  • София
  • Мнения: 2 708
Корекция, намерих помощ за няколко часа, но ще трябва да си тръгна малко по - рано. Ще отида на дискусионния форум. Раде, къде трябва да потвърдим

Пак корекция  Laughing намерих телефона, обадих се и потвърдих Раде, не търси тел.  Ще може ли в неделя на ОС да донесеш каквото е пратено да го погледна преди форума

OK!

Мерси  Hug

Има писмо от ФРГИ в пощата.

Да, и аз го видях

Момичета, в нашите деца се обсъжда протест с-у СО относно недостига на места в ДГ. Все още не е ясно формулирано, но бихме ли подкрепили такова действие?

# 104
  • Мнения: 2 388
Наде, нали помниш какво каза Фъндъкова - общината не е длъжна да осигурява места за децата и прехвърли топката към държавата....
Моето мнение е, че бихме могли да подкрепим протеста, но и трябва да работим в посока и с държавата, което по принцип е залегнало в нашата програма. Т.е , за да бъда по-точна - на този етап не знам какво точно ще постигне протеста

Общи условия

Активация на акаунт