СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 586
  • 265
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 5 401

"За" за кое, рожденничке - протеста за ДГ или училищните проблеми, или и двете едновременно?  Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 2 388
Първо да благодаря на всички за милите думи. Тази сутрин , като си включих компютъра и засвятка като на коледа - скайп, лични, мейли......много сте сладки. Направихте ми деня истински празник  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За протеста да бъде подкрепен от СНБМ, Бръмби Wink и за училищата също  smile3534

# 123
  • София
  • Мнения: 3 524
ЗА протеста определено Peace
и ЗА да работим заедно по законопроекта  Peace

# 124
  • Мнения: 4 181
Момичета, въпросите които са поставени - за протеста и за образованието предлагам да ги обсъдим на ОС.

# 125
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета, въпросите които са поставени - за протеста и за образованието предлагам да ги обсъдим на ОС.
и затова - ЗА Simple Smile даже ако успея да дойда мога и участие да взема Grinning

# 126
  • Мнения: 4 970
Oх, много станаха въпросите за неделя... CrazyТрябваше по-ранен час да заложим за начало, за да не замръкнем там Grinning
Момичета, финално преглеждам последния списък на членовете и го пускам в пощата.Искам да обсъдим и немалкко неща във връзка с членството по принцип и процедурити около това Crazy, че е ...малко объркано Rolling Eyes Дано ни стигне времето  в неделя Hug

# 127
  • Мнения: 4 181
Момичета, имам молба, тъй като не остана време на срещата днес:
Елеа моля те сподели повече за проекта за онлайн заетост  Praynig
Изи, разкажи моля те как мина семинара за социално предприемачество  Peace

# 128
  • Мнения: 1 517
Аз за проекта ви писах май скоро - благодарение на упорството на Александра (чиято е идеята) и на Илияна (режисьорката на ЧМ) нещата се движат напред Simple Smile
Проектът го имам, който иска да се запознае с него, да каже, ще му го пратя.
Идеята е да се направи кампания за набиране на спонсори (има вече желаещи, след предаванията на ЧМ по темата) - освен ЧМ (които са външна продукция и са в договорни отношения с Бтв) и от Бтв също са се ангажирали с това. Тази седмица трябва да се срещнем с Илияна и с ПРката на Бтв (ако има желаещи за срещата, ще пиша тук, добре дошли са). В кампанията ще бъде включено и нашето име, надявам се и да успеем да помогнем Simple Smile
Самият сайт се очаква да стартира някъде през януари, февруари най-късно. Тук, предполагам, също можем да помогнем - най-малкото като разпространим идеята, за да се включат колкото се може повече и търсещи, и предлагащи такъв тип работа.
Който има идеи и желание да се включи, е добре дошъл  Hug

# 129
  • Мнения: 750
Аз искам да се запозная с проекта за online заетост.

# 130
  • Мнения: 5 401
... Изи, разкажи моля те как мина семинара за социално предприемачество  Peace

Ще разказжа естествено, но моля да е малко по-късно. Имам страшно много работа в офиса, а миналата седмица работих от вкъщи посред нощите, за да наваксвам. Ще ви пусна в пощата записките си, материалите и контактите (Емем ще пусне контакти на всички, аз взех само 2 визитки).  Peace

За онлайн заетостта се спомена на семинара и една от участничките прояви жив интерес. Тя ще се свърже с нас.  Peace

Надявам се протоколът да е готов най-късно до сряда привечер..  Peace

# 131
  • Мнения: 1 517
Аз искам да се запозная с проекта за online заетост.
За онлайн заетостта се спомена на семинара и една от участничките прояви жив интерес. Тя ще се свърже с нас.  Peace

Супер!  Hug

# 132
  • Мнения: 4 181
Разбира се Изи, че когато можеш  Peace
Елеа, радвам се че нещата вървят.
Като се изясни с какво можем да бъдем полезни казвай, ще помагаме  Hug
Надявам се че ще срещне интерес тази идея сред майките.
Ели, а проекта променен ли е от това което преди ни беше пращала Александра като идея на мейла?

# 133
  • Мнения: 1 828
Копирвам се и тук  Simple Smile
Здравейте и от мен. Благодаря за гласуваното доверие.
Радвам се, че ОС е минало успешно. Сега е време да се залавяме за работа. На линия съм за срещи.
Ще чакам протокла, за да си подредя работата в главата, според взетите решения и ще ви подгонвам на тема организация   . Изи мила, радвам се че ще си делим работата с теб. Тия дни ще гледам да ти звънна. А кой пише протокла от ОС?

На този етап си захващам задачките по правенето на брошура и ще подпомагам работата по сайта. Утре евентуално ще имам резултат дали ще има още помощници за сайта. Хайде поздрави на всички.

Малко офф. Вчера се прибрахме в 10,30 от почивка и още не съм на себе си. Така добре изкарахме. На мойто дете много му хареса на почивка с мама и тати 
 

# 134
  • Мнения: 1 517
Хриси, тя ни беше изпратила само идеята за проекта, сега е готов цеия проект,май е най-добре да го пусна направо в нашата поща  newsm78
Доли, добре дошла  Hug

Общи условия

Активация на акаунт