поредната тема за проблеми в семейството

  • 8 927
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Явно кръшка, но при вас не е само това проблемът, видно от писаното...Не знам дали е обратимо това отчуждение. При всяко едно положение е нужно да има желание за промяна и от двете страни, което от негова обаче липсва. Затова те подкрепям в решението ти да се спасяваш.

# 16
  • София
  • Мнения: 625
Такъв мъж определено не ти трябва.......Можеш и без него Peace
Аман от егоисти и кръшкачи Thinking


Това е мое лично мнение

# 17
  • Мнения: 544
Не ти е лесно, но изглежда (според описанието от теб) той не се стреми да промени положението. А и изказването на майка му е показателно за това, че и тя няма да му набие канчето.
Отговори си за себе си дали би искала да продължиш да живееш с него. Ако да, постави му ултиматум по най-сериозния начин и виж той как ще реагира - дали ще се отрезви или ще бъде безразличен. А може и да му олекне, за да си продължи безпрепятствено другата връзка.
Във всеки случай дай ясни сигнали, че това положение не те устройва!

# 18
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
е това като го чуя направо побеснявам какво значи ,че си е виновна за това,бе я лъжат,  и не я уважават,ми ако я бият пак ли ще е виновна, smile3515 smile3511те мъжете затова си го позволяват защото има такива разсъждения.

Аз съм жена, но смятам, че твърде често жената сама си е виновна. Бързане, липса на семейно планиране, сватби само заради бременност. Вкопчване в някой независимо от лошите изгледи, твърде голям стремеж към принцеска сватба и да се видиш в бяло. Виждам го у приятелки, прощават всичко, мечтаят за свадбено предложение и деца от видимо незрели, безотговорни мъже, и после ох какво стана. Вярно че любовта е сляпа, но жената носи по-голямата отговорност като носителка на нов живот и е длъжна да избира по-внимателно.
ама то е нужно всичко да се че ,а не избирателно девойката няма брак и не е подходила на принципа "сега и веднага" заедно са вече почти 6г.и мъжете ще продължават да са такива докато има такива "женски мнения"

# 19
  • Мнения: 1 447
Най- лесно е човек да каже "остави го",разведи се или нещо подобно,когато се случва на друг.Но ако ние сме в това положение дали толкова лесно бихме загърбили всичко?
Седнете,поговорете,дайте шанс на брака си и тогава вземай решение.Най-лесно е да си събереш багажа,а от там на татък.
Дано вземеш правилното решение и най-важното дано не съжаляваш.

# 20
  • Мнения: 2 556
На твое място, ако мъжът ми виси постоянно на комп. игра, то аз бих намерила начин да се разнообразя извън семейството. Ако и без това сама си гледам детето, не виждам защо да не си хвана и аз 1 гадже поне, мъжът ми и без това няма да забележи.

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Чаках го 2 години да се промени,на въпросите ми отговаря"еее нали съм си в къщи,какво искаш повече"Ама аз посуда си имам,не ми трябва за интериора само.Говорих с майка му,но не сериозно,а просто подхвърлих,че само играе и тя ми отговори "Нали не пие и не те бие" #CrazyМи то само това остана за един пълноценен брак

Ъ?! Цели две години седиш и чакаш на тоя да му дойде акъл в чутурата?! Ами то затова толкова се еманципираха мъжовете напоследък ...
А на майка му кажи да си взема търтея в дома си и да му дава да си играе на компа колкото му душа иска. Тогава да я видим "като не пие, не се бие, пък и не работи", колко ще е доволна.

# 22
  • Мнения: 6 604
е това като го чуя направо побеснявам какво значи ,че си е виновна за това,бе я лъжат,  и не я уважават,ми ако я бият пак ли ще е виновна, smile3515 smile3511те мъжете затова си го позволяват защото има такива разсъждения.

Аз съм жена, но смятам, че твърде често жената сама си е виновна. Бързане, липса на семейно планиране, сватби само заради бременност. Вкопчване в някой независимо от лошите изгледи, твърде голям стремеж към принцеска сватба и да се видиш в бяло. Виждам го у приятелки, прощават всичко, мечтаят за свадбено предложение и деца от видимо незрели, безотговорни мъже, и после ох какво стана. Вярно че любовта е сляпа, но жената носи по-голямата отговорност като носителка на нов живот и е длъжна да избира по-внимателно.
ама то е нужно всичко да се че ,а не избирателно девойката няма брак и не е подходила на принципа "сега и веднага" заедно са вече почти 6г.и мъжете ще продължават да са такива докато има такива "женски мнения"
Точно.Трябва да се чете всичко Naughty. Авторката е написала ,че са женени от 3 години,а детето е на 2,8. По най-елементарни сметки излиза,че има вариант да са се оженили заради детето. Чети по-внимателно следващия път bowuu

# 23
  • Мнения: 18
Първото което си помислих като четях поста беше, че за играта има решение. Изтрий някой файл, за да не може да се играе и готово. Но като продължих да чета много се замислих, и ми дойде следното решение. Щом се съмняваш в мъжа си започни и ти да се променяш. Ходи редовно на маникюр, и задължително му споделяй колко си похарчила. Смени си прическата или цвета на косата. Купи си нещо секси, и го обличай когато излизаш сама. Не е нужно да имаш любовник, трябва ти да имаш самочувствието на желана и секси жена. Щом види, че се поддържаш и грижиш за себе си, ще се сети че има жена до себе си, а не прислужница.

# 24
  • Мнения: 2 556
Едва ли жената в момента ходи раздърпана и чорлава у дома, с подпетени чехли и домашен пеньоар. Иска ли да играе мъжа, и без гащи да ходиш из къщи, ефекта е нулев.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352
...

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 15:53 от Gercho

# 26
  • София
  • Мнения: 1 352
Първото което си помислих като четях поста беше, че за играта има решение. Изтрий някой файл, за да не може да се играе и готово. Но като продължих да чета много се замислих, и ми дойде следното решение. Щом се съмняваш в мъжа си започни и ти да се променяш. Ходи редовно на маникюр, и задължително му споделяй колко си похарчила. Смени си прическата или цвета на косата. Купи си нещо секси, и го обличай когато излизаш сама. Не е нужно да имаш любовник, трябва ти да имаш самочувствието на желана и секси жена. Щом види, че се поддържаш и грижиш за себе си, ще се сети че има жена до себе си, а не прислужница.
Това са едни от най-непрактичните и неработещи съвети, ще ме прощава авторката на този пост. Знам го от личен опит,
ако един мъж не те забелязва, ако ще на главата си да застанеш, пак няма да те види. В най-добрия случай ще те попита
дали не си полудяла та си застанала на глава.

# 27
  • Мнения: 549
Седнете и си поговорете.Обясни му ,че това дете има нужда и от баща, а не само от майка,баби ит.н.
Желая ти успех .  bouquet

# 28
  • Мнения: 18
Едва ли жената в момента ходи раздърпана и чорлава у дома, с подпетени чехли и домашен пеньоар. Иска ли да играе мъжа, и без гащи да ходиш из къщи, ефекта е нулев.

Както писах за играта има решение, ве пак това е техника и винаги може да се "повреди". Но дали това  ще го накара да и обърне внимание?

# 29
  • Мнения: 18
Мъжете са такива,каквито искат да бъдат и както им е добре да бъдат.Каквото и да направиш,не мисля че той ще се промени,защото те сами си избират пътя по който са тръгнали и ако реши да се върне  в правилния,ще се върне.Вината със сигурност не е в теб-повярвай ми.

Общи условия

Активация на акаунт