Какво АМ ?

  • 2 729
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Казват, че Милумил е с най-хубавия вкус и се препоръчва за злояди деца. Очевидно не е така, след като детето ти не го иска. Аз в началото го давах него, но сега сме на Аптамил.

# 16
  • Мнения: 2 231
Аптамил - за мен е най-доброто, а и то си личеше по децата - пиеха го с охота.
И аз мисля, че Аптамила е най-доброто, но дъщеря ми отказваше да го пие. SickЯвно имаше голяма разлика от любимото й - собствено производство Laughing. После като спирах да кърмя с удоволствие пропи Фризо ХА и после Фризо 2 и 3

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Аз съм доволна от Аптамил и дъщеря ми го пие с удоволствие. Наддава нормално и няма проблеми с изхождането.
Тя пиеше и Фризо без проблем, но от него получи запек.

# 18
  • Мнения: 917
Ох, дано някой ме забележи, съжалявам, че нахълтвам в чужда тема, но общо взето и аз се чудя кое мляко и ще следя с интерес. Не ме интересуват вкусовите качества толкова, колкото да не запича. Знам от преди, че омниото е хубаво, но разбрах, че го спряли от внос. Аптамил комфорт знаете ли за какво се препоръчва, че в детския магазин ми казаха, че то замествало омниото. Моята голяма дъщеря беше на Фризо, но имаше запек от него. Така й не можах да го сменя, тя си е злоядичка и капризна от раждането, но друго мляко не искаше и да вкуси след Фризото.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Според мен всички АМ са с почти еднакъв вкус  Sick , т.е доста гадни. Кърма съм опитвала и не може да се сравни едното с другото, поне според моя вкус. Аз давам Нутрилон и много добре и понася на моята щерка. Сменила съм 5 млека, това най добре го приема   Peace

# 20
  • Мнения: 4 020
За мен такова мляко е НАН - поне на вкус наистина ми наподобяваше моята кърма Grinning

При все че, докато бяхме на смесено хранене, дъщеря ми отказваше да пие Фризолак и аз си мислех, че кърмата й стига, откритието на НАН ни направи много щастливи и двете Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 434
Ползвах НАН след годинката Нестле Джуниър Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нашия харесва Нутрилон най-много.

# 23
  • Мнения: 5 940
Кърмата се мени на вкус, понякога е по-сладка, друг път по-безвкусна. Опитвала съм Crazy
Нито едно адаптирано мляко не може да го докара до този променящ се състав и вкус.

# 24
  • Мнения: 6 713
А по-принцип млеката, които са ХА - всичките ли горчат? Аз имам Аптамил ХА, но  е ужасно на вкус и бебка му се мръщи. Дали има по-вкусни от него?  newsm78

# 25
  • Мнения: 917
Еми ето, че модераторите все се сърдят, че пускаме дублиращи се теми, а като си зададеш въпроса в нечия чужда тема, било то и на същата тематика, никой няма да ти отговори.

# 26
  • Мнения: 234
Наистина няма АМ което да е като кърмата!Просто трябва да откриете вашето такова!Ние започнахме с Аптамил, но бебка се запече адски от него, минахме през Лактана Био, а сега пием Нутрилон!Не сме от най- яжните, но пием кога както ни се иска  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 257
Няма АМ което да замести кърмата но аз и двете си деца гледах със Фризолак и съм доволна  дори малкият още пие Фризо 3

# 28
  • Мнения: 1 473
Доколкото знам АМ независимо на коя фирма са вървят в последователност и са съобразени с възрастта на бебето.
Има АМ на кутията на които пише PRE, следва 1, 2, 3.
Например Хип има PRE и ако се вярва на написаното на кутията, това АМ е най близко до кърмата.
В родилното даваха такова на сина ми, сега сме на Хип 1, което повече засища.

# 29
  • Мнения: 4 020
БУБИЧКО,

Някои бебета "преборват" запека с фризовом. Но пак всичко е индивидуално.

Има кърмачета, които се запичат и деца на АМ, които не са се сблъсквали с този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт