С какво са облечени децата ви в детската градина?

  • 4 279
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 906
Досега а анцунг,панталон на ластик и блузка с дълъг ръкав,когатое хладно.Лятото е ясно.Сега вече е голям,може сам да се облича и ще го пращам с ежедневните му дрехи-панталони,дънки,блузи.Пък и е започнал да обръща внимание на облеклото си,не му се ходи с анцунг.:0

# 16
  • London
  • Мнения: 292
Моята дъщеря ходи само с рокли и поли  Shocked
не иска да чуе за анцуг или дънки.
Ох, успокоих се, че има и други само с рокли, моето така е щастливо и аз  съм щастлива, че сутрин няма ревове и истерии.

# 17
  • Мнения: 4 841
Не намирам за практично и удобно детето да си играе по цял ден по дънки или панталончета с ципове, катарамки и т.н. Затова синът ми задължително се преоблича - остава по долнище на анцуг и тениска. Само сега, когато хем е студено, хем парното още не е пуснато, го пускам по блузка с дълъг ръкав - но не някакви дебели и ватирани неща (да не говорим пък за пуловери и жилетки), а тънки памучни блузки.
След като пуснат парното става такава жега, че си е жив садизъм да си пусна детето с дълъг ръкав - но ние по принцип така си ходим, по-леко облечени и у дома.

Въпрос на лична преценка е, в нашата група има и издокарани госпожици, и спортни госпожици, и издокарани младежи, и спортни такива  Grinning Единственото, което ме влудява е, като видя дете навлечено с ватирани или вълнени дрехи, потно и зачервено, и попитам госпожите защо не го съблечат, а те ми отговорят: "Ами баба му/майка му/баща му не дава, защото много боледува" - ами ще боледува,  представям си да изведеш потно и очевидно прегряло дете навън... Ноооооо - всеки си решава сам  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 4 406
след като сам установи, че с дънки не е удобно да играе, пожела да си облича единствено спортни екипи за градината.

# 19
  • Мнения: 14 133
Памучен панталон с ластик и тънка блузка без копчета. Цяла зима ходи така, понякога с дънки, но пак без копчета или ципове.
И моят юнак е така. Избягваме дънките, защото не са много удобни за игра. Предпочита футболни панталони.  hahaha

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Тази сутрин тръгна с пола и тънък чорапогащник. Отгоре блузка и потник.
Полите и роклите са нейна мания  Wink иначе аз лично предпочитам трикотажни панталони с ластик или клинчета.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Моята дъщеря ходи само с рокли и поли  Shocked
не иска да чуе за анцуг или дънки.
Ох, успокоих се, че има и други само с рокли, моето така е щастливо и аз  съм щастлива, че сутрин няма ревове и истерии.
Тя и моята само рокли иска миналата зима изкара със сукмани, но сутрин беше ад да я накараме да облече нещо различно от рокля. Тези дни облича, но още от вратата в къщи събува панталона. Днес мисля да скрия всички летни роклички, поне да не са й пред очите.

# 22
  • Мнения: 1 187
с екипи, за да може сам да се облича и съблича (все още ни е трудно). Няма да го изпратя в смокинг, само за да е красив.

# 23
  • into the blue
  • Мнения: 771
Моята щерка е със собствено мнение и след дълги дискусии,започващи още от предната вечер решаваме с какво да ходи на училище.Няма проблеми с обличането и събличането,но от извесно време отказва да носи поли и рокли!На 15.09 с триста уговорки я убедих да облече иначе много красива рокля.

# 24
  • Мнения: 4 292
Кристиян вече предявява претенции за облеклото си. Не обича да ходи с анцузи, но за сега успявам да надделявам. Иначе го водя и с дрехите за излизане, иначе къде ще ги облича? Все пак, гледам и да му е удобно за игра, разбира се. Но, реално погледнато, не купувам дрехи специално за градина, освен пантофките.

# 25
  • Мнения: 423
Миналата година дъщеря ми беше І-ва група в градината и бяха забранени дрехите с копчета и ципове, полите, роклите и чорапогащниците също. Ходеше с анцуг и трикотажна блузка. Тази година децата са вече по-големи, моята специално може да се справя и за обличане и за събличане с всички дрехи (стига естествено да не е някоя рокля с цип на гърба) и се надявам да няма ограничения. Така ще мога и аз да се съобразявам повече с избора детето и ще избегнем сутрин напрежението, свързано с обличането.

# 26
  • Мнения: 1 931
С удобни панталончета за игра задължително отгоре с ластик, много са ми слабички и така може повече да се стягат отгоре и блузка с дълъг ръкав сега, но е тъничка, а под нея потниче. Така на мен ми е удобно да стоя и мисля, че и на тях им е добре да играят и да тичат там.

# 27
  • Мнения: 1 092
Ходят облечени с дънки /ох как ги мразя, но не желаят анцузи Crazy Mr. Green/, тениска с късо ръкавче и ако е студено и с дълъг ръкав, но тънка.
В повечето случай остават да играят само по къс ръкав.
Проблем ми е  че не желаят да носят други панталони освен дънки Rolling Eyes

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Изобщо не подбирам дрехи за детската, носи си всичките, които има. Нито има за къде да ги пазя, нито има изисквания в градината за вида на дрехите. А и май нямаме някакви префърцунени и супер трудни за обличане - най-много няколко копчета или цип на гърба.

# 29
  • Мнения: 9 814
Анцузи, панталони, дънки, поли, рокли, блузи, суйтчъри и пр. дрехоляци, както дойде.
Само гледам да са лесни за обличане.

Общи условия

Активация на акаунт