мнение за д-р Анатолий Кръстев

  • 18 180
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,
аз също искам да изкажа моите ИСКРЕНИ БЛАГОДАРНОСТИ [/color]към д-р Кръстев - изключителен професионалист и наистина страхотен човек. Може да разчиташ на него по всяко време!
Той проследи цялата ми бременност. В началото ходех на консултации при него в "Св. София"на бул. България, но в началото на тази година се премести в една нова болница по гинекология и репродуктивна медицина в Студентски град СБАЛАГРМ "София" и там ходех на прегледи до края на бременността ми. Изключително доволна съм не само от неговото отношение към мен, но и от това на персонала в новата болница.
Благодарение на него  съм горда мама на едно прекрасно момиченце, което той изроди в Св. София, въпреки че вече не преглежда там, а само изражда / води операции.
Рядко човек може да срещнеш такива лекари като него, които да ти обръщат внимание на прегледа, а не да те претупват за 10-15 минути, да ти обяснят на нормален език какво е състоянието ти, а не да им вадиш думите с ченгел от устата.
Още веднъж огромно БЛАГОДАРЯ и живот и здраве се надявам той да проследи в бъдеше и втората ми бременност:)

# 16
  • Мнения: 68
някой може ли да каже дали в този център в студентски град той приема с направления?

# 17
  • Мнения: 0
Да приема. И аз съм негова пациентка - горда мама на две момиченца! Ходих преди няколко дни на профилактичен преглед в новата болница - работят и по здравна каса. Болницата и медицинският център са на многоооо високо ниво. Той е все така отговорен и отзивчив лекар!!! БЛАГОДАРЯ му за всичко и Ви го препоръчвам от сърце - няма да съжалявате!!!

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile

Някой може ли да ми каже колко струва микробиология и цитонамазка при д-р Анатолий Кръстев с направление от личен лекар?

# 19
  • София
  • Мнения: 28
Щом е с направление е безплатно
По ЗК преглежда във Fihealth в Студентски град със записан час

# 20
  • Мнения: 1
Благодаря ти много Wink

# 21
  • Мнения: 21
Здравейте

И аз да изкажа мнение за д-р Кръстев.

Следи ми бременността от началото (октомври 2013) и единствено той повярва, че ще си имаме бебенце и изчака с тежки и страшни диагнози. След като влязох в 7 г.с. чух за първи път сърчицето на моето бебче. Още в 14 г.с. ми каза пола на бебчо и всеки път го потвърждаваше. Звъняла съм му през нощта, заради кървене и той си е вдигал телефона. Когато и да му звънна е вдигал и ми е отговарял на въпросите. Готин е и пуска шеги за да се отпуснеш. Внимателен е и подготвя за гадния преглед на "онзи" стол. Живи и здрави тези дни ще родя детенцето си при него в МБАЛ "Надежда", но дори и да не беше в тази болница, бих отишла където той изражда, защото му имам доверие. Hug

# 22
  • Мнения: 1
Страшно съм разочарована от д-р Анатоли Кръстев. При първото ми посещение се държа грубо и високомерно. С записан час бях, чаках часове и накрая като разбра че съм с направление не му стана много приятно. Прегледаме и понеже нямал направление за иследвания ме накара да си ги платя. Две колежки ходиха при него за тях имаше направление явно си избира.

# 23
  • Мнения: 1
Страшно съм разочарована от д-р Анатоли Кръстев. При първото ми посещение се държа грубо и високомерно. С записан час бях, чаках часове и накрая като разбра че съм с направление не му стана много приятно. Прегледаме и понеже нямал направление за иследвания ме накара да си ги платя. Две колежки ходиха при него за тях имаше направление явно си избира.

За съжаление, аз също съм много разочарована от Ан. Кръстев! Потвърждавам високомерното му и грубо отношение при първо посещение! Преглед без никакви обяснения, проявен цинизъм... и селективност към пациентите!

Общи условия

Активация на акаунт