Изповед за едно цвете и за Човека, който ми подари Щастие!

  • 8 909
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 328
Ех, че хубава новина Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Браво Шоши Simple Smile Започвам деня с усмивка благодарение на теб Simple Smile
Пожелавам ти много лека бременност миличка и още по-леко раждане на здраво  и красиво бебенце Simple Smile
БРАВО Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 310
шоши толкова хубаво си го написала, плаках докато го четях, желая ви цялото щастие на земята и още дечица
безпроблемна бременост и много целувки  bouquet  bouquet  bouquet
Честито миличка newsm51 newsm51 newsm51

# 77
  • Мнения: 7 716
Поздравления, Шоши, чудесно си го написала, некак оттук натам всяка година този кактус да цъфти и да ти носи щастие, добри вести и радост.  bouquet  bouquet  bouquet
Поздравления за д-р Стаменов.

# 78
  • BG
  • Мнения: 793

 newsm44
Честито Шошка, и аз като по- емоционална бърша сълзи на бюрото, но твоята история е наистина трогателна.
Възхищавам ти се!
Вие заслужавате това щастие, радвайте му се  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 452
Шоши това наистина е прекрасна новина!
Желая ти много уханни цветове .....

# 80
  • Мнения: 2 422
Олелее Шошенце направо думи нямам , сълзите се стичат ... такава радост, такова щастие неуписуемо.
Ти вдъхна отново Вярата и Надеждата в душата ми.
Благодаря Ти Hug Hug Hug
Леко бременееееенннее и голямо пухкаво бебенце на финала .
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

аз имах абсолютно същия кактус преди години и когато се омъжих той повяхна Sad

# 81
Това е прекрасно, честито и безпроблемна докрая.Наистина с вяра и надежда, човек винаги успява. Hug

# 82
  • Мнения: 3 641
Чета и плача. Но това са сълзи на радост за този дар от Бога след толкова трудности, болки и изпитания.  Hug Hug Hug Hug
Вдъхна  и на не вяра, като че ли тези дни я бях позагубила Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 143
Прекрасен цвят има кактуса.  Blush Съхраних си снимката за късмет!  Peace Надявам се да нямаш нищо против.  Rolling Eyes

Разбира се, че нямам нищо против  Laughing
Ще се радвам, ако ти донесе късмет! И на всички, които имат нужда от цъфнал кактус!  lovekiss lovekiss lovekiss

Дано много скоро изпълним този форум само с вълшебни приказки, станали реалност! Обичам ви, момичета и ви пожелавам цялото щастие на света!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 103
  Много истинска и много добре разказана история. Много се радвам за теб   bouquet

# 85
  • Благоевград
  • Мнения: 24
Честита радост!!! Да си преживееш бременността така вълшебно и да се радваш на всеки момент до срещата със здраво бебче  Hug
 
Ех, този д-р Стаменов   bouquet

# 86
  • Мнения: 3 453
Шошелино,
бива ли така да ме разплакваш, бе момиче! Толкова се радвам за вас! Най-сетне, Боже, най-сетне! От кога чакам темата ти, знаеш ли?  Grinning
Благодаря, че сподели щастието си! Hug
Благодаря, че ми вдъхна надежда! Hug
Спокойна и безпроблемна бременност ти пожелавам! Наслаждавайте се на всеки миг! Зная колко много се изтормозихте и съм щастлива, че най-накрая можете да се порадвате на вашето чудо!
 Моля се Господ да ви пази и закриля и всичко лошо да остане зад гърба ви! Praynig
Прегръщам те, Шоши!  Heart Eyes
Благодаря на д-р Стаменов и екипа му, за всичко, което са направили за вас!  bouquet
Добре познавам чувството на безнадеждност, когато някой друг вярва, заради теб! Тази подкрепа е безценна и трябва по-често да благодарим на хората, които ни следват по пътя! Peace

# 87
  • Мнения: 135
Благодаря на бога,че все още има и такива лекари.... PraynigПожелавам ти цялото щастие на света

# 88
  • София
  • Мнения: 2 613
Прочетох темата на един дъх.....
Трогнах се до сълзи.......
Първо от сърце, Шошката ти желая занапред много прекрасни мигове през бременността Hug  bouquet
Второ- поклон пред такива лекари, които променят съдбите на хората!  bouquet
И дано повече такива хора да има!

# 89
  • Мнения: 1 329
Шоши,

Страхотна новина. Hug

Прекланям се пред теб, пред мъжа ти за куража и смелостта, които имате и за професионализма и чистосърдечността на този голям човек, този доктор и на целия екип, които ни дава много надежда.

Пожелавам ви от все сърце да виждате вашия кактус по-често цъфнал!

Общи условия

Активация на акаунт