Навън студено става вече, но на разходка пак да ходи иска Юнското човече

  • 20 646
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 404

били, май ти беше споменала за аспиратор за носле за прахосмукачка...аз поръчах и тези дни ще ми го доставят,но ако може малко инфо - на бебка мога ли да го прилагам или е опасно newsm78 Hug




Може,то е за бебета,защото още не могат да духат само сополките ама аз го правих на Ния,защото и тя още не духа качествено.Стискам палци да минава бързо хремата при

вас HugНе се притеснявай за отлагането на ваксината и ние все отлагаме заради сополите на
каката,не е фатално,просто сезонът е такъв.








Трънче ,при голямата ми дъщеря рефлуксът мина като въведохме твърдите храни.Знам,че е трудно,но малко остава,стискай зъби Wink
Тони,ще измислим нещо Simple SmileА този накрайник за прахосмукачката е много лесен за употреба-само поставяш в ноздрата,включваш прахосмукачката и такива гадости почват да излизат....малко стряскащо звучи,но момичетата от темата на юлчетата също са я пробвали,всички са доволни.аз първо пробвах на мене си,видях,че не ми засмука лигавицата Embarassed и захванах дребните Simple Smile

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 10:11 от Bili

# 256
  • Miami
  • Мнения: 413
А този накрайник за прахосмукачката е много лесен за употреба-само поставяш в ноздрата,включваш прахосмукачката и такива гадости почват да излизат....малко стряскащо звучи,но момичетата от темата на юлчетата също са я пробвали,всички са доволни.аз първо пробвах на мене си,видях,че не ми засмука лигавицата Embarassed и захванах дребните Simple Smile

 Shocked това пък за първи път го чувам  Shocked Шегувате се нали  Crazy

# 257
  • Мнения: 8
Добър ден,
сега видях, че първата такава снимка на Криси е от 14,07,2008 т.е.на около 45дни #Crazyще пробвамта я кача, а ако стане , после ще кача и други  newsm78
http://media.snimka.bg/0787/007830135.jpg
май наистина е доста жилавичка.

# 258
  • Русе
  • Мнения: 627
Здравейте   bouquet

ние се поизгубихме, но ви следим  Wink Редовно си ходим на разходки - вчера се убих от ходене, но трябваше да му взема прах за пране  Simple Smile Добре му се отразява  Mr. Green ето го - увит като за зима  Mr. Green http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7829880 голям страх ме гони да не го разболея  Confused
всеки ден ме изненадва с нещо ново и гледам да съм непрекъснато до него и да не изпусна нещо  Embarassed
още си е слушко-послушко, чак ме притеснява понякога - от доста време не е ревал за млякото си, сега дори направи 4 часова пауза, че и малко отгоре преди това се преобличахме, сменях памперса, гимнастика, видях го, че му се доспа и го сложих в креватчето, дадох бибата и след 20сек. откърти, чаках го да се събуди поне след 30мин., но не - 1час и 30мин.! и като се събуди не реве, че е гладен, ами се заигра с играчките  Naughty гледах го, направих му млякото, пак смяна на памперс, и си викам - ще му дам да хапне, е, той е лакомчо и не отказва  baby_neutral
за повръщането - редовно си връща, милото  Sad през първия месец беше повечко. тогава майка ме успокои, че и аз съм била така и щом повръща, значи наддава. според мен си връщаше излишното, че тогава баща му все вървеше с него след мен и викаше Направи му, гладен е1  ooooh! Сега го оригвам хубаво 2 пъти (веднъж на половината на шишето и втори път - при празно шише) и веднага след хранене го хоризонтирам в креватчето. Когато се заиграе доста буйно с играчките ми връща ресто... когато го сложа по коремче и го "тормозя" (както казва баща му) с гимнастиката, тогава също, понякога връща и когато е в шезлонга или в кошницата... на моменти просто... има дни когато ми омръзва да го гледам с едни и същи дрехи през целия ден, а има и такива, в които гардероба му се поизпразва...  Crazy и най-смешното - щом повърне и го обърша е толкова весел, щастлив, такива усмивки пуска  Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 873
здрастиии

Мим4енце на нас 4ести4ко ни се слу4ваще да се събудиме с рев.и аз не знам от какво е. може и някой заблудила се колика да е...

рони и на мене ми сесллу4и няколко пъти да намеря оси в това положение. а ние имаме обиколници и съм ги сложила но съм оставила дна малка дупка през която да я виждам ина4е не ми е комфортно. и тя нашата то4но там успява да е навре...Simple Smile)

ачбе и аз неколкократно съм се взирала за тези трън4ета ама и при нас не излизат. а и не знам как трябва да изглеждат де. я сложете някоя снимк ако имате

и аз знам за този аспиратор за нос който се слага на прахосмука4ката. братов4ед ми в Унгария така си отгледа детето.като беше пораснал малкият като имаше сополки сам си пускаше прахосмука4ката;)))

# 260
  • Miami
  • Мнения: 413
...Когато се заиграе доста буйно с играчките ми връща ресто... когато го сложа по коремче и го "тормозя" (както казва баща му) с гимнастиката, тогава също, понякога връща и когато е в шезлонга или в кошницата... на моменти просто... има дни когато ми омръзва да го гледам с едни и същи дрехи през целия ден, а има и такива, в които гардероба му се поизпразва...  Crazy и най-смешното - щом повърне и го обърша е толкова весел, щастлив, такива усмивки пуска  Hug

И ние сме така  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 75
Bili, toni,мерси милички Hug

Днес сме все така, даже малката почти няма глас Cry,дано утре се похваля че сме по-добре Praynig

Kory , хич не е шега , каката преди време я водих на УНГ и доки така и вади сополите, само че не беше към прахосмукачка,а някакво подобно приспособление явно професионално, малеее какво излезе тогава... Embarassed

 Hugна всички малчовци и мами

# 262
  • Мнения: 638
Здравейте!
Ние бяхме на моренце и ето че вие сте изписали две темички Simple Smile Не успях всичко да изчета ( от два дена наваксвам, ама само по диагонал).
На нас морето ни се отрази добре. Здравко си спеше от 8 вечерта до 7-8 сутринта само със едно будене към 4 часа. Направо се родих - наспах се починах си, а нали и тати беше с нас и той помага Simple Smile Но откакто се върнахме  ooooh! не заспиваме преди 10.30  Naughty и се будим през три часа да ядем  Thinking поне имаме един сън от около 2 часа през деня. Даже току що заспа в шезлонга. Дали да го преместя или да го оставя да си спи  newsm78

Момичета, какви са тези трънчета?  newsm78 Аз масаж си му правя от първия ден вкъщи но не съм забелязала да има такова нещо.
За къпането - използвам козметика на Мустела. В началото само разтварях по няколко капки от шампоана във водата и се измивахме така. Сега съм му взела шампоан за коса и един за тяло, които се разтваря във водата. Много люспи имаме по главата. Вие как се справяте с този проблем?

Мимченце и Здравко се буди с писък от време на време, много е стряскащо и не знам на какво се дължи  newsm78 като го гушна се успокоява.

За рефлукса -  и ние имаме, аз сама си го определих по разни статии. Тече му постоянно от устата пресечено мляко, но не на фонтан, просто все едно плюе.

С разходките как се справяте направо ви завиждам - моят изобщо не иска да лежи в количката. Започва да реве все едно го колят, само кенгурото спасява положението. Иска да гледа детето Simple Smile

Ееее, до тук бяхме със съня точно 5 минути.

викат ме  Grinning

# 263
  • Мнения: 318
момичета някоя от вас да е чула нещо за някаква отровна хумана,че сутринта ми звъня баба ми но аз още спях и не я разбрах точно кво ми казва,а сега не мога да се сваржа с нея,тя ми каза,че на новините ли или някъде е чела,че няколко бебета са натровени с хумана,ако някой знае по подробно,да пише  Peace

# 264
  • София
  • Мнения: 2 381
julielm , и аз го мия с шампоана на Мустела потив мл. корички, но го мажа и с крема на Мустела СТЕЛАКЕР няколко часа преди къпане. Докато е с шампоана на главата потърквам местата с коричките с кисе. Док каза да съм му люпела коричките с нокът, но не ми изглежда удачно. След баня реша срещу посоката на растежа косицата му с бебешката четка. Вече 4-та седмица правя тези процедури. Коричките сега са само като гъбички.
Някои мажат с бебешко олио, а други с преварен на водна баня зехтин.
Bunnie , снимки на въпросните "трънчета" има в темата за тях: "Как да успокоим ревливо бебе".

# 265
  • Мнения: 638
Kia и аз уж го мажа с този крем СТЕЛАКЕР, но последните 10 дни докато бяхме на морето направих пауза. Иначе не смея да му търкам главичката или да ги люпя по някакъв друг начин. Но това не ми е основен проблем все някой ден ще изчезнат:)

Рони_23 за натровена хумана точно не съм чула нищо. Миналата седмица говореха нещо по новините за натровени бебета с АМ но в КИТАЙ, а вчера нещо помеждудругото дочух за салмонелоза с Бургас ли беше  newsm78 не съм сигурна.

# 266
  • Мнения: 233
Рони_23 за натровена хумана точно не съм чула нищо. Миналата седмица говореха нещо по новините за натровени бебета с АМ но в КИТАЙ, а вчера нещо помеждудругото дочух за салмонелоза с Бургас ли беше  newsm78 не съм сигурна.
И аз само за Китай знам...

Между другото, много се чудя и аз какво е това нещо, дето се слага към прахослукачката и вади сополки... Имате предвид истинска голяма прахосмукачка ли?!  newsm78

Тони, и аз съм забелязала, че като спи Мишел при мен, много неспокойно спим и двете. Събужда се много често, иска все да яде и т.н. Като си бяхме с БГ, спеше в отделна стая, леле, тогава голям сън правеше, по 8 часа без да се събуди. Сега спи още при нас, но на нейното легло и така поне 5-7 часа спи без прекъсване. Иначе, и аз тази седмица имам ултиматум. Затова гледам да кърмя и без да са ме повикали  Joy Казах й на дребната, че ако не качи тази седмица поне 200 гр, ще трябва да яде от шише! То пък голяма заплаха.   Crazy Абе, не ми се ще да почвам още шишетата, не знам що. Дано не се наложи!  Praynig

jenik, бързо оздравяване!  Hug
ел_ви, и твойта мома от пъргавите май Wink  Mr. Green

# 267
  • Мнения: 1 404
А този накрайник за прахосмукачката е много лесен за употреба-само поставяш в ноздрата,включваш прахосмукачката и такива гадости почват да излизат....малко стряскащо звучи,но момичетата от темата на юлчетата също са я пробвали,всички са доволни.аз първо пробвах на мене си,видях,че не ми засмука лигавицата Embarassed и захванах дребните Simple Smile

 Shocked това пък за първи път го чувам  Shocked Шегувате се нали  Crazy
Не е шега Mr. GreenИ аз в началото като прочетох бях така Shockedама се консултирах с няколко УНГ-специалисти и ми дадоха зеленна светлина,те също ползват подобни,но по-мощни аспиратори в практиката си PeaceМоята е от Данет,но мисля,че ги има и в някои аптеки.

# 268
  • София
  • Мнения: 388
Момичета, ние сме болни - и аз и бебка и таткото!!!! Вчера сутринта се събуждам с болки в гърлото, а малкото с похъркващо носле и подкашля. Така се изплаших - още е много малка ( в неделя прави три месеца). Ходихме на докотор- капки за нос ,промивки на носа и вит. с. Само че вечерта вдигна т. 37,3, звънях на доки и тя каза " голям риск е толкова малко бебе с температура, взимай АБ". И така от снощи сме с АБ. Сутрешната доза така я дадох, че тя изплю повечето - ужас. Сега навън е топло, а на мен ми е зле и не ми се излиза. Иначе бебка се чувства добре- даже е по-весела от преди ден- два. от вчера вече си пеем и се научихме да си тъпчем ръцете в устата. Постоянно ми се хили и ми говори, а на мен така ми е жал, че е болна, че чак ми се плаче. Дано се оправим по- бързо. Оплаках ви се , дано ми поолекне. Cry

# 269
  • Мнения: 5 713
Това с АМ е само в Китай засега. Имало загинали деца и много в болница. От друга тема чета, че са слагали съставки за правене на лепила / меламин /. Също така от въпросното мляко имало и в ЕС. И Нестле са набъркани.

Ето:
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-09-22&article=248934

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 15:57 от Вери

Общи условия

Активация на акаунт