Частна кухня Junior menu

  • 2 201
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 155
Има много мнения за тази кухня. Аз взимах на дъщеря ми 2 седмици, когато държавната кухня беше в отпуск и после се отказах. Храната е отвратителна. Ако не прочетеш менюто предварително в Интернет, няма да можеш да разбереш кво ще яде детето. Много от яденетата са сурови и недоварени, зеленчуците хрупат Shockedкоето за детска кухня е недопустимо. Не ти я препоръчвам, но сама ще се удебедиш щом взимаш от нея.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Не съм доволна и от нея и от Мама Люси + Хер бебе!
Едно бъкано с брашно,друго с грис ooooh! недосварени зеленчуци  Twisted Evil
Доволна съм от друга кухня! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
Не съм доволна и от нея и от Мама Люси + Хер бебе!
Едно бъкано с брашно,друго с грис ooooh! недосварени зеленчуци  Twisted Evil
Доволна съм от друга кухня! Peace


От ози или от държавната Simple Smile че те май тези останаха Simple Smile))

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Държавната,поне в нашия район не я харесвам!
Ози!   Crazy

# 19
  • Мнения: 10
Ох, май ще се откажа.Взимах я 3 дена,но тя не е изяла и една хапка и много се притесних.Ще я запиша и в държавната.Много ми е притеснено как ще почне да яде храна различна от нейните си пюрета. А това с картофите е ужасно-бяха сурови.Писах им-(оплаках се) и те ми отговориха че ще назначат проверка,ама......Благодаря ви за мненията.

# 20
  • Мнения: 2 068
Чак "ужасна" не ми се струва, и по-гадни храни съм виждала да се приготвят и продава. Има неща които ми харесват.
А това с картофите е ужасно-бяха сурови.Писах им-(оплаках се) и те ми отговориха че ще назначат проверка,ама......Благодаря ви за мненията.
и аз им писах за картофите но не ми отговориха  Close
напоследък ми се струва че наблягат на салатите  Crazy

# 21
  • Мнения: 511
Цяла седмица ги ползвах, "лучена" седмица беше............храната беше само лук, тук там с картофи.  #Cussing out Сега ползвам Ози и съм доволна. Peace

# 22
  • Мнения: 238
 А пък моето дете си яде манджите на Джуниър, при това с голям апетит.

# 23
  • Мнения: 2 171
Преди година и половина синът ми ядеше от Джуниър меню и храната беше супер. Страхотно разнообразна и вкусна. Разиграваха и разни томболи, ние ходихме семейно на Боровец за един уикенд, защото той беше между печелившите Grinning. Съжалявам, че са я развалили, смятах след време да взимам и на бебето от нея, но явно ще е от друго място Confused.

# 24
  • Мнения: 172
Днес за първи път взех от тази кухня.Детето си изяде всичко и то с апетит,а и на мен ми хареса.Ще видим по-късно разнообразно ли е .

# 25
  • Мнения: 481
Ние сме на Хер Бебе и си хапваме с удоволствие Crazy.
Доволни сме Hug

# 26
  • Мнения: 96
От тази кухня Петя стана злояда. Само като видеше кутийките и правеше гадни физиономий  Close!

# 27
  • Мнения: 156
Вземали сме 2 седмици храна от Джуниор меню. Храната не беше лоша, но не си спазваха менюто за деня. Трябваше 2 пъти да има риба, а нямаше нито веднъж. За това се отказахме. Сега сме на държавна. Малко е едричка, но я пасираме понякога и става.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
От тази кухня Петя стана злояда. Само като видеше кутийките и правеше гадни физиономий  Close!
То може и да е по-хигиенично,но и Джуниър меню и Ози предлагат в пластмаса топла,че може и гореща храна,което за постоянна употреба не смятам,че е много здравословно.

# 29
  • Мнения: 1 155
Взимах от тази кухня докато държавната беше в лятна ваканция. Много лоша храна, пълен боклук...взимах 2 седмици и се отказах. Храната е сурова и ако не им прочетеш менюто в интернет, неможеш да разбереш какво е яденето...просто отврат. Определено НЕ ти я препоръчвам. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт