очната линия

  • 16 053
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 493
Според мен ти стои много естествено и приятно.
newsm10

# 46
  • Мнения: 498
Ползвам очна линия почти всеки ден. Първо слагам хубава основа след това очертавам с кафеникаво-сив молив и върху него минавам с очна линия-кафява на голдън роус от тези с метален блясък. До сега не ми се е размазвала много е хубава  Peace Линията не е нито прекалено тънка нито прекалено дебела, и не е от най-дългите нито най-късите. Отдолу минавам със сив молив съвсем леко и грима става страхотен и отива на почти всичко   Peace
Може ли да покажеш снимка? Praynig

# 47
  • Мнения: 438
Ползвам очна линия почти всеки ден. Първо слагам хубава основа след това очертавам с кафеникаво-сив молив и върху него минавам с очна линия-кафява на голдън роус от тези с метален блясък. До сега не ми се е размазвала много е хубава  Peace Линията не е нито прекалено тънка нито прекалено дебела, и не е от най-дългите нито най-късите. Отдолу минавам със сив молив съвсем леко и грима става страхотен и отива на почти всичко   Peace
Може ли да покажеш снимка? Praynig
Ще се опитам да се снимам, но камерата ми не е хубава и незнам дали ще се види нещо  Sad

# 48
  • Мнения: 438
Набързо се намацах  Laughing Дано се е получило Simple Smile  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7726491
Ето още една http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7726661

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 17:27 от Щастлива мама

# 49
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Харесва ми как изглежда окото с очна линия,някак си по секси е  Flutter.Иначе аз много рядко си слагам и то само черна.И аз нещо не мога да се справям с равномерното цапотене на двете очи,все едното ми е станало по-добре. Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 1 669
Харесвам очната линия, но на моите очи не стои добре за най-голямо съжаление. Sad

# 51
  • Мнения: 498
Наистина седи ефектно Peace

# 52
  • Мнения: 528
Въобще не мога да боравя с това чудо Crossing Arms

Иначе ми харесва как стои, но само за определени случаи.

# 53
  • Мнения: 1 258

Ако това е набързо,представям си как ще го направиш ако се постараеш CrazyСтрахотно изглежда.Поздравления  bouquet

# 54
  • Мнения: 438
 Blush Благодаря ви  Grinning

# 55
  • Мнения: 31
Здравейте! Доскоро и аз не смеех да си слагам очна линия, защото не умеех. Цапотех се само с черен молив, който въпреки, че е водоустойчив се размазва със сигурност и си правя изкуствени кръгове под очите  Confused. в офиса ми дадоха книжка на AVON и си поръчах очна линия, която се нанасяла с лекотата, с която нанасяш черния молив. поръчах си я ... ами, какво да ви кажа ... родих се. на сватбата си помолих да ми сложат от нея, защото е водоустойчива ... това нещо, което си купих на майтап издържа всички сълзи, които изплаках тогава - гримът ми остана перфектен до края на тържеството. много съм доволна. не е реклама, защото не съм фенка на ейвън, но за тази покупка не съжалявам и горещо я препоръчвам на тези, които харесват, но не могат  Peace

# 56
  • Мнения: 3 830
Ползвам всеки ден. Харесва ми. Черна е.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не ползвам всеки ден-понякога ако има повод си слагам

# 58
  • Мнения: 1 258
 diddeto ,Звучи доста добре.И това че не се размазва е идеално.Поне няма да прибърсвам черния размазал се молив под очите си и на клепачите Peace

# 59
  • Мнения: 31 321
Харесвам черна или златна очна линия, но не съм слагала отдавана. Някак задължаваща е.

Общи условия

Активация на акаунт