За мъжете с огромно самочувствие

  • 7 367
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062
Най-вероятно нямаше да ми е съпруг, такъв мухльо. Подобен тип хора са ми смешни и в същото време ме дразнят неимоверно. Няма шанс, такъв човек да ми бъде мъж. Не мисля, че подобни хора могат да се променят, и не бих ги допуснала в обкръжението ми, стават ми антипатични.
Съжалявам, но не знам, какво да те посъветвам относно твоя ..... "мъж". Просто се опитай да имаш по-високо самочувствие. Колкото е по ниско то, толкова повече мъжа ти ще се има за богопомазан и съвършен.

# 16
  • на майната си
  • Мнения: 425
Още като дете, когато за пръв път прочетох "Любов по време на холера" ми направи впечатление че героинята поиска от съпруга си като подарък за РД една седмица да се грижи изцяло за дома и ... настъпи хаос.
Тогава не го разбрах  newsm78, но сега ми е като верую ако случайно мъжо реши да оспори нещо. Ама смее ли с такъв звяр  Twisted Evil.

# 17
  • Мнения: 2 111
Комплексарщина пълна е това и на всичкото отгоре психически тормоз. Не съм била в подобна ситуация, защото съм си развила рефлекс да надушвам мухльовците отдалеч и да им режа мераците в зародиш. Знам обаче как бих реагирала - показвам с пръст вратата, без право на обжалване, защото смятам, че такива хора не са способни да се променят - те се чувстват добре само когато тъпчат останалите. Един вид душевен онанизъм е това поведение.

# 18
  • Мнения: 2 388
Комплексар. Ще му "смажа" самочувствието за отрицателно време.

# 19
  • Мнения: 434
  О,с такъв не може да се живее.Имах го за 6 години.Аз ходех на работа и въртях домакинството.Той не си помесваше пръста за нищо,а имаше достатъчно свобдно време.Получаваше повече пари от мен и не спираше да ми натяква,че съм му ги харчела.Накрая каза,че вече не се гордее с мен. Навих му юларя и го натирих да пасе.Сега си е взел шестнадесет годишна ученичка.Та му пожелавам да е много горд с нея и най-вече със себе си.
 Та така де,направи си сметката,щото ако ти не помислиш за себе си,няма кой  Hug

# 20
  • Мнения: 1 559
   Навих му юларя и го натирих да пасе.

Ох много се смях Joy Joy Joy Joy Joy...браво казвам аз на таквиз жени. Peace
аз съм от щастливките -с мъж който помага в къщи Peace..и яде понякога нескопосаните от мен манджи(виждала съм го как едвам преглъща понякога Sick,но си изяжда всичко,само и само да не ме обиди Sunglasses...)...и дори винаги ме хвали пред хората ,че много вкусно съм готвела hahaha.А то мойто готвене е хипер еднообразно-месо,картофи,зеленчуци(по холнадски Mr. Green).
Ина4е мога да кажа,че съм добра домакиня bowuu..,но някой все да ми мърмори след гъза едва ли бих го изтърпяла. Naughty
Според мен,постарай се 1 седмица ,ама наистина се постарай Crossing Arms да лъскаш здраво...само и само да го видиш дали пак ще продължи с мърморенето #Cussing out.Че да не излезе накрая друго-просто да се е стигнало вече до непоносимост(към самата теб) от негова страна,и да се чуди за кво да се заяде. newsm78

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
О като се добавят репилики от рода на "Един път и аз......да изляза, да съм уморен, да си почина...". Тоз един път някой път така ми втръсва, че ела да видиш. Какво значи това. Няма значение кой, какво работи. И двамата работите, но в случая твоята работа е по - важна , защото възпитаваш човек. Така, че не виждам нещо по - важно за работене от това. Нямаш почивен ден, нямаш право на грешка, нямаш право на умора.

# 22
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Давам му да гледа децата цял ден. Mr. GreenПосле е мирен и тих-то не било лесно да се гледат. ooooh!

# 23
  • Мнения: 824
Много обичам да приземявам мъжете с огромно самочувствие.Независимо дали ми е в къщата,на улицата или в работата-с еднакъв успех се справям с този вид екземпляри.

# 24
  • Мнения: 331
Според мен не е въпроса да се реагира, когато това се случи. Трябва да се реагира преди да се е случило. Да направиш достатъчно много сама за себе си , за да не може никой да си позволи това. Твоят мъж ще се надува ли на жена, която печели 4 000 на месец, има блестяща кариера, има собствено жилище, където винаги може да отиде, а не разчита на мъжа си да плаща наема или на свекито да живее у тях. На някой, който във всяко отношение може да разчита на себе си и се справя с живота. Ще се надува ли на някой който наистина е реализиран, самостоятелен и независим и със самочувствие... Едва ли.


 

# 25
  • Мнения: 1 062
Според мен не е въпроса да се реагира, когато това се случи. Трябва да се реагира преди да се е случило. Да направиш достатъчно много сама за себе си , за да не може никой да си позволи това. Твоят мъж ще се надува ли на жена, която печели 4 000 на месец, има блестяща кариера, има собствено жилище, където винаги може да отиде, а не разчита на мъжа си да плаща наема или на свекито да живее у тях. На някой, който във всяко отношение може да разчита на себе си и се справя с живота. Ще се надува ли на някой който наистина е реализиран, самостоятелен и независим и със самочувствие... Едва ли.




Това няма как да стане, ако гледаш деца. За заплатата говоря. Освен това, не виждам защо е нужно да се доказваш на мъжа си с голям доход, имоти и не знам, какво си. Тъпо е. Почти, толкова тъпо, колкото и един "мъж" да се прави на велик и съвършен. И в какво се превръща връзката, в една надпревара, кой може повече. Това не са нормални отношения между спътници в живота. За това се казва половинка, за да се допълват, а не цял живот да живеят в надпревара, кой има повече. Освен това, имоти, пари и т.н. не може да са самоцел в живота, за да се докажеш. А и всички знаем, какво е положението в България. Какви са тези 4000 лв  Shocked. В нормален български град, това не може да стане ( ако работиш нещо законно).

# 26
  • Мнения: 2 388
Какви са тези 4000 лв  Shocked. В нормален български град, това не може да стане ( ако работиш нещо законно).

Може, ако имаш собствен бизнес например.

# 27
  • Мнения: 1 062
[quote author=palavata_monahinq link=topic=331609.msg8646692#msg8646692

Може, ако имаш собствен бизнес например.

[/quote]



Теоретично, да. Но на практика, колко жени имат свой бизнес, без участието на мъжа си в същото време гледат деца. Има такива, но ако всички станат бизнес дами, то няма да останат работници  Laughing

Оф, какво стана с този цитат не знам.

# 28
  • Мнения: 2 388
Права си Пълнолуние . Simple Smile Всъщност познавам само една такава жена, с такъв доход и почти изцяло си гледа децата.

# 29
  • Мнения: 331
Според мен не е въпроса да се реагира, когато това се случи. Трябва да се реагира преди да се е случило. Да направиш достатъчно много сама за себе си , за да не може никой да си позволи това. Твоят мъж ще се надува ли на жена, която печели 4 000 на месец, има блестяща кариера, има собствено жилище, където винаги може да отиде, а не разчита на мъжа си да плаща наема или на свекито да живее у тях. На някой, който във всяко отношение може да разчита на себе си и се справя с живота. Ще се надува ли на някой който наистина е реализиран, самостоятелен и независим и със самочувствие... Едва ли.






Това няма как да стане, ако гледаш деца. За заплатата говоря. Освен това, не виждам защо е нужно да се доказваш на мъжа си с голям доход, имоти и не знам, какво си. Тъпо е. Почти, толкова тъпо, колкото и един "мъж" да се прави на велик и съвършен. И в какво се превръща връзката, в една надпревара, кой може повече. Това не са нормални отношения между спътници в живота. За това се казва половинка, за да се допълват, а не цял живот да живеят в надпревара, кой има повече. Освен това, имоти, пари и т.н. не може да са самоцел в живота, за да се докажеш. А и всички знаем, какво е положението в България. Какви са тези 4000 лв  Shocked. В нормален български град, това не може да стане ( ако работиш нещо законно).

Не си ме разбрала, не става дума за съревнование. Става дума за това една жена да има потенциал да бъде самостоятелна и независима, за да има винаги право на избор, а не да зависи от някого ( материално, с жилище и т.н.) Материалното не е самоцел, то е необходима основа, за да можеш да реализираш целите. Съгласи се че ако една жена разчита изцяло на мъжа си за всичко материално ще и е трудно, ако не и невъзможно да се развива, да реализира цели и т.н.
А за  четирите хиляди - възможно е, повярвай. В нормален български град. И не само е законно, ами и плащам добри заплати на всичките си служители и ги осигурявам на реален доход и плащам данъци и се гордея с това.

Общи условия

Активация на акаунт