БЛАГОЕВГРАД

  • 25 019
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Момичета, здравейте и от мен.
Сега и аз пуснах sms за малката Ивана.Ще се моля да се оправи и дано Господ й помогне  Praynig Praynig Praynig
Дани, дано Ивет бързо да оздравява, защото знам как се чувстваш.Тази седмица Силви я изкара с кашлица, сополи и лекарства.Утре ще я водим на преглед при докторката, за да каже как е.Тези дни кашля по-малко, но ще видим.
Поздрави и от мен за хубавата тема.
Марси капките за нослето са Виброцил.
Хайде лека нощ.

# 16
  • Мнения: 14
Добро утро момичета  Hug
 anitsa   bouquet Благодарим ти,че пусна информация за малката Ивана   Hug тъкмо свърши нашият ужас с нашият Жори с телк комисиите и хоп ново красиво и мило дете с нужда от помощ и то от Благоевград  Hug
В момента съм малко смачкана но ще помогна с каквото мога а и всички мои приятели ще се включат
Дайте да се съберем и да обсъдим как да съберем парите по бързо има толкова много добри хора които ще помогнат само трябва да я виждат по често за да не забравят в забързаното и стресирано ежедневие Hug Praynig Hug
 anitsa   ще чакам да пишеш пак и да се съберем момичета та между едно кафе да помогнем на едно семейство Praynig
Извинявам се ако пиша малко зле но който ме познава ще разбере защо  Wink
целувки на дечицата и слънчев ден от мен!

# 17
  • Мнения: 447
Някога си мислех, че съм муза
за твоите изстрадани слова,
сега си зная, че съм просто блуза,
която и не топли от студа.
В пералня ме переш-
да няма допир на ръка,
ютията не хващаш,
за да няма и следа.

Аз пък имам дупка
от нахалния молец,
дето взе ме за закуска
и у тях ще ме яде!!!

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 20:33 от jujavka

# 18
  • Мнения: 62
djini добро като идея да се съберем и обсъдим от къде може да се съберат парите. Аз не разбрах още колко трябва да се съберат или нещо съм пропуснала Embarassed

jujuvka много готино стихче малко ме разведри   bouquet

Аз да се похваля туко що излезнаха резултатите от изпита и съм го взела. Завърших официално семестриално УРАААААААААААААААААААААААА  Joy Joy Joy newsm18  ura Мале момичета много съм щастлива, представям си като взема и държаният как ще се чувствам.
Малката продължава да кашля и то много лошо дано се оправя вече че направо луднах.
А сега засядам да пиша преддипломна работа
Хайде лека вечер на всички.

# 19
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
anitsa е дала банковите сметки, мисля че всеки сам най-добре може да предцени по колко пари и как да ги преведе. Иначе не е лоша идеята да се съберем, крайно време е.
Нинка забравих да ти звънна днес, да ти кажа че от 17,30ч. имаше премиера на куклен театър. Embarassed Но пък в четвъртък ще има нова премиера така че който иска може да отведе детенцето.
jujavka да не е твое това стихче, много е свежичко. Laughing

# 20
  • Мнения: 286
Добър вечер момичета Hug
jujavka ,хубаво стихче smile3501  bouquet
Дани,честито за семестриалното завършване newsm74

Ох одеве децата ме прекъснаха не ме оставят на мира,не мога една секунда да не ги наблюдавам или да не им обръщам внимание,само се бият и си развалят играчките един на друг ,заяждат се дразнят се,ужас,само ревът и искат нещо,на мен ми писва по някое време да обеснявам и си млъквам и ги търпя или им казвам че ще ги изпъдя на терасата да си правят сметката Sick

Много студено бе хора,пускам тука едно духалка от радиатора ама от 15 мръдна на 17 градуса едва,май ще трябва да слагаме камината cold

Сядам малко да поуча че цял ден се занимаваме с документите на колата,и готвих манджа и супа че утре сама с децата нищо немога да правя освен като спят Tired

Лека нощ на всички и хайде казвайте предложения къде да се събираме Thinking

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 22:46 от jinjer_78

# 21
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ние към 10,30ч, с Деси и Ана Мария ще сме на Виенската сладкарница (над ГУМ), ако има желаещи нека да заповядат. Laughing

# 22
  • Мнения: 286
Ех значи,чак сега си пускам компа,иначе Жоро идва горе долу по това време и той на града на кафе с колеги можеше да ни остави да се видим с вас Марси,яд меее Close

Леле ама студ,трябва да извадя на децата зимните дрехи вече и шапките,купих им одеве 2нови чорапогащника български много мекички памучни не като китайските изкуствени Naughty

Нещо само готвя,чистя и подреждам и имам още много,ама като съм с децата нищо не пипам че те се избиват през това време,трябва и да уча Tiredхайде някой да каже нещо весело Grinningвсъщност някой отиде ли на срещата с Марси и Деси и техните красавици или не  newsm78

# 23
  • Мнения: 447
Добър ден, момичета! Хайде черпете се за здравето на моя малък, голям мъж! Тини стана на 1 годинка!!!   Лек и усмихнат ден на всички ви!!!!   bouquet

# 24
  • Мнения: 286
Честит да бъде парвият рожден ден на малкият вече пораснал мъж Тини,желая му много весели и безгрижни игри и много любов и подаръци,а на мама jujavka -честит празник!  bouquet Hug  bouquet

Чакаме снимки от веселото тържесво Hug Wink

# 25
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС НА ТИНИ!!!
ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ!!!

ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!!!

# 26
  • Мнения: 11 607
jujavka честит празник и от мен! Да ти е живо и здраво момчето, безгрижно детство и много игри!


Момичета, знаете ли евентуално утре дали ще има някаква програма по центъра, и от колко часа?

# 27
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честит Рожден Ден на порасналия Тини!

Да получи много подаръци ! А той да подари много усмивки
на всичите си гости!
  bouquet

Днес видяхме афиш на цирк и двете с малката нямаме търпение да
го посетим , но ще трябва да изчакаме поне до 24  Laughing
Иначе ни казаха , че ще има и въртележки и др. подобни неща.
Цирка ще се построи над гарата на почти единственото останало
свободно пространство.
Засега ще ги караме подред подред - в четвъртък на премиерата на
кукленият театър, а после ще мислим за конкретен час и ден за цика.

Момичата , дайте един съвет- на една приятелка й трябват цвички .
Търсята на детето от училището. Но и тя  и аз не се сещам за място
където да ги продават. newsm78
Тя е поразпитала по спортните магазини но - нямат  Naughty .
Аз имах някъде едни стари, но не мога в момента да ги открия.
Чао за сега !  bouquet
Така, че помагайте с идеи!
 

# 28
  • Мнения: 2 837

Честит рожден ден, Тини! Да си жив и здрав и мноого щастлив!

# 29
  • Мнения: 11 607
Момичата , дайте един съвет- на една приятелка й трябват цвички .
Търсята на детето от училището. Но и тя  и аз не се сещам за място
където да ги продават. newsm78
Тя е поразпитала по спортните магазини но - нямат  Naughty .

Аз преди 2 години бях намерила цвички в един магазин до Универсалния. Точно средната пресечка, има там аптека, още един детски магазин за дрехи и обувки, (мисля,че това е улицата на механа Милена), та до този детски магазин има един магазин само за обувки. Май точно там намерих......Успех!

Общи условия

Активация на акаунт