Какво представлява?

  • 2 377
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 815
Малеее, ужас. Това изглежда много болезнено  Shocked

# 16
  • Мнения: 337
баси простотията, в какъв свят живеем, дали не е модерно червата да ни висят отвън вече............ #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 540
Не мога да повярвам, че човек с поне малко мозък
може да си причини такова нещо Sick Sick Sick

Наскоро даваха по Дискавъри за племена, за които е въпрос на мъжество и чест да се "изрисуват" целите с такива белези. Един мъж бил истински мъж, когато си направи цялото тяло в такива белези, включително и по лицето имаха  Shocked  Без упойки, при това. Показваха как режат един без упойка, а той направо се тресеше от болка.
Това ме подсеща за друг откачен случай. Други племена пък възприемат жените с остри зъби за много красиви. Там пък е въпрос на женственост жената да се реши буквално да й избият (изчукат) зъбите и ги направят като акулски. Колкото по-остри ги направят, толкова по-красива била жената, но и толкова по-голям е риска зъбите да паднат много бързо  Confused  Имаше пък едни трети племена, които виждаха черните зъби за красиви  #Crazy

# 18
# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Това, което видях е кошмарно.

# 20
  • Мнения: 186
Определено не ме кефи. Stop

# 21
  • Мнения: 929
Това, което видях е кошмарно.
Кошмар е малко. Аз съм си пъзла и татуировка ме е страх да си направя за да не ме боли(нищо че ми харесва), ама това........в никакъв случай няма да си го причиня.

# 22
  • Мнения: 2 229
Наистина е много гадно. Sick Татуировките са друго нещо - рисуват ВЪРХУ кожата, обаче да те дълбаят и да ти махат части от кожата е простооооо #Crazy, защо искаш да си го причиняваш?!

# 23
  • Мнения: 824
Не знам дали мисля в правилната посока,но оставам с впечатление,че скарификацията е за мазохисти.Или за хора,които имат много логичен отговор на въпроса"Защо си причинявам това?"
По-интелигентният начин да си сложа името на някой по тялото ми се струва татуто.Аз искам,но не ми стиска.

# 24
  • София
  • Мнения: 981
Не знам дали мисля в правилната посока,но оставам с впечатление,че скарификацията е за мазохисти
определено

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Никога не бих си причинила това съзнателно.

# 26
  • Мнения: 4 292
Аууу.... Направо не знам какво да кажа...  Confused

# 27
  • Мнения: 739
за варианта с дупчиците /защото това не ми изглежда така/ - чувала съм за "временни" татуировки, чието мастила след 1г. или нещо такова пада само и после остават само дупчиците и се вижда бледа картинка.

# 28
  • Мнения: 1 085
Аз гледах как става.Един човек си направи на целия крак.Мале направо припадна от болка.Никога не бих си причинила такова нещо.Пък и не ми харесва. Sick

# 29
  • Мнения: 42
Ужас!!!  Shocked
Кой нармален човек би си причинил това  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт