Помогнете със съвет и кураж

  • 3 383
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Пожелавам ти много сили и кураж и знам, че ще се справите всички заедно. Аз лично още нямам деца, но имам наблюдения върху мои близки с деца с малка разлика и смятам, че тези деца са дори по-близки, отколкото деца с по-голяма разлика. Разбира се такива генерални заключения не могат да се правят, защото всичко е индивидуално и при всяко семейство е различно, но опитай да го приемеш по-скоро от тази гледна точка и си мисли колко хубави моменти ви очакват като семейство.  Hug

Поздрави!

# 16
  • Мнения: 493
Пожелавам ти едно здраво бебче,ще се справиш и ще бъдеш много щастлива Peace

# 17
  • Мнения: 3 695
За справянето ще се справиш, не се притеснявай.Докато не ни дойде нещо до главата все си мислим, че е много трудно и страшно.То за трудното със сигурност ще ти е трудно, но и ще ти е много хубаво.Децата ще пораснат заедно, ще си играят и след време даже ще ти е по-лесно, че са малка разлика.
Успех с решението  Peace

И аз мисля така.  Peace Hug

# 18
  • Мнения: 1 477
Ако искаш детето винаги има начини да съчетаваш нещата.Ами представи си мамите с близнаци...те се справят...защо не и ти...Желая те късмет   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 929
Нямам второ дете. Но племенниците ми са породени. Определено на снаха ми й беше много трудно, но пък всичко става наведнъж. Спомням си, като излезем на центъра, който е пешеходна зона, малкият ми племенник се вози в количката, а големият тича като отвързан. Снаха ми зарязва количката с малкия и след малко само се вижда как прави "тегели" с невероятна скорост, тичайки след големия. Профучаваше край мен за стотни от секундата. Не искам да мисля, какво й е било, когато ги изкарва сама навън. Беше се "стопила" до неузнаваемост. И до ден днешен си остана много слаба. Но сега й е по-лесно. Двамат си играят заедно, излизат заедно. От тази гледна точка е лесното. Искам да подчертая, че още докато бяха бебета, бяха зле финансово. Но ако я питам, ако сега трябва да избира, пак би искала децата й да са породени.
Така че, дерзай!

# 20
  • Мнения: 2 334
Ако искаш детето винаги има начини да съчетаваш нещата.Ами представи си мамите с близнаци...те се справят...защо не и ти...Желая те късмет   bouquet

И аз така мисля Peace Успех и не се притеснявай  bouquet

# 21
  • Мнения: 298
Запази го! Хората мечтаят за деца и какво не биха дали за това... Мисля, че тези неща не са случайни и ние нямаме право да се месим в тях. Като му е писано да бъде заченато, трябва да се роди.
Пък и баба знае две и двеста! Няма ситуация, с която човек не може да се справи! Simple Smile  Hug

# 22
  • Мнения: 645
Аз още нямам дете на път е  Simple Smile,но моите племенници са 1година и половина разлика големи са сладури и мисля че ще се справиш,всяко нещо си има и добра и лоша страна ,каката помага за бебето сега тя е на 2и полвина а малкия на 1годинка,исхвърля му памперсите ,носи му шишенцата и пр.,целува го ,милва го изобщо толкова са мили Hug,все пак избора си е твой но все някак ще смогнеш,пожелавам ти да избереш правилното решение Peace

# 23
  • Мнения: 2 803
Ако искаш детето винаги има начини да съчетаваш нещата.Ами представи си мамите с близнаци...те се справят...защо не и ти...Желая те късмет   bouquet

И аз така мисля Peace Успех и не се притеснявай  bouquet
Peace

# 24
  • Мнения: 617
Моите деца са с разлика 1.9г.И трябва да ти кажа, че близнаци сигурно се гледат по-лесно.Сега вече са на 9г и на 7г но като се сетя едно време в къщи си беше малка лудница.Ама пък беше интересно и весело.Не се плаши ами раждай смело!Деца с такава разлика имат и общи интереси и игри и приятели и всичко.Бая се бият ама и не могат един без друг.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз акам първото си дете , но винаги съм смятала, че е по-добре и за децата и за теб донякъде децата да са с малка разлика.Трудности винаги има , но ще се справиш.

Моите деца са с разлика 1.9г.И трябва да ти кажа, че близнаци сигурно се гледат по-лесно.Сега вече са на 9г и на 7г но като се сетя едно време в къщи си беше малка лудница.Ама пък беше интересно и весело.Не се плаши ами раждай смело!Деца с такава разлика имат и общи интереси и игри и приятели и всичко.Бая се бият ама и не могат един без друг.
    Peace

Успех и вземи най-доброто решение за теб и семейството ти  Hug

# 26
  • Мнения: 4 433
Чувала съм,че малката разлика е много хубава
Успех каквото и да избереш Hug

# 27
  • Мнения: 363
Незнам дали постът ми ще ти е от полза.Виж моите линийки!В на4алото наистина е доста шокиращо,но после нещата се оправят HugНие също мислехме за аборт-даже бях пуснала и такава тема,но слава богу се отказахме ooooh!Ще ти да съвет -мислете за предимствата ,които има тази 2ра бременност,а такива има;-ще ги отгледа6 на един път,ще са си приятели и заедно ще се забавляват,ще бъдеш ужасно щаслива ,4е си дала шанс на този живот,когато го поеме6 в ръцете си.
Разбира се има и -,но всяка една разлика между децата ги има.Зор ще е е около година ,докато 1вото поизрасте.Аз ли4но 6те пращам малкия на ясла ,когато навър6и година,ако вси4ко е наред,но и да не тръгне 6те си гледам HugСигурно мисли6 ,4е вси4ко ми е наред и 4е има кой да ми помага-НИКОЙ  не ми помага,просто няма кой(вси4ки са на работа)така ще е и като родя 2рото.
Все пак това е ли4но ре6ение,важното е и 2мата да искате детето(ако мъжа ми не го иска6е ,няма6е да родя)100% ако абортира6 ще съжелява6 цял живот,както и аз бих...... Sadно ако го остави6 освен трудните моменти ще полу4и6 детски усмивки *2,прегръдки ,оби4,вси4ко умножено *2 и 6те си най-6тасливата(така казват мамите с опит с породени и знае6ли-вярвам им! HugУСПЕХ !Дано вземете правилното ре6ение!

# 28
  • Мнения: 645
Ще се справиш, човек се мобилизира.  Hug

# 29
  • Мнения: 2 960
Ако искаш детето винаги има начини да съчетаваш нещата.Ами представи си мамите с близнаци...те се справят...защо не и ти...Желая те късмет   bouquet

И аз така мисля Peace Успех и не се притеснявай  bouquet
Бъди куражлийка ,мобилизирай се и всичко ще се нареди.След време ще си мнОООго горда със себе си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт