ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 15

  • 20 756
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Колкото до 'пиячката' Wink аз това не го смятам за прегрешение - никога  Hug
и аз съм на това мнение! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 285
Здрасти и от мен Hug.
Аз съм на Дюкан и съм на диета от 3 месеца,досега съм свалила 9 кг.,но ми остават още 4 кг. до крайната цел.
ianushkaa стимула ти е прекрасен Mr. Green Whistling.
Пожелавам Ви денят да мине без прегрешения Heart Eyes.

# 17
  • Мнения: 603
Добро утро моми4ета. Как сте? Включвам се да ви кажа че не съм ви забравила.

Честита тема. Желая ви успе6но сваляне на кг. Не съм писала от много време, но нямам такова, пък и сегеа на 29 заминавам и подготвям багаж. От към кг съм ка4ила малко, но 6те ги сваля. Пак съм 50. Ще гледам да смогвам да пи6а пове4е. Съжалявам за цифрите, но съм на лаптоп ве4е и о6те разучавам.
Усмивки момичета. До скоро.

# 18
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
ianushkaa стимула ти е прекрасен Mr. Green Whistling.

 WhistlingИ аз си го харесвам ,ама нещо днес се отдалечих от него........2 бутер банички......... Cry Cry Cry Cry

# 19
  • Мнения: 496
Привет  Hug
Да знаеш Боби, справила си се прекрасно.
Аз от утре ще пия Линдакса. От Редуктил имах полза, ама много нагорно с финансите ми идва.
Пък и сега с ученичката...

# 20
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравейте мацки!Аз днес започнах режимно  и безапетитно!!! Mr. Green
Дано и за вас е така! Hug
 peerumi ,много се зачудих за този Редуктил? newsm78 Дали има полза от него!Бях мяркала рекламки.....

# 21
  • Мнения: 1 454
Хей, здравейте!  Hug

Янушка, извинявай , че така самичка остана почти в темата - нямах много време да пиша тези дни...само бърз отчет в страхотната- това е диетата ми Simple Smile Как си с диетата иначе? Нали няма повече бутер банички Simple Smile
За редуктила има много теми...доста хора са доволни от него - само , че наистина е малко скъп - в смисъл , че за редовно пиене идва малко нанагорнище Simple Smile
РумиHug слънце как е Линдакса...като редуктил или...? Да ти е жива и здрава, щастлива и ученолюбива ученичката   bouquet
Усмивчице, ще се радвам да те видя пак...ти си ми слабушка ще ги свалиш за нула време тези малко килограмчета илюзорни Wink
Нина§ Hug
Боби? Кога ще се вкючваш ?  Flutter

# 22
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Junior_J ,няма банички вчера и днес!Само салата и ракия! JoyИначе аз не смея да гълтам хапове,че съм страхлива........Май спорта и лиението вършат работа!Нямам търпение скоро да ви покажа снимки ПРЕДИ и СЕГА!Ама ще почакате още малко!Аз от бебка нямам време много,но със желание се намира Wink
Пожелавам на всички ви успехи в диетата таэи седмица!
p.s.Сега отивам да прочета малко за Редуктил ..... newsm78

# 23
  • Мнения: 1 454
И аз съм страхлива за лекарства...дори...не бих казала 'страхлива' - просто все си мисля, че мога и сама, а и не мога вечно да пия редуктил и това, което ме притеснява е апетита ми след като го спра

Радвам се, че си диетична...и ние нямаме търпение да видим 'преди/сега' сесията Wink
Аз съм си диетична днес...само пийнах малко шампанско сутринта, че имахме повод в офиса Simple Smile
Поздрави  Hug

# 24
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Mr. Green Junior_J ,шампанското не се брои-то е за тонус сутрин!
Сега да ви пиша направо- шашнах се от инфото което изчетох за Редуктила!Оказва се ,че не е много безвреден! ooooh! Много жени споделят че  след като го спряли  имали страхотен апетит,което води до йо йо ефект,................но все пак всичко си е до организъм!
Определено,аз няма да пия, Sad ще си се мъча със спорта!

# 25
  • Мнения: 1 454
Янушка, моя опит с подобни медикаменти е нищожен...само веднъж си взех някакво френско нещо...за три дни - дадох тридесет лева
На листовката подробно беше описано какво и кога да ядеш и още 100 'ако' и 'препоръчително'...
На края нищо не отслабнах ...просто влязох в ритъм с диетата, която бях решила да започна

За Редуктила и всички производни има безбройни 'за' и 'против'...ама спорта наистина си е спорт...аз от октомври тръгвам на фитнес и за съжаление ще горя калории там

# 26
  • Мнения: 496
Здравейте  Hug
ianushkaa имах полза от Редуктила. Свалих 6 кг за един месец. Можеше и повече ако се бях ограничавала. Естествено има странични реакции. При мен беше закъснение на МЦ-то( с около 20 дни). След това един месец не го пих. През този месец само аз си знам за какво ядене на банички и торти беше. НЕ КАЧИХ НИТО ГРАМ.
Сега обаче апетита ми се върна. Линдакса действа и като че ли е по-силен от Редуктила.
Ще се тегля в неделя.
За беда детето се разболя. Сега ще ровя из форумите темите за температура.
Лека вечер

# 27
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
peerumi ,дано да имаш полза от Линдакса! PeaceПък после ще пишеш как е ......Да оздравявате бързо! Hug

# 28
  • Мнения: 1 454
"През този месец само аз си знам за какво ядене на банички и торти беше" - Хихих, да и аз в дните в които умишлено прегрешавам само аз си знам какво ядене , какво тъпчене пада Simple Smile

Много се радвам Руми, че добре ти действа Редуктила...да обобщим: Основно с потискане на апетита ли работи ?
Скорошно оздравяване и пожелавам циганско лято октомври Wink
Янушка, хайде да видим днес диетична ли си?   bouquet

# 29
  • Мнения: 496
направо кошмар ви казвам, от 3 часа и половина само рев чувам..главата ме заболя...направо ми идва ...не знам какво да го направя това дете..

Junior_J редуктила подтиска апетита, и то много. Щом пред МЦ не ям като прасе( като друг път) значи действа наистина..Поне аз така мисля.

Чао за сега, че... Ill

Общи условия

Активация на акаунт