Крем за около очи

  • 108 285
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
И на мен околоочните кремове са ми слабост. Аз моите ги сменям всеки път. Когато свърши старият, задължително купувам друг - на друга марка. В момента съм с Орифлейм.

# 46
  • Мнения: 17
да и аз мисля да си го взема ама нещо го няма в нашите магазини

# 47
  • Earth
  • Мнения: 1 952

Това не знам длаи ще ти помогне. Дълбоко се съмнявам. Аз ходя в СПА студио на терапия за околоочен контур ...

# 48
  • Мнения: 3 413
От толкова много приказки за околоочните кремова мисля,че избрах кой да използвам -вижте http://www.solvexcp.com/index.php?page=shop.product_details& … id=26&lang=bg .Точно това исках -да премахва умората и намалява образуването на тъмни кръгове и торбички под очите,да осигурява интензивна хидратация и да предпазва от изсушаване околоочната зона. Ако някой го е използвал да даде коментар,моля  Praynig

# 49
  • Мнения: 17
Незнам дали е хубав този крем-не съм го ползвала,но ми казаха да си слагам суров картоф сутрин и ве4ер за по 15мин.-вършил чудеса.Вие какво мислите по въпроса с картофа Laughing  Laughing  Laughing

# 50
  • Мнения: 776
Незнам дали е хубав този крем-не съм го ползвала,но ми казаха да си слагам суров картоф сутрин и ве4ер за по 15мин.-вършил чудеса.Вие какво мислите по въпроса с картофа Laughing  Laughing  Laughing

Звучи интересно Mr. Green, не съм пробвала - аз знам, че суровият картоф се използва за лечение на пъпки, не знаех, че има и околоочно приложение Blush
Момичета Heart Eyes, препоръчайте ми някакъв околоочен за есенно-зимния период, че моите свършват ooooh! Искам да бъде една идея по-богат, но не прекалено мазен, защото контурът ми не е сух и може да ми даде "кир" ефект или да ми се образуват пъпчиците Confused. Т.е. да е подхранващ в някаква степен Crazy. Да си е кремче ( не гел ) и задължително Mr. Green да бори финни линии Praynig Очаквам препоръките ви Hug  bouquet

И аз се присъединявам към този въпрос, и в тази връзка Vitaroma на Decleor дали е достатъчно богат за зимата? Или да си продължа на Benefiance Revitalizing на Shiseido /този от опит ми действа добре през пролетно-летния период/.
А на колко време си сменяте крема за около очи?


Момичета Hug, копвам си поста отново Blush, моля за препоръки Flutter Praynig
dulcemulce, на Шисейдо Benefiance Revitalizing по-плътен и богат крем ли е, в смисъл само за сух контур ли може да се използва или става и за нормален? Peace По спомени Иля казваше, че бил идеален, ако ти е много сух контура, но моят не е и се чудя newsm78 дали би бил подходящ  bouquet

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 16:12 от kiora

# 51
  • Мнения: 605
kiora, моят контур е нормален към сух  Rolling Eyes /иначе кожата ми е смесена към мазна/, този крем ми хареса с това, че хидратира за много часове напред, предполагам е от леко по-мазната консистенция. Ако по принцип не си със сух контур може би ще ти е добре през зимата, но все пак ако можеш го тествай  Peace
Забравих да спомена обаче, че е за 30 + доколкото помня  Wink

# 52
  • Мнения: 630
 Simple Smile следя с интерес

# 53
  • Мнения: X
Момичета, този околоочен крем за каква възраст беше подходящ http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=46061&goChar=C#DETAIL?
 

# 54
  • Мнения: 375
На Шизейдо  Peace

# 55
  • Мнения: 776
kiora, моят контур е нормален към сух  Rolling Eyes /иначе кожата ми е смесена към мазна/, този крем ми хареса с това, че хидратира за много часове напред, предполагам е от леко по-мазната консистенция. Ако по принцип не си със сух контур може би ще ти е добре през зимата, но все пак ако можеш го тествай  Peace
Забравих да спомена обаче, че е за 30 + доколкото помня  Wink

Много благодаря за информацията Hug  bouquet, ще се постарая да тествам, иначе знам че е за 30+, ама понеже отива на зле положението с контура ми ooooh! Blush, вече рискувам с неща от "тежката артилерия" Peace

# 56
  • Мнения: 472
Celebre,този,който препоръчваш на шийседо за каква възраст е подходящ?

38-45г
Този на шисейдо от същата серия за каква възраст е подходящ:
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=14496&goChar=S#DETAIL

# 57
  • Мнения: 1 434
Този крем  го дават  за + 30  ,аз съм на 29 и мисля да си го поръчам..  честно казано се раздвоявам между него и  този на Есте-   Ре нутрив   тк  е страхотен за суха  кожа ...
За сух околочен контур  за зимата  тези двата  са перфектни   Laughing



Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 09:55 от Bluevelvet

# 58
  • Мнения: 528
На мен Vitaroma на Decleor не ми действа добре, изсушава и зачервява кожата ми...и  много ми мирише на индрише.
Но, въпрос на кожа  Peace
Преди  Decleor ползвах този
перфектен ми беше за лятото.
Сега мисля да си поръчам на Estee Re Nutriv, виждам добри отзиви има.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт