Sky Europe канцелирани билети

  • 2 950
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
Аз съм летяла с почти всички low cost компнии из Европа, но такова нещо като отменен полет досега не съм имала, явно е до късмет. Закъснение до 30 минути е имало, но на фона на изцепките на Bulgaria Air, това не се брои.  Peace

П.П. Потърси телефона им в София и се обади.

# 16
  • Мнения: 1 417
София - Брюксел имаше на wizz много изгодни.
Около 60 евро в двете посоки, ама сега има някакъв проблем сайта и не мога да видя точната цена.
И аз съм го чувала това, но в сайтовете на всички low-fare авиокомпании ми излизаха цени за по близо 300 евра!  Shocked Това за края на януари, ако има значение.
Имаше промоция на Wizz - до края на годината май можеше да се резервира и затова са толкова ниски цените с вкл. такси.

# 17
  • Мнения: 214
здравейте и от мен. и аз имам подобен случай с тази компания. При нас пак трябваше да летим от БУкурещ дирекно Париж. Имаше обаче някакъм проблем и ни промениха полета с междинно кацане в Болоня. Ама това е положението. За тези пари

# 18
  • Мнения: 2 309
Фрода, кажи за билетите до Брюксел, моля те!  Praynig - Цени, условия, за какъв период, всичко...

не съм Фрода, но все пак да кажа...летим за Брюксел утре с Уиз еър. За двама отиване и връщане през 3 дена - 337.84 лв.платих по банка, за да избегна таксите на Ам Екс. Туй то, полета е в 6 сутринта Tired

# 19
  • Мнения: 485
Килимче, отменен полет имах и аз с  wizz през юли - полет до Рим. 20 дни преди полета ни съобщиха по мейла, че имат проблем и полета няма да се състои. Променихме датите на полетите отиване и връщане, без доплащане. Не сме имали проблеми с полетите - излетяхме и кацнахме по разписание. Променихме резервациите в хотела. Това е начинът за толкова пари /250 лв. за два двупосочни билета/. Сега на 02.10. пак с тях летим до Милано - имаха някаква промоция и двата двупосочни билета струват 120 лв.

# 20
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Аз сум летяла и с Wizz и с SKY - с първата нямахме никакви проблеми - до Рим. С втората първия път до Виена всичко беше песен, но втория отмениха полета на летището!!! #2gunfire Заминахме на следващия ден и то с късмет, зашото местата свършиха  и не всички смогнаха да си подновят билетите. Изгоря ни една резервирана нощувка така. На връщане нямаше проблеми.  Всичко е до късмет - нямяш избор - подновявш билета и това е Crossing Arms и си предвиждаш още един ден поне отпуск.

Общи условия

Активация на акаунт