пуснахте ли отоплението?

  • 5 262
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Все още не сме пускали нищо,но пък сменихме чаршафите с олекотени завивки.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Още не сме.Спим с олекотени завивки на отворен прозорец.Сега ми е най-хубаво да спя - добре завита, на хладен свеж въздух.И детето сега спи по много повече от преди.

# 17
  • Мнения: 4 292
У дома е много топло, все още. Даже прозорците оставям отворени и пак е топло. Единственото, което се промени е, че вече сме облечени с дълъг ръкав.
Ей това време най-много го обичам.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 131
Още не сме пуснали парното. Ама се замислям за тази вечер да извадя на детето олекотената завивка. Снощи вече го облякох с дълъг ръкав и крачол.

# 19
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
У дома е много топло, все още. Даже прозорците оставям отворени и пак е топло. Единственото, което се промени е, че вече сме облечени с дълъг ръкав.
Ей това време най-много го обичам.  Simple Smile


И ние сме така дори вечер си оставяме прозореца отворен.

# 20
  • София
  • Мнения: 344
Ааа, извадих маслените радиатори снощи. Много ми е студено.

# 21
При нас с тези проливни дъждове стана много студено и още в понеделник включих подовото. Сега поддържам 21-22 градуса в стаята, а на мъжа ми му е все студено и прибере ли се от работа веднага включва климатика и стават едни скандали...

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Пуснах днес за около час. Постопли се, после слънцето надникна и сега е добре.
Тази година много бързо се застуди, обикновенно вадя печките към средата на другият месец.
Аман, пак ще почнат огромните сметки за ток, тъкмо 2 месеца плащах по-нормални суми  Tired

# 23
  • Мнения: 352
Не, рано е. В стаите е 23-24 гр. Извадихме олекотените. За климатика и не мисля още, пък за парното на дърва-абсурд.

# 24
  • Мнения: 191
Вече ми се иска да започна да отоплявам, много ми е студено! Обаче на мъжа и на дребния им е добре!

# 25
  • Мнения: 10
Аз си пуснах климатика в работата навън е 9 градуса и е студено.

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Пуснах печките и още как! При 9 градуса следобед си е направо зима. Преди 3 дни живеехме на 28 градуса навън, а сега разликата е почти с 20 градуса надолу.
Като гледам по улиците на хората още не им се вярва, че е студено и си ходят още леко облечени по сака и тънки панталони. Ако беше март месец при тези, същите градуси щяхме да сме още с ботуши и палта. Голяма работа е психологическата нагласа, ей!

# 27
  • Мнения: 581
 Не, още не сме пуснали отоплителните уреди.Каляваме се и тренираме за момента, в който ще ни врътнат кранчето от Топлофикация.Даже смятам от тази вечер да почнем да се къпем с по-хладка вода, та докато я спрат вече да сме свикнали да се мием само със студена. Laughing
 

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да, вече започнахме да отопляваме вкъщи.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
естествено, че да.
Току-що си включих климатика и ми стана приятно топло. За друго може би е жега вече...  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт