Carboslim2

  • 25 920
  • 414
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Zweti2, хапвам си всичко каквото ми се яде, не съм на определен режим. Просто намалих порциите, а и от Carboslim-а не ми се яде сладко, което беше голям проблем за мен. Иначе ям супички, ориз със месо и зеленчуци, дори и сандвичи, но с пълнозърнест хляб. Но всяка вечер (с много малки изключения) въртя по 50 мин. велото  newsm39 .
Също се старая колкото мога повече да ходя пеша.
И да не забравя пия по доста вода.
Иначе Carboslim пия вече 5 седмици и го пия само преди обяд - 2 капсули. Тъй като ми върви добре свалянето, не смятам да увеличавам дозата.
Желая ви много свалени и по-важното задържани килограми!!!  Hug

# 16
  • Мнения: 226
Здравейте на всички, къде позачезнахте пак?  newsm78
nadka_d, супер избрала си най-правилния път ако питаш мен. Много се радвам, че напредваш толкова бързо. И аз нещо напоследък съм се запалила по супичките, някакси всеки ден в обедната почивка не ми се яде нищо друго освен хубава топла супичка.
ivben  smile3525 добре дошла в нашата групичка.
FeNiXxX, какво става с теб успя ли да го намериш.
Тъй като е началото на новата тема и за да не търсите в старата тема е редно да добавя, че ако отидете в аптеката независимо в кой град се намирате може да помолите да ви го поръчат от склада на едро Стинг.
Другият вариант е да си го поръчате онлайн от един сайт за хранителни добавки: www.silabg.com видях, че в момента имат и някакви промо пакове на карбослим с още няколко продукта. Аз не съм го пила в комбинация с други, но може да се окаже, че не е лоша идея.   bouquet
Е мили мои успех ви желая.
Аз днес не съм в топ форма и реших да пропусна фитнеса, тъй като съм в МЦ  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета!
 много се радвам че има нови попълнения! Добре дошли и много минусчета ви пожелавам!   Hug
 Цвети, как си днес?
 При мен на работа е голям чанч и затова нямах възможност да се включа, даже и за ядене нямам време!
И вкъщи съм сама, че мъжа ми е командировка и е голям екшън Crazy И аз съм на вълна супички, явно е от времето!
Хубав ден на всички!
  bouquet

# 18
  • Мнения: 97
Как сте, момичета?
Аз да се оплача - нещо май настивам и ще прекратя временно ходенето пеша.  Sad
А и днес нещо глада за сладко пак се обади, но за сега го прилъгах с една круша и към 1 с.л. течен шоколад. Лошото е, че като започна да ям сладко и едвам се спирам.
Ох, оплаках се! Май от студа ми се дояждат сладкорийките...
При вас как е?

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 119
здравейте момичета Hug
аз днес съм на една салатка която хапнах преди малко,по-късно мисля да изям една ябълка,дано днешния ден го приключа с толкова малко храна,вече гледам по обанадеждено този карбослим .Първите 20дни почти се бях отчаяла,но вече според мен взе да действа, Praynig

# 20
  • Мнения: 226
Здравейте и от мен. Днес се сбърках от работа, дори едва преди малко се прибрах.
През нощта не можах да спя, защото както винаги щом съм в МЦ ще се събудя задължително в 3 часа с болки. Пих един аулин и сутринта бях като начукана пържола, не можех да се отлешя от леглото. На обяд ядох само две топли супи и сутринта с кафето една круша. Сега като се прибрах реших, че съм заслужила и си препекох филия с кашкавал и шарена сол  cook
stani_jelkova много се радвам за теб, сега вече ще видиш, че всичко ще потръгне, просто винаги трябва малко време и търпение. Ти успя да издържиш и сега вече ще си върнеш и килограмите от 3 клас  smile3534 Шегувам се   bouquet Всъщност ти колко искаш да станеш?
nadka_d то това му е лошото на сладкото, че като почнеш и после не можеш да спреш, но според с по-дългата употреба н а карбослим ще ти се отяде.
Нелче и аз съм супер натоварена в работа, едвам глава вдигам. А Бобарчето къде се загуби и Лидето също.
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 231
Добро утро!
Ехооооо, къде сте? Днес ми е много заспало, сутринта даже се успах!
Какво ще хапвате днес? Аз мисля супичка, ама пусто и салатка ми се яде! Crazy
Наде и аз нещо се тръшнах и не се чуствам добре от два, три дни. А за сладкото не се тревожи, и на мен ми е голяма слабост, особено шоколада, но сега и с едно бонбонче или като тебе една лъжичка и съм доволна.
Стани, имай търпение, нещата ще потръгнат. и аз като го почнах за втори път след около месечна пауза не ми действаше като в началото. Във всички форуми, където се коментира Карбослим, няма човек, който го е пил повече от месец и да не е доволен. Повечето очакват резултати още при първата опаковка и като няма резултат спират, но това е неправилно! ето вижте и в темата за суплементите SILA BG го похвали и каза че няма клиент, който да не е доволен.
Хайде успех на всички и много минуси!   bouquet

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 119
Нели здравей, искам да те попитам ти по 4 ли ги пиеш?Иначе вече при мен действа,започна да ми става тежко от много малко количество храна,а преди как ядях bash

# 23
  • Мнения: 231
По 4 ги пиех, много кратък период ги пих по 2, но видях че няма смисъл така

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 119
момичета имам още един въпрос,прави ли се някаква почивка като се изпие опаковката или още на следващия ден се започва новата Thinking

# 25
  • Мнения: 226
stani_jelkova това е хранителна добавка и няма никакъв проблем да си я пиеш, когато си искаш. Разбира се не цял живот, но няколко месеца можеш да си я пиеш без проблем. Дори сега след като я спрях смятам като наближат коледните празници и започне пак голямото угояване да започна пак да си го пия ей така профилактично.
Какво стана с новите ни попълнения, момичета успяхте ли да го намерите, започнахте ли го, споделете нещо.  newsm78
Аз днес хапнах китайска супичка и пиле по един от всичките китайски начини със зеленчуци  Laughing, сутринта двойно кафе с мляко и круша, слива и праскова  Grinning
Няма да вечерам, не съм гладна.
 Hug Hug Hug

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 119
къде сте милички,никой ли непие вече карбослим Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 226
stani_jelkova и аз това се питам?  newsm78
Къде отидоха всички?
Ти как си? Не си сама само да те успокоя. По колко ги пиеш сега последно?
Аз на обяд хапнах пак зеленчукова супа, а утре мисля да направя едно телешко варено в тенджерата под налягане. МММммм много ми се е прияло.
Ти какво си хапваш иначе. Как върви диетата?
На другите, момичета не ни оставяйте, драснете някой ред.  Praynig
 Hug Hug Hug

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 119
Цвети явно сме само двете,аз започнах да ги пия по 4,чувствам се добре,иначе диетата която спазвам не е толкова строга даже често я нарушавам,но все пак съм доволна от резултатите Wink

# 29
  • Мнения: 226
Много се радвам за теб. А още колко искаш да свалиш? Но доколкото си спомням от преди от линийката ти май само един два килограма още, което значи че и ти ще станеш от отбора на успешно отслабналите  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
А ако това те успокоява, само да отбележа, че събота и неделя карбослимките почти никога не са били редовни във форума. Не знам по какви причини, но явно уикендите хората си имат по-интересни занимания  Laughing. Бобарчето няма интернет вкъщи и каза че събота и неделя релаксира, което го разбирам, а Нелчето тича сигурно след децата и иска да си види мъжа.
И все пак ще се радваме ако някой реши да ни драсне и на нас някой ред.
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт