Перете ли плюшените играчки в пералня?

  • 4 973
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
излизат като нови smile3521

# 16
  • София
  • Мнения: 596
Всичко пера - и музикалните даже. Засега проблем няма, само батериите махам. А колко често - ами като ги изцапа напр. с някоя манджа или като посъберат прахчица.

# 17
  • Мнения: 93
И аз ги пера на 40 градуса, но не ги смесвам с дрехи, отделно от тях. Пера и музикалните, но нищо им няма - а аз доста често ги пера и винаги минават през центрофуга.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 544
Да и то на 60 градуса.  Време е да пробвам и музикалните.

# 19
  • Мнения: 456
Да, но незнам на колко градуса, защото у нас половинката пере...  Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
 Grinningи аз ги пера на 40 градуса. Нищо им няма. Даже сега играчките са пълни с нещо като силиконов пух/поне така ми казаха/ и изобщо не се степват. Наистина стават като нови, но съвсем за кратко Wink-до следващото пране! Laughing

# 21
  • Мнения: 5 577
Не съм прала в пералня, мислех, 4е ще се скапят, но ще пробвам определено, ина4е не е работа.
Ами тези, по- дебелите, и тях ли?
Всички да слагам накуп, а?

# 22
  • Мнения: 2 910
пера ги всяка седмица на 30 градуса и са като нови.Марти много обича да си ги гушка,а и да ги хвърля през леглото.Всичко бутам в пералнята и няма проблем.

# 23
  • Мнения: 514
Да. На 40 градуса и нищо им няма. Всъщност само едни се разпердушиниха - от една музикална въртелешка.

# 24
  • Мнения: 739
а ако има някоя с нос като копче или очи, има ли опасност да се откъсне и да развали пералнята по някакъв начин? newsm12

# 25
  • Мнения: 7 186
а ако има някоя с нос като копче или очи, има ли опасност да се откъсне и да развали пералнята по някакъв начин? newsm12
Не падат,няма проблем.Е ако са някакви боклуци от магазин "1 лев" може и да паднат. Grinning.

# 26
  • София
  • Мнения: 676
Плюшените играчки ги пера на 40 градуса и след това ги сресвам.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Да! На 30-40 градуса нищо им няма.

# 28
  • Мнения: 6 390
Да и то на 60 градуса, най-редовно.
Няма проблем - като нови са Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
да ,на 30 гр.

Общи условия

Активация на акаунт