"Мартенските мами - доста шик и все засмяни"

  • 12 308
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
Привет!
Слънцето, браво!  Hug Peace Аз закъснях със слагането на снимка. Но имаме гости, племенника (1,5г.) ми е вкъщи за няколко дни, с различни режими са и е направо лудница  Crazy
После ще разгледам албумчето и ще сложа моя, въпреки че като си ги преглеждах - нямам напоследък снимки, на които съм сама  Rolling Eyes , последните са от сватбата. После - с корем и със сина ми.  Rolling Eyes Та ще видя какво ще отбера.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 003
fever така си мислиш ти smile3534
Мерси  Grinning
Разбира се, че терминът всеки път варира, но в крайна сметка си е този който и линийките изчисляват. При мен се случва един път бебето да е с цяла седмица напред, после с 1-2 дена напред, сега последно беше с 3 дена напред. Естествено, че не може да се развива с абсолютна точност в размерите.

# 17
  • София
  • Мнения: 659
 Само искам да успокоя мамите, които ходят на работа и не могат да спинкат, че аз си поспивам и заради тях  smile3524. От два-три дни като се нахраня и ми се доспива.
 rossykv, аз мисля, че вече го казах, но айде пак - аз съм на ФМ при Марков, но при който и да решиш да си запишеш час се обаждай отсега, че са заети с месеци напред.
 slancetoo, ей сега впрегнах милото да ми направи една фотосесия  smile3509 и отивам да кача снимки. И понеже някой каза, че не си показваме коремите си го снимах и него да си го покажа  Embarassed
 
Само незнам кой ще ме води на ресторант после  newsm78
Ами ако наминеш към София, свиркай и ще те заведем някъде

# 18
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
А, Слънце, аз няма да се сърдя и да ме назовеш Simple Smile Ама ако исках да слагам снимка до ника, нямаше да сложа тази миловидна хубавица баба Вихронрав.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 003
И понеже някой каза, че не си показваме коремите си го снимах и него да си го покажа  Embarassed
Мен ме е срам да си покажа корема, голям е все едно съм в 6-ти месец и ще ми се смеете  newsm47
veroniki днес под дърво и камък търсих във Варна сп. "Моята бременност" и никъде го няма. Явно при нас ще дойде по късно. Аз пак се вдъхнових да търся снимки на зимни бебета и ще пусна някои на слънцето ако иска за идеи за бъдещи теми.

# 20
  • Мнения: 3
и аз си качих снимка вече ама май сам позакъсняла Sad,но от 3 часа като сам легнала чак преди малко станах.ходих днес на преглед и доста измръзнах,всичко с бебето е добре  Wink,пораснало е от предния път и вече ми изглежда по оформено,но все още не могат да го видят какъв пол е(за съжаление),надявам се другия месец като отида вече да се вижда baby_neutral

# 21
"Моята бременност" не е излязло,видели сте стария брой,то излиза 4 бр. в годината по сезони.Вижте последния брой на сайта ,аз го имам от преди месец и се продава по реповете.
www.moetobebe.net

# 22
  • Мнения: 18
Ето ме и мен в новата темичка!
Къде сте всички? newsm78
Искам да ви питам, дали сте ходили на кино в нашето положение?Аз се чудя, щото искат  мойте мъже да ходиме на кино утре ,какво да правя докато  гледат филм. Дали да вляза с тях или да разгледам  Мола. Много е шумно в залите , преди едвам ездържах , а сега незнам , а и те искат 3D в IMax- "Космическо нашествие"е филма. Направо ще е страшно.
Сушилнята изсуши дрехите за около 2 часи и 1час  1ironing , та се изморих. Направо съм възхитена от това чудо, СУПЕР Е! Не се измачкани дрехите , въпреки че вобще не знам на каква програма я пуснах. newsm78 Нали не мога да намеря книжката , а и хич не разбирам от немски, но се оправих  Joy.
Е хайде лека вечер! Отивам да паля камината, че  е много студ и сега ще си дойдат мойте мъже! Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 659
Мен ме е срам да си покажа корема, голям е все едно съм в 6-ти месец и ще ми се смеете
Най-много да ти се порадваме и аз лично леко да ти завидя. Нямам търпение да ми порасне пупата и да си я галя. С предишната ми бременност ръцете все ми бяха на корема. И аз тогава бях с огромен тумбак и все ме питаха сигурна ли съм, че не са две. Трябва да сканирам снимки (че тогава нямахме цифров апарат) и да ви покажа какво чудо бях накрая, ама да не взема да ви уплаша.
 И аз качих снимки и даже успях да ги именувам.
 marussia, точно това с мадамата с жълтата шапка видях. Може и да е стар брой, но досега не го бях виждала, а често проверявам точно на този РЕП и затова реших, че сега е излязло. Много се извинявам ако съм ви подвела, не е нарочно  Embarassed

# 24
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! Слънце, браво   bouquet
Аз днес и утре съм по цял ден на едни курсове от работата, но в почивките гледам да наваксам с четенето. Сега и аз се активизирах да кача снимки, но албума го няма, или поне аз не го виждам. Възможно ли е друг като влезе и мен да ме изхвърли докато ми тече качването на двете снимки и за мен да станат невидими снимките?
По-късно пак ще пробвам.
Поздрави за всички и само положителни новини в новата ни тема  Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 003
................но албума го няма, или поне аз не го виждам.
Току що влязох да разгледам новите снимки и наистина го няма! Не може да изчезне така, някой го е изтрил без да разбере.

# 26
  • Мнения: 105
Е как така без да разбере ще изтрие?!? Да не би някой да е сърдит от това, че Слънцето е сложила снимките на първа страница?

# 27
  • Мнения: 1 170
Аз пък не разбирам как снимките си стоят от явно несъществуващ албум newsm78 . Нямаше ли и те да изчезнат или аз нещо не разбирам от тия работи Rolling Eyes ...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Е как така без да разбере ще изтрие?!? Да не би някой да е сърдит от това, че Слънцето е сложила снимките на първа страница?
И ако е сърдит, това ли е начина? Все пак тук не сме се събрали деца!

Аз пък не разбирам как снимките си стоят от явно несъществуващ албум newsm78 . Нямаше ли и те да изчезнат или аз нещо не разбирам от тия работи Rolling Eyes ...
И аз това не го разбирам.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Албумът "Това сме ние" наистина липсва - някой го е изтрил. Дори и да е погрешка, му обещавам, че разбера ли кой е - ще бъде премахнат от списъкът ни. Аз днес от 10.00 часа сутринта докато пусна новата тема си играх да направя това със малките снимки и сега излиза, че някой доста разбиращ и компетентен е изтрил целият албум заедно със 93-94 снимки в него  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт