Подарък за РД на любимия?

  • 1 707
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
Аз пък не мога да разбера, как не знаеш какво да купиш на съпругът си и чак тема пускаш. Ако ти не го познаваш и не си на ясно, какво би го зарадвало, то едва ли ние ще сме полезни. Разбирам за не до там близък, ма съпругът ти?!?

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Предлагала съм го и в друга тема - намери професионално фото студио - направи си 3-4 хубави снимки и му подари еротичен календар за новата година с теб. В тези студиа правят невероятни неща - само им трябва твоето лице и фантазия.

# 17
  • София
  • Мнения: 604
незнам какъв тип е мъжа ти, ето тук има разни по-нестандартни и шантави неща-само като идея Peace
http://www.best.bg/list.asp?cat_id=1162

# 18
  • Мнения: 48
Моят човек много обича да го масажират, ама страшно много. Така че съм намислила за следващия му рожден ден да му поръчам една младичка масажистка за вкъщи. Един час ще е на седмото небе!

# 19
  • Мнения: 940
Моя мъж има рожден ден след 2 месеца. На моя приятелка новия приятел и той--почти на една дата са. Та решихме заедно да ги изненадаме с екскурзия в чужбина. Също ще им направим торта и вечеря преди да тръгнем от тук.

# 20
  • Мнения: 388
И моя има РД скоро и въобще нямам идея какво да му взема... и той е по компютрите, ама каквото иска трябва сам да си го хареса, че е и претенциозен  Sad
Изчетох темичката и идеите за бельото и екскурзията ми допадат доста, но бельо съм подарявала, а за екскурзията не става - тъкмо се връщаме от сватбено пътешествие... 
Иначе освен компютрите си пада по астрономия (подарявала съм атлас и търсих модел на совалка, но в България май не внасят) и по бойни изкуства (подарявала съм меч, стойка за мечове и бойна звезда, но и те са ми много за малкото място което имаме в къщи...)

Ще се радвам на идеи  Praynig

# 21
  • Мнения: 200
екскурзия, ходене на театър, балет или друго подобно
рафтинг, екскурзия в планината, посещение на пещера, хижа
после избираш най-хубавата нимка от екскурзията слагаш я в рамка и има спомен завинаги
шал ръкавици шапка пуловер също са добър избор
ето и нестандартни идеи - www.bezpanika.com

Общи условия

Активация на акаунт