Каква закуска на бебе със диария???

  • 7 797
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давай само оризова каша,попара без масло,мноооого течности,особено чай от шипки.
Нашия убостник имаше невероятно разтройство преди 2 месеца.Нищо не му помагаше.Давах  и лекарства-Смекта,Хидрасек...И нищо! Crazy
Накрая се бях отчаяла,продължаваше цяла седмица без промяна.Акаше по 10-12 пъти на ден чиста вода.
И изведнъж,свекито се сеща/на ден 8 #2gunfire/,за брашняна каша.
От първото даване детето се запече и се свърши!
Просто сложи в тигана /тефлонов/ малко брашно,запържи го,докато стане карамелено на цвят и да замирише.
След това го смеси с малко вода и обезсолено сирене.Бъркаш и става на кашичка.Направи го с гъстотата на обикновената.
Обещавам,че действа.И не е лошо на вкус.Гледай да му го дадеш на детенце.
Стискам палци за бързо оправяне!
И пиши какво е станало. Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми от снощи е с диария. Сутринта му дадох попара без масло. Това е единственото нещо, което яде в такива ситуации, изкл. млякото. За брашняната каша и аз съм чувала, че помага при разстройство. На мен не ми се вярва, че ще успея да му сложа от това нещо в устата, но ако се наложи ще пробвам. Бързо оздравяване на детенце  Hug

# 17
  • Мнения: 257
На сина ми съм правила, когато е бил така попарата с чай от шипки, малко сирене и без масло.
Ина нас доки това ни изписа когато бяхме с диария

# 18
Не знам дали тук е най-подходящо да питам, но съм нов в този сайъ (баща съм). детето ми имаше диария и ми препоръчаха hidrasec от аптеката. Детето е на 5 години и ми казаха то да премa хидрасек от 30 мг 3 пъти на ден по 2 прахчета. Прочетох в интернет че се дават само 3 пъти на ден по 1. Хидрасека е даван така в продълкжение на 2 дена. какви рискове крие предозирането. Предварително благодаря.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Попара с шипков чай спокойно можеш да даваш стига да е с малко захар или ако може без захар. Има една каша на Нестле - здраво стомахче или нещо подобно, аз съм много доволна от нея.

# 20
  • Мнения: 2 334
Попара с шипков чай,лечебна хумана и оризова каша.

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Моя син го оправих само с лечебна Хумана. Първия ден яде само това, в следващите два три дни му дадох малко и от неговото АМ на четвъртия ден си беше като нов. Като преди това цяла седмица беше с ужасна диария.

# 22
  • Мнения: 1 567
От вчера Лина е с диария и ще сме на диета.Дайте съвет какво да закусваме утре сутрин?Сега по принцип ядем попара...

Препечена филийка със сирене.

# 23
  • Мнения: 2 376
Не знам дали тук е най-подходящо да питам, но съм нов в този сайъ (баща съм). детето ми имаше диария и ми препоръчаха hidrasec от аптеката. Детето е на 5 години и ми казаха то да премa хидрасек от 30 мг 3 пъти на ден по 2 прахчета. Прочетох в интернет че се дават само 3 пъти на ден по 1. Хидрасека е даван така в продълкжение на 2 дена. какви рискове крие предозирането. Предварително благодаря.
Хидрасекът се дозира спрямо килограмите на детето. Т.е. дозата се изчислява от лекар конкретно за пациента. Той запича, но предпазва от обезводняване. За предозиране вижте листовката най-добре.

# 24
  • Мнения: 258
От вчера Лина е с диария и ще сме на диета.Дайте съвет какво да закусваме утре сутрин?Сега по принцип ядем попара...

Мисля, че в този случай, се дава само лечебна хумана през целия ден.

Общи условия

Активация на акаунт