Нужна ли е сокоистисквачка??

  • 5 170
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Нямам сокоизстисквачка и никога не ми е била нужна. Сокове не правя и не давам, вкъщи предпочитаме пресните плодове.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Не!Започнах даването на сокове след 2 годишна възраст Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз смятам , че ако имаш място не е зле да я имаш.Въпреки , че кумата ми почти не я използвала и не давам да купувам, защото "за няколко пъти " не си заслужавало.Тя щяла да ми я подари.Според нея не е необходима толкова много

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Имам, но всичко на всичко съм я използвала само веднъж. Давам сокове от готовите на Hipp.

# 19
  • Мнения: 4 784
Ползвах. Въведох соковете към шестия месец. Ползвах я около 3 - 4 месеца.

# 20
  • Мнения: 645
Не я използвам често.

# 21
  • Мнения: 1 512
Сокоистисквачката ми е нужда за да правя сокове за мене и мъжа ми, за бебчо е още рано за сокчета.И си е доста полезен уред.

# 22
  • Мнения: 2 015
Ами, ние и сега пием сокове.Лятото доста наблягах на фрешовете и на пресните плодове.Зимата също му правя сок от портокал.
Да, полезен уред е Peace.

# 23
  • Мнения: 38
  Ползвам сокоизстисквачка, не само за детето, но и за нас. Правя сок от моркови, ябълки, цвекло и т.н. Аз лично не обичам много плодове и предпочитам да изпия "фреш". Синът ми също много ги харесва. Дъщеря ми е на 7 месеца и не съм и давала сок.

# 24
  • Мнения: 27 524
Не, не е нужна. На бебе сокове не се дават. След 6-ти месец - пресни, пасирани плодове  Peace

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мен недей да купуваш.Аз купих и съм я използвала само два пъти.
Меги късно започна да пие сокове и предпочиташе купените.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имах, не я ползвах, накрая я подарих Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Зависи бебката дали ще пие сок.Оказа се,че Кари не пие нито купешки ,нито правени със сокоизстисквачка сокчета.От сватбата се оказа,че имаме мн. хубава машинка,но уви стои си като паметник.Така ,че съвета ми е да пробваш първо някакви купени сокчета.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Имам,но рядко я ползвам Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз имам ама съм я ползвала три пъти и каната й е спукана. Безполезен уред. Бебето като порасне му давай пасирани плодове много по лесно става, а и сокът не е добра идея.

Общи условия

Активация на акаунт