Отговори
# 165
  • Мнения: 214
 Party Party Party ето и мойта малка кухничка http://evabg.multiply.com/photos/album/5/kitchen
Засега само толкова, но тази седмица ще идват мебели и после ще се въоръжа с фотоапарата.
И ако някой ми даде съвет какви первази да сложим. Решили сме да са дървени, но какъв цвят ще стои добре на тези плочки?

# 166
  • Мнения: 7 430

Дидка,не разбрах,моите снимки ли не можеш да качиш?

Качих ги, новите кухни вече ги слагам в новия албум,а те отивам в стария...това ми е интересно защо става така  newsm78

# 167
  • Мнения: 196
Момичета,моля за помощ от вас,защото аз не намирам това което търся! Praynig
Искам една комбинация от цветове на плот и вратички на кухня,но ги намирам само на една малка картинка в ето този сайт http://www.salex.bg/news_details.php?newsid=4
Виж и тази кухня е подобна http://www.erea.bg/impuls4500_1.html  Peace

# 168
  • Varna
  • Мнения: 439
Дойде времето и на моята кухня, макар че още не са вързани уредите и на снимките съдомиялната малко стръчи, не е сложено осветлението и контактите... но ще пусна поне до тук снимки, че нещо с тази кухня се налага смяна на цветовете в стаята и ще се радвам на съвети от ваша страна. По-скоро проблема е в черната стена на която се намира кухнята - понеже като купувахме материала повече стоеше като черно, мислех че ще стои добре, обаче сега си е чисто сиво... и нещо не ми харесва как стои. Всичко друго засега в стаята е като пода или като горните шкафчета - нещо като слонова кост. Малко не ми е добро осветлението...
Ето тук пускам една снимка, а останалите са в албума...



http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282219&pid=8133540

# 169
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
hana1  -честита кухня,със здраве да си я ползваш.Какъв се води цвета на тъмните шкафове-венге ли?Сега ще ви е трудно да пребоядисате стената.В каква гама е останала част от стаята?Мисля,че трябва да внесеш малко свеж цвят в този малък бокс,например оранжево или зелено,това вече зависи от другата част на помещенеито.

# 170
  • Мнения: 3 334
хана1 честита кухня,с удоволствие да се вихриш в нея Wink

# 171
  • Varna
  • Мнения: 439
Не е венге - цвета се води Удлайн и едното е Удлайн крем - светлото, а тъмното е Удлайн мока. Стои като сиво, а не като кафяво, но ная снимките в албума се вижда по-добре.
А всичко друго в помещението до момента е слонова кост /мръсно бяло/ - и пода и дивана. Ще има снежно бели пердета и за завеси още не съм решила. Изчаквам да видя какъв цвят мога да внеса.

# 172
  • Мнения: 7 430
Хана1 и азсъм на мнението на Радост24, че ако внесеш някой по свеж цвят ще стане по -добре  Peace
Защо не боядисаш тавана по - светло newsm78

# 173
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
хана- много стилна кухня..Харесва ми много. Можеш наистина да внесеш малко свежест с лайм или оранж  Peace

# 174
  • Мнения: 187
...... нещо с тази кухня се налага смяна на цветовете в стаята и ще се радвам на съвети от ваша страна. По-скоро проблема е в черната стена ...

Или пък пурпуно червено или виолетово  newsm78

# 175
  • Мнения: 1 269
Здравейте на всички! Много хубави кухни сте си направили , поздравления!
Моя мъж се занимава точно с такива кухни и ми направи моята преди 6 години. Решихме, че ще изнесем печката на терасата, където  сега ще заградим част с  пвц дограма. По този начин настоящата ми кухня ще се превърне в една просторна трапезария и всекидневна. Не ми се иска да повтарям досегашните цветове, а именно баварски бук + вишново-кафяв плот. Разгледах предоставените снимки тук в темата и си откраднах някои идейки. Мисля, че пода ще го направим с ламиниран паркет. Знам, че с теракота е по-практично, но вече месец дишаме прахоляци от ремонта на антрето и тоалетната и повече няма да понеса! ooooh!
Предложете ми някакви по-свежи цветови съчетания, моля ви! Да няма много имитация на дърво( имам си съображения) и да не е тъмно! Аз съм голям фен на оранжевото и жълтото, но се страхувам да не стане много натрапчиво и да изморява окото.
 Hug

# 176
  • Мнения: 214
Не е венге - цвета се води Удлайн и едното е Удлайн крем - светлото, а тъмното е Удлайн мока. Стои като сиво, а не като кафяво, но ная снимките в албума се вижда по-добре.
А всичко друго в помещението до момента е слонова кост /мръсно бяло/ - и пода и дивана. Ще има снежно бели пердета и за завеси още не съм решила. Изчаквам да видя какъв цвят мога да внеса.
hana1, моята кухня съм я поръчала със същите цветове:D Ще има снимки скоро...

# 177
  • Мнения: 5 309
Здравейте Simple Smile
Ние също сме разбили всичко вкъщи и какво ни чака не знам Wink
Искам да се консултирам с вас - иска ми се да направим кухнята в кафяво и оранжево или евентуално бяло,но как ще седят кафеви плочки,няма ли да е тъмно? Защото засега такива сме харесали .
Ох,направо ако някой може да ми помогне с проект много ще съм благодарна.Интересува ме не разположението на мебелите,а цветовата гама. Много се чудя как да го направим  newsm78 Иска ми се да е по-светличко,ама какво да е...
desiteam,някъде бях гледала проекта на вашата кухня и ми се стори супер,дали можеш пак да дадеш линк да я видя?
И за щорите да питам - прозореца ни се отваря и на екстра и има малко неотваряемо прозорче отгоре - какви ще е най-добре да сложим? Аз исках вертикални ,ама май няма да стане ,защото ще пречат на прозореца да се отваря.
Ох,то си било сложна работа това проектиране Simple Smile
Още един проблем се сетих - климатика ни е точно там,където ще бъде ширмата  Thinking Мъжът ми казва,че не можем да я сложим където искаме,а само близо до комина или до прозореца. А пък мен хич не ме устроива. Няма ли някакъв друг начин? Ами хората които си слагат ширмата по средата на стаята как отвеждат изпаренията  newsm78

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 15:21 от Djina

# 178
  • София
  • Мнения: 1 341
ooooh!
Предложете ми някакви по-свежи цветови съчетания, моля ви! Да няма много имитация на дърво( имам си съображения) и да не е тъмно! Аз съм голям фен на оранжевото и жълтото, но се страхувам да не стане много натрапчиво и да изморява окото.
 Hug


Съседката ми си направи кухнята в оранжево.То е топъл цвят,но мен лично след 1 час ме натоварва.
Моята е в зелено - сигнално  - много успокояващо е.
Днес в пощата получихме луксозна брошура на МОБЕКСПЕРТ там има кухни,дивани и легла с балдахини.Виж с търсачката дали ще ги намериш има различни  по цвят кухни.

# 179
  • Мнения: 2 085
момичета, според вас как е по удобно да се сложи смесителят-на стената или на мивката? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт