Коледни картички за децата в домове в БГ

  • 19 811
  • 372
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ех, ако знаете как се зарадвах на темата Hug
Разбира се, че пак ще изпращаме картички!
Имам списъците на децата, на които изпращахме миналата година, но ще ми трябва време за да получа новите, актуални списъци към днешна дата. Имам и никовте, на всички, които пращаха (за някои от нас това ще е трета поредна година) и когато получа новите списъци, ще ги съпоставя и пак ще ви дам "вашите" дечица.
За тези от вас, кото са нови и не знаят за инициативата:
За 3-та поредна година ще изпращаме коледни картички на децата от домовете в Белоградчик, Доганово, Медвен, Ново село и Брацигово. Ако желаещите да изпращат, тази година са повече, можем да поемем и още домове.
Момичета, моля, която от вас иска да се включи в изпращането, нека пише тук и ориентировъчно колко деца би могла да поеме - това ме улеснява при разпределянето.
Мили, благодаря за темата  bouquet

# 16
  • Мнения: 893
Аз съм новобранче Blush, мога да поема 7 деца.
  bouquet

Само да уточним...как се пращат картичките с плик, или върху самата картичка марката?

едит: Ще попитам и сестра ми, която не влиза във форума, но пък харесва такива инициативи дали ще се включи. Надявам се да не е проблем?

# 17
  • Мнения: 5 183
ТРИ ГОДИНИ ЛИ?  Thinking
Че аз досега не съм пускала.
участвах в по-миналата Коледна офанзива по размяна на картички между съфорумки, но не и в изпращане на такива до дечицата от домове. Как съм пропуснала?  newsm78
Тази година задължително ще се включа. Искам адресите на 10 дечица, плийз.

# 18
  • Мнения: 29
И аз бих искала да се включа Peace

# 19
  • Мнения: 7 605
За мен 5 деца, моля  Wink

# 20
  • Мнения: 200
Прати ми 10 дечица, РЛС

# 21
  • Мнения: 3 932
Еми щом не рано, включвам се  Peace. 10-20 картички поемам без проблем ...

# 22
  • Мнения: 3 388
За мен 10 дечица, Sneji  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 780
Аз съм новобранче Blush, мога да поема 7 деца.
  bouquet

Само да уточним...как се пращат картичките с плик, или върху самата картичка марката?

едит: Ще попитам и сестра ми, която не влиза във форума, но пък харесва такива инициативи дали ще се включи. Надявам се да не е проблем?


Картичките ги надписваме с индивидуални пожелания, после се слагат в плик с името на детето. Аз бях надписала и картичка до целия персонал. Всички пликове сложих в голям плик и ги изпратих до дома - за мен така беше най-удобно.

Sneji,   bouquet  bouquet  bouquet за всичко, което правиш!!!!
Ще поема 5-10 деца. Мога и повече да взема, ако има нужда.

Само питанка: не е ли по-добре децата всяка година да получават картички от различни хора/държави? Или ако получават от един и същ човек, се чувстват по-специални (в смисъл все едно си имат приятел някъде, който не ги забравя)?

# 24
  • Мнения: 2 257
Момичета, моля, която от вас иска да се включи в изпращането, нека пише тук и ориентировъчно колко деца би могла да поеме - това ме улеснява при разпределянето.

И аз на свой ред имам молба - ако може да си останат същите деца моите (след като имаш списък с никове и деца и ако е възможно, разбира се), защото ще е вече трета година в нашия случай и искам да си остане така, сигурна съм, че ще значи много за тях. Между другото, има ли начин да получа обратна връзка, всяка година се питам дали са ми стигнали картичките до тях?

# 25
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
На мен наистина ще ми е трета година. Как бързо минава времето.

10 картички (но ако има повече и повече ще изпратя).
Честно казано и на мен ми се иска понякога малко повече обратна връзка, но не знам дали е възможно. Все си мисля, че това би стимулирало децата в положителна посока...

# 26
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И аз искам тази година да се вклу4а.За мен 10 де4ица моля Praynig
Ако мога пове4е в последстие Ще кажа Praynig

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 00:02 от Val

# 27
  • загубено
  • Мнения: 6 493
5-10 дечица.

Sneji  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 062
Аз имах 8 миналата година, но едното момче беше на 18 години. Дали все още е в дома?

# 29
  • Мнения: 893
Попитах сестричката ми. И тя ще поеме 5 деца.
Та за мен както казах 7 плюс 5 за сестричката.

Общи условия

Активация на акаунт