какви ботуши за 1-годишно дете?

  • 4 992
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Ох, болна тема... Добре си се ориентирала да купуваш декември, ама аз съм много припряна и.........
Продавачката в магазина е мой човек (не за друго, ама им правя бая оборот) и обеща да ми ги смени с по-голям номер, ако му умалеят, докато дойдат студовете. Уговорката ни е, разбира се, да не са носени.
Абе и тя си е търговка - уплаши ме, че нещо свършват номерата и нямало и в склада много, а ще зареждат чак февруари. И нали съм припряна Мара - давай, да не остане босо детето! Joy

# 16
  • Мнения: 525
То си е за притеснение.
Ще взема и аз да купя в началото на другия месец, ама с тези номера голям проблем. Откъде да знам колко ще й порастне крака и дали ще стане..Simple Smile

# 17
  • Мнения: 15 379
Това ми беше и е основния проблем!!! Тео носи номер на ръба на 22 (21 още му става), сега ходи с боти 22 номер и има лек мегдан. Ботушките ги взех 23 номер.
Бате Жоро, за момиченца има много сладурски модели! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 525
Има, има.  Heart Eyes
Тя е с един Н по - надолу..
Айде стига вече спам.Simple Smile)

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, да ви кажа аз за номерата как се ръководя - до 2-годишна възраст /грубо/ на дечицата им растат краката с един номер на 3-4 месеца.
Това ми го каза една продавачка в магазин за обувки, която си разбираше от работата и засега излиза, че е права.  Peace

# 20
  • Мнения: 15 379
Момичета, да ви кажа аз за номерата как се ръководя - до 2-годишна възраст /грубо/ на дечицата им растат краката с един номер на 3-4 месеца.
Това ми го каза една продавачка в магазин за обувки, която си разбираше от работата и засега излиза, че е права.  Peace
Много полезна информация! Благодаря ти!!!   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
Една мама ми каза как се мерят-стъпва детето на картон примерно очертава се крачето и плюс 5-6мм и това е правилния размер.Ние ботушките ги мерихме,за да видим дали влиза глезена с дебел чорап.Не бих чакала да купувам декември и сега сутрин е 8 градуса и на мен ми е студено на краката,та какво остава за детето.

Общи условия

Активация на акаунт