За ориентацията на старите моми и момковци...(почти по петъчному)

  • 3 012
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 400
Според мен не са.Аз какво да кажа като се омъжих на 27, а мъжът ми на 37. Майка ми дълго време го мислеше за обратен, а то какво било. Mr. Green Twisted Evil
Според мен жените са останали стари моми, защото са задръстени или претенциозни по отношение на мъжете, а мъжете защото мислят, че най-готината жена в живота е само една-маминка. smile3534
Joy Joy Joy Ама твоичкият е разбрал, че не е тя, нали? Flutter

# 16
  • Мнения: 804
Според мен не са.Аз какво да кажа като се омъжих на 27, а мъжът ми на 37. Майка ми дълго време го мислеше за обратен, а то какво било. Mr. Green Twisted Evil
Според мен жените са останали стари моми, защото са задръстени или претенциозни по отношение на мъжете, а мъжете защото мислят, че най-готината жена в живота е само една-маминка. smile3534
smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10
Дори и аз не бих могла по-точно да го кажа.

# 17
  • Мнения: 4 300
Моят отговор го няма в анкетата.
Какво да се добави в случая към анкетката? Flutter
"Само някои" например.

# 18
  • Мнения: 1 400
Моят отговор го няма в анкетата.
Какво да се добави в случая към анкетката? Flutter
"Само някои" например.
Готово!

# 19
  • Мнения: X
Божееее .... имам още една година и малко да съм нормална преди да стана лезбийка!  Shocked   

# 20
  • Мнения: 122
Божееее .... имам още една година и малко да съм нормална преди да стана лезбийка!  Shocked   



Късно е... при някой се случва по-раничко... примерно в някой неочакван петък...  Whistling

# 21
  • Мнения: 12 669
А разведените просто късно са открили сексуалната си ориентация.

# 22
  • Мнения: 1 400
А разведените просто късно са открили сексуалната си ориентация.
hahaha
По таа теория - така се оказва, да.

Моето мнение по въпроса - това си е чиста проба бабешки деветини.  Stop

# 23
  • Мнения: 2 829

Според мен жените са останали стари моми, защото са задръстени или претенциозни по отношение на мъжете, а мъжете защото мислят, че най-готината жена в живота е само една-маминка. smile3534


 Peace Peace

# 24
  • Мнения: 940
Аз отговорих само някой  newsm57

То си е така--някой се осъзнават по-късно, че са гей, други не чакат толкова дълго Simple Smile

А за един стар ерген мога да кажа следното (наблюдавам го по от близо)--просто при мама е хубаво,много е претенциозен спрямо жените, темерут е, задръстен е, срамежлив е...дали е гей не знам и не искам да знам. Последно спеше с жени.

# 25
Като гледам тази тема и за жените става въпрос. Обаче не. Майка ми има развод с баща ми още от времето, когато съм била бебе. И се омъжи отново чак на 38. И по тази логика си имам майка лесбийка...

# 26
  • Мнения: 581


А за старите ергени мога да кажа следното (наблюдавам един по от близо)--просто при мама е хубаво,много е претенциозен спрямо жените, темерут е, задръстен е, срамежлив е...дали е гей не знам и не искам да знам. Последно спеше с жени.

 Еее стига де, защо вадиш такива такива изводи въз основа наблюденията ти само върху един екземпляр?
Аз пък познавам доста мъже над 35г., които са пълна противоположност на описатото от теб.Познавам и задръстени, срамежливи, претенциозни женени темерути.

# 27
  • Мнения: 1 400
Аз пък познавам доста мъже над 35г., които са пълна противоположност на описатото от теб.Познавам и задръстени, срамежливи, претенциозни женени темерути.
Като ....Ал Бънди, нали? Laughing

# 28
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Човек или е обратен или не е. Не става така ... навършваш 30 години и хоп ... вече си гей, щото не си намерил подходящия за теб човек.

# 29
  • Мнения: 3 447
Не бъркайте обратната ориентация с лошия характер.

Общи условия

Активация на акаунт