След коя година човек става "стара" мома иl

  • 26 919
  • 254
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219

Ама колко над, 31 или 39?  Wink

# 196
  • Мнения: 335
Ползвай "мадам" за да не звучиш тъпо.

"Йес, сър!"  Laughing

Мадам! Напрегната ли сте.
Говорех за друго.



# 197
  • София
  • Мнения: 62 595
Ами какво няма да имат по-различен живот! Всяка от нас много си обича мъжа и децата, но доста време е похарчила за смяна на памперси, четене на приказки или разговори с поредната учителка. Всяко време за хоби или допълнителна квалификация е откраднато време, защото семейството си иска своето.

# 198
  • Мнения: 536
Според мен е признак на ограниченост да се говори за праг от 30 години - както за жените, така и за мъжете.

# 199
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Мадам! Напрегната ли сте.
...

Не. Все пак съм бивша стара мома и настояща госпожица с налични дете и мъж...

# 200
  • Мнения: 180
Хей ама вие не знаете ли , че в наше време е валиден израза "МОЖЕ ДА СЪМ СТАРА АМА НЕ СЪМ МОМА"

# 201
  • Мнения: 544
Стари стават, когато започнат да се държат като по-млади от съучениците си.

 Joy Joy Joy
Какво ще кажеш за Лили Иванова?

# 202
  • Мнения: 191
Аз лично много мразя такива класификации. Стара мома звучи супер тъпо, а пък мъжете все са си ергени  Laughing Заради това не съм гласувала.

# 203
  • София
  • Мнения: 62 595
Вече няма стари моми, поне не в смисъла отпреди 30 години. Сега за пръв път раждат над 30-годишна възраст, а навремето половината ми съученички се омъжиха и родиха веднага след гимназията. Като бях на 25 се е случвало някои близки да ме подпитват притеснено дали смятам да се женя.

# 204
  • София
  • Мнения: 39 101
След годината в която всички покрай теб се изпозадомят.
Имаме един такъв пич в компанията.
Всички други сме вече по двойки. 10тина човека около 30така сме.
2005 падна голямото бракуване.
Той имаше две-три доста сериозни връзки, ама от известно време насам се прави на млад ерген и ходи по дискотеки да забива агнешко.
Еми, предразсъдък го наречете, ама ако не ние старите, ония агнетата ще му кажат, че е стар коч.

# 205
  • Мнения: 455
Ще ми се да споделя със вас гледната точка на героинята от книгата, която чета в момента- тя според много от вас спокойно минава за стара мома

Коя е книгата, която четеш в момента? Заинтересува ме...

# 206
  • Мнения: X
Ще ми се да споделя със вас гледната точка на героинята от книгата, която чета в момента- тя според много от вас спокойно минава за стара мома

Коя е книгата, която четеш в момента? Заинтересува ме...
ето тази:- Госпожица Смила и нейното усещане за сняг.

# 207
  • Мнения: 455
Мерси, ще я намеря в някоя книжарница и ако е толкова интересна, колкото звучи на пръв поглед ще си я закупя Wink

# 208
  • Мнения: 410
Според скорошния рекорд за най-млада майка се оказва, че долната граница в статистиката ти е прекомерно завишена и тр. да започва от 12годиниThinking

# 209
  • Мнения: 27 524
Над 40  Peace

Общи условия

Активация на акаунт