Утре е голямият ден..

  • 3 447
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Изобщо не се притеснявах за абсолютно нищо. Станах от сън, пих си кафето както обикновено, отидох на фризьор, след това се облякох, грим и най-спокойно седнах на спалнята да си чакам мъжа. Всички около мен трепереха и ме питаха как така съм толкова спокойна, а аз обикновено отговарям че мога да се притесня, само ако някой е умрял. Как път не съм си развалила най-готиния ден с притеснения? И за какво? Много важно като си изцапаш роклята или като не дойде някой гост!

# 16
  • Мнения: 6 993
Здравей, аз се омъжих по същото време, на 22 септември преди 3 години.
Бях изключително спокойно, защото въобще не ми пукаше, ни за грим, ни за прически, ни за рокля, а още по-малко за гостите  Joy Само кумата малко нажежи обстановката, вдигна скандал в гражданското  Joy
Но бях малко нестандартна булка, каквато беше и сватбата, за това и не ми дремеше много Crazy
Да не говорим, че за малко да си тръгнем преди да ни оженят.
В интерес на истината - следобед захладня, а аз не бях предвидила такъв момент (предните дни и сутринта си беше горещо), а нямах нищо, с което да се наметна, та посъбрах студ.  Crazy

Пожелавам ти прекрасен ден. Дори да ти се случи нещо неприятно, приятните и забавни неща са хиляди повече и после ще си спомняш само тях  Grinning Много любов и хармония  Hug

# 17
  • Мнения: 654
 Tada Tada Tada
мислено ще съм с теб и ще ти стискам палци всичко да е както си си мечтала.
ако се притесняваш , все нещо се обърка.
така че  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • Мнения: 2 803
Весела сватба! И щастлив семеен живот! Всичко ще е прекрасно както си го мечтала. Успех!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 6 074
Да ти пожелая хубава и незабравима сватба и аз!  Simple Smile Без да съм чела другите отговори, ще ти кажа - нормално е да се притесняваш, но всичко ще мине добре! Нещата някак вървят от само себе си  Laughing При нас беше малко сложна организацията, близки хора пътуваха дълъг път и носеха важни неща, а позакъсняха, но почти не го усетих - душ, фризьорката, грима, и то станало време!  Simple Smile Много любов и семейно щастие!  bouquet

# 20
Здравей!ЧЕстито!!!Направо ме разплака.За един миг си спомних всичко-и само хубавите неща!
ВАжни сте само ти и съпругът ти и никой друг.Ще се почувстваш принцеса, само спокойно!Аз не свалих усмивката от лицето си през цялото време. Simple Smile
Наистина смело мога да твърдя,че това беше един от най-хубавите ми дни!
Желая ви много щастие,късмет ,любов,уважение,другото ще си го постигнете сами!Благодаря,че сподели с нас и ни припомни и нашия така прекрасен ден!  bouquet  bouquet  bouquet
p.s.Току-що се сетих,че след 5 дни празнуваме с мъжа ми 6 години от запознанството ни и още повече се развълнувах. Kissing Heart

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 19:26 от iskrena--

# 21
  • Мнения: 1 966
нормално е да се притесняваш Peace

аз също много се притеснявах за организацията, защото сами с мъжа ми си я организирахме сватбата, но всичко мина много добре и гостите бяха доволни и щастливи накрая  Wink

имам много спомени от този ден, но най-яркия ми е приятната умора на края на деня.....  Tired  Heart Eyes

пожелавам ти незабравимо тържество и щастлив семеен живот   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 035
Нормално е, всеки се вълнува и иска неговата сватба да мине най-гладко и най-хубаво и това в действителност се получава!
Ще видиш, че като станеш сутринта и всичко ще тръгне по мед и масло и ще се нарежда точно така, както дори и не си и мечтала Heart Eyes

М/у впрочем утре бе и моят ден 20 септември, само че преди 3 години, така че и ние ще празнуваме  Heart Eyes
Бъдете щастливи и се обичайте!   bouquet

# 23
  • Мнения: 4 380
Честито Десинка! Желая ви весело прекарване и да си направите наистина най-щастливия ден! Щастлив и дълъг семеен живот!

# 24
  • Мнения: 2 035
Честито и от мен!
Бъдете щастливи и се обичайте винаги както на днешния ден!
Горчиво и наздраве!

# 25
  • Мнения: 1 159
Ей,и аз се зачетох,няма ли я булката,да разказва подробно,че ми стана интересно!
Да сте много щастливи,и след 50 години,темичка за юбилей!!  bouquet Hug Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 66
Честито миличка!!! Щастлив семеен живот ти желая!   bouquet




Спомних си моята сватба  Heart Eyes
Беше на 21 април,  времето беше чудесно, както и всичко останало.
Бях много разочарована , когато всичко свърши.  Това е най-прекрасният ден в живота ми! married

# 27
  • Мнения: 3 016
                                     
Може да ни покажеш и снимчици, ако искаш  Heart Eyes.

# 28
Честито и от мен. Пожелавам ви много семейно щастие и до края на житейския ви път да се чувствате токова, че дори и по-влюбени, от колкото на този ден. Hug

# 29
  • Мнения: 36
Десинка, Честито Hug  bouquet!!!
Желая ви дълъг и щастлив съвместен живот!!!
Дано скоро да се появиш и да разкажеш как е минало всииииичко  Wink. На мен това ми предстои след по-малко от 2 месеца, на 08.11.  Разчитам, че ще помогнеш с каквито съвети можеш, че нали си прясна, прясна булка Hug.
Да направя ли нова тема или мога да очаквам съвети и наставления,от миналите по този път, тук... newsm78?!

Общи условия

Активация на акаунт