Обухте ли ботушите?

  • 7 264
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 448

Е, това си е обувка и не е бабешка, леко официална, добре стои с  пола. С дънки примерно не бих обула.

Бабешки за мен са нещо като това.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 17:29 от pasinet

# 91
  • Мнения: 1 813
Аз затова написах "тези,на които им казвам" , не че са такива.  Grinning Просто за мен изглеждат по този начин.

# 92
  • Мнения: 502

Е, това си е обувка и не е бабешка, леко официална, добре стои с  пола. С дънки примерно не бих обула.

Бабешки за мен са нещо като това.


  Пасинет,тези стават и за мъже.Унисекс са! Peace

# 93
  • Мнения: 7 430
..да, още миналата седмица даже  Grinning

# 94
  • На ръба..
  • Мнения: 2 124
Чак за ботуши сякаш ми е рано още. Засега си карам с маратонки или със затворени обувки, ако стане по-студено ще се замисля за ботуши, но засега  Naughty

# 95
  • Мнения: 2 448

Бабешки за мен са нещо като това.


  Пасинет,тези стават и за мъже.Унисекс са! Peace

Да, стават и за баби и за дядовци.  Laughing

# 96
  • Мнения: 4 451
Oще съм по чехли и сандали. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 798
От сандал минах на ботуш. Прибрах дори първите,но чета за жеги октомври.

# 98
  • Мнения: 6 029
Имам едни ла редутски, без вата, обух си ги пък. Много ми е студено.

# 99
  • Мнения: 1 813
Ох,мразя тези преходни сезони,именно заради "прибра ги,пък то стана топло/пак студено/" . Пълен хаос ми е и гардероба, и коридора от обувки.  ooooh!

# 100
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ох,мразя тези преходни сезони,именно заради "прибра ги,пък то стана топло/пак студено/" . Пълен хаос ми е и гардероба, и коридора от обувки.  ooooh!

Е, та затуй - кецки и маратонки! Да ми е мирна главата! Стават за почти всякакво време!

# 101
  • Мнения: 1 813
Ох,мразя тези преходни сезони,именно заради "прибра ги,пък то стана топло/пак студено/" . Пълен хаос ми е и гардероба, и коридора от обувки.  ooooh!

Е, та затуй - кецки и маратонки! Да ми е мирна главата! Стават за почти всякакво време!
Rolling Eyes стават да отида до магазина.
Нито из града мога да изляза с тях, нито на кафене,за заведения няма да говоря изобщо.. къде да ходя с тях?

# 102
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ех, пуста суетаааа!   Mr. Green Е, така ще е в коридора ти и в гардероба тогава... аз съм си екстра... Пробвала съм да ходя и по-далече от теб описаните места... Да ти кажа честно, става... Само да споделя опит де, ако решиш да се излъжеш случайно!  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 1 813
Спортно ходя само до залата.
Другаде просто не става.

# 104
  • Мнения: 6 029
Става, Ах не, става. Ей, ама че си суетна. И аз си ходя с маратонки по-често, от колкото с официални обувки. Спортно яке, дънки и маратонки - екстра ми е.

Общи условия

Активация на акаунт