Кога се облича зимно космонавтче?

  • 5 347
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не знам по кое време на деня си извеждаш бебето, но определено сутрин и по-късния следобед е достатъчно студено за да сложиш космонавт. Също така нямам и идея колко е дебела, въпросната дреха. Иначе по-обед, когато става по-топло, може би наистина по-удачно би било да е с нещо друго, което лесно можеш да свалиш при нужда. Не е хубаво да му е студено, но пък не е необходимо и да се поти. За спането- също нямам идея колко градуса е в спалнята му, но ако смяташ, че е студено спокойно си го сложи в зимен спален чувал. Ако все още не отоплявате помещението, през нощта става доста студено.

# 16
  • Мнения: 1 554
Не знам по кое време на деня си извеждаш бебето, но определено сутрин и по-късния следобед е достатъчно студено за да сложиш космонавт. Също така нямам и идея колко е дебела, въпросната дреха. Иначе по-обед, когато става по-топло, може би наистина по-удачно би било да е с нещо друго, което лесно можеш да свалиш при нужда. Не е хубаво да му е студено, но пък не е необходимо и да се поти. За спането- също нямам идея колко градуса е в спалнята му, но ако смяташ, че е студено спокойно си го сложи в зимен спален чувал. Ако все още не отоплявате помещението, през нощта става доста студено.

напълно съм съгласна Peace
в стаята на детето вече работи климатика,хладно си е Laughing

# 17
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Момичета, въобще не зная на това време как да облека 5-месечната си дъщеря.Вчера я изведох за малко и въпреки че беше с 3 ката дрехи, стъпалцата и бяха студени като се прибрахме. Аз смятам, че не трябва да навличам много детето си, за да не го изнежа, но това ми дойде повече. Даже ми се появи идеята дали не трябва вече а я облека в космонавт, а през нощта в зимен чувал. На колко градуса извеждате децата с космонавт?

верно ли? Shockedи защо не сподели идеята за космонавта веднага щях да ти кажа,че  е достатъчно,че и повече от това  е студено.обаче аз също мисля,че е малко рано за него,пък и новото якенце ще е супер Hug Laughing

# 18
  • Мнения: 2 803
Рано е още. А зимата какво ще му обличаш? newsm78 Нали трябва да се калява.

# 19
  • Мнения: 4 433
Рано е още Peace

# 20
  • Мнения: 3 314
още е рано за космонавтче  Crazy  ако сега го обличаш , зимата какво  Joy

# 21
  • Мнения: 2 478
Обличах бебето си в космонавт,когато температуратурата беше под 0С и имаше вятър.
Винаги съм го обличала с толкова дрехи,колкото имам и аз +одеалце.
Всичко друго е излишно и е 100% изнежване на детето.

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
През зимата Grinning като падне сняг и задуха вятър Peace

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
рано е още , зимата с космонавт , а сега по магазините има достатъчно комплектчета за това време .

# 24
  • Мнения: 14
добре, а как се облича сега за разходка едно новородено бебе. На мен ми предстои да раждам тия дни и си мисля как ли трябва да обличам бебчо.

# 25
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
вярно е, че Т паднаха драстично, дето се вика до озни ден бяхме по потници, но все още не е толкова студено за космонафт, сега я обличам с 3/4 памучни чорапки, едни буйки върху тях, а от горе ватирано панталонче и тънка блузка с по-плътно яке и и е добре  Peace имам и одеалце за завиване

# 26
  • Мнения: 3 069
При тези зимни температури в момента, си е точно за космонавт!
Няма значние кой месец е, в момента си е зима.

# 27
  • Мнения: 4 292
Днес видях доста бебчета облечени с космонафти. При тоя студ, не се изненадах.

# 28
  • Мнения: 2 524
добре, а как се облича сега за разходка едно новородено бебе. На мен ми предстои да раждам тия дни и си мисля как ли трябва да обличам бебчо.


Ако  е температурата като тия дни - с космонавт, плюс дебела пелена отдолу на количката.

Лично моя син си го обляках днес "по зимно му" - чорапогащник и чорапи, леко ватиран анцуг, зимно яке, шапка, мокасини. 

# 29
  • Мнения: 9 973
за бебе,което лежи не е рано

Общи условия

Активация на акаунт