Въпрос относно вечерята на детето

  • 1 619
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Зависи колко време минава между вечерята и млякото.Ние вечеряме най-късно в 20 часа,а дъщеря ми си ляга към 22:30-23 часа,така че още пие мляко.

# 16
  • Мнения: 780
Здравей!И аз съм на мнение, че детето ще покаже дали иска мляко или само вечерята.Дъщеря ми е на същата възраст, вечеря към 20.00-20.30, но по малко.Преди лягане, към 22.00 си търси шишето с кисело мляко.

# 17
  • Мнения: 1 554
Синът ми вечеряше до скоро супата към 20,30/21 ч ,сега му давам мляко за вечеря,като по-лека храна и спи по спокойно,а от супата му ставаше тежко Peace

# 18
  • Мнения: 1 062
Ако детето предпочита мляко за вечеря и виждаш, че го насища, по-добре му давай мляко. Не му махай млякото насила, само и само за да яде супа или манджа за вечеря. Това е моето мнение.

# 19
  • Мнения: 764
Много ви благодаря за отговорите и за съветите.  Laughing

# 20
  • Мнения: 9 814
До 2 години и половина дъщеря ми вечеряше само кисело мляко в шише с 1/2 бисквита.

# 21
  • Мнения: 4 434
Алекс вечеря стабилно с нас
Преди лягане малко водичка и това е

# 22
  • Мнения: 4 111
Аз давам АМ в 19ч и след това си дояжда с нашата храна, някой път с парченце-две, друг път с повече, зависи колко и дали е гладен.

# 23
  • Мнения: 668
Давам за вечеря манджичка към 19ч.Хапва си доста добре.Пие вода и ляга.

# 24
  • Мнения: 1 967
моят син точно на тази възраст се отказа от вечерното си мляко преди сън. иначе си ядеше на вечеря към 6-7 ч супичката от детската кухня с надробен хляб в нея. най-добре наблюдавай какво иска той, можеш да му предложиш ядене по-раничко и после виж какво ще стане с млякото  Peace ние приключихме с адаптираното мляко на година и месец, въпреки че педиатъра ни казваше да го давам до година и три  Thinking

# 25
  • Мнения: 764
Сега имаме нов номер на сина ми - от няколко вечери не си пие млякото, гушка шишето и заспива. Очевидно ще трябва да минем на друга схема - супичката преди къпане и после лягане. Дано да премине безпроблемно към този режим.
Още веднъж благодаря за отговорите.

# 26
  • Мнения: 239
Здравей и от мен.Ние си хапваме супичката от кухнята към 20.30 и после в 21.30 изпиваме 150 мл мляко.Следвай детето,то ще ти покаже само какво иска.ПОнякога ми се е случвало да не иска супа и тогава пие повече мляко и го засища до сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт