Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 12 тема

  • 41 080
  • 486
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 434
Пак заповядай Силве Wink Дано да ти е харесал чийзкейка. Мъжът ми реши да го пробваме с всички сладка, които имаме вкъщи Laughing
Ами аз написах малко по назад,че на мен ми дойде малко мазен,но пък на мъжа ми много му хареса Peace

# 436
  • Мнения: 2 726
И аз ще го направя скоро тоя чийзкейк,хвърлила съм му око  chef

# 437
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
пилешко филе с къри зеленчуци

# 438
  • Мнения: 4 434
Биквитена торта

# 439
  • Мнения: 364
Днес за вечеря гювече
И за десерт грозде Hug

# 440
  • Мнения: 3 770
Творили сте , готвили сте , ние дето не сме поствали нищо от седмица може само да се срамуваме !  Embarassed Аз май по-често прескачам в темата за ББ !

tedi80 , ББ , танци-манци , но добре си се справила в кухнята !  Peace

 cubbit
се е представила достойно и апетитно !  Grinning

Лещичка , зеленце , питки , пилешки филенца - всичко е супер ! Браво , момичета ! 
  bouquet


Айде и аз да се отчета , преди да се отдам пак на сериали и риалита  Mr. Green :


Руло от тиквички

# 441
  • Мнения: 2 803
Диди, рулото ти от тиквички как го правиш? Много е ефектно и в хладилника ми се разхождат няколко тиквички, чакат ред да ги приготвя.   chef

# 442
  • Мнения: 1 777
За днес принцеси с кашкавал,гъбена супа,печена риба тилапия със зеленчуци и портокали за десерт.

 

 


Cubbit радвам се ,че сусамената питка ви е харесала. Simple Smile

# 443
  • Мнения: 3 988
Pety, специали благодарности още един път за рецептата. Нямам думи просто да опиша колко вкусна беше питката!!!   bouquet
"Тилапия" с месо ли е или не? И какво е изобщо.  Blush

Диди, без никакво желание съм за готвене и снимки. Вчера нещо "се обърках" и замесих тази питка. Но не ми се занимава с декорации и прочие. Апатия пълна.  Mr. Green
Ти си на ниво отново. Рулото изглежда доста вкусно!  Wink Мисля че съм засичала рецептата из форума, ще я потърся.

# 444
  • Мнения: 1 777
Pety, специали благодарности още един път за рецептата. Нямам думи просто да опиша колко вкусна беше питката!!!   bouquet
"Тилапия" с месо ли е или не? И какво е изобщо.  Blush

Тилапия е вид риба. Simple Smile

# 445
  • София
  • Мнения: 3 818
Браво, момичета!  bouquet
Ето и от мен нещичко:
 - кьопоолу
 - пилешки крилца с картофено пюре
 - питка
  - кекс с ябълка и канела.  Heart Eyes

# 446
  • Мнения: 590



Мтауаме - невзрачно , но много вкусно .

# 447
  • Мнения: 22 867
Ленивите чебуреки (пържени филийки с кайма) с екстри по идея на Пепчо. Много вкусни! pep-4o bouquet


# 448
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета  Heart Eyes Heart Eyesаз все пак в петък да публикувам манджите ни от през седмицата, после ще ви чета гледам че доста се наготвили откакто не съм влизала  Hug

 паста с броколи
 омлет с тиквички
 панирана телешка котлета
 кюфтета по цариградски

Сега събота и неделя съм си харесала няколко сладкиша да видим кой ще сътворя!

Приятен и вкусен уикенд на всички   bouquet

# 449
  • Мнения: 86
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_6821.jpg
днес имам рожден ден, та ето част от това, което сготви мъжа ми, другите на съм ги качила

Общи условия

Активация на акаунт