Ролетни Щори

  • 5 216
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 646
 Crazy София...само ние не си пишем града като задаваме въпроси  Embarassed

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 358
Crazy София...само ние не си пишем града като задаваме въпроси  Embarassed

И аз ще се изчервя Embarassed, ама ако може тогава и на мен кординати Praynig

# 17
  • Мнения: 513
Моля хората, които са слагали външни ролетни щори, но не заедно с дограмата , а след това и са доволни да ми оставят координати на фирмите на ЛС.
На обяд ходих във фирмата която ни слага дограмата, но тогава не мислехме за щори, а сега когато искаме се оказва ,че не може да се сложат допълнително  Sad

    Няма никакъв проблем да се поставят допълнително. Нашата дограма е алуминиева и и е от 3 години, а преди два месеца сложихме алуминиеви щори, но като  ги монтираха смънаха стъклопакета преди пробиването за монтажа,а след монтирането на  щорите го поставиха обратно, така че съм сигурна, че  стъклопакета е  здрав и непокътнат.
    Предупредиха ни да не дърпаме докрай  щората за да не се заклинява и да не се налага да ги търсим за ремонт. Много съм доволна от щорите.

# 18
  • Мнения: 646
Моите прозорци са отваряеми, така ,че няма проблем.
Моля за кооридинати на фирмата на ЛС.
От вчера вече имам 1 оферта, искам още няколко за сравнение.

# 19
  • Мнения: 646
Вече имам 3 оферти:
1 фирма bobo show
2 ролпласт
3 стилпласт
Ако някой има вече впечатления от някоя от тях,  моля за мнение.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 358
Вече имам 3 оферти:
1 фирма bobo show
2 ролпласт
3 стилпласт
Ако някой има вече впечатления от някоя от тях,  моля за мнение.


E, сподели де.... от 3 фирми и оферти Grinning

# 21
  • Мнения: 646
И какво по-точно да споделя?
3 фирми- 3 различни цени. На втората и третата щорите  - поне ламела, който видях са абсолютно еднакви, но на третата срока за изпълнение е доста голям - 20 дни. Повече незнам какво да кажа. Мен лично ме интересува качеството , а не цената. Разликата м/у най-ниската и най-високата оферта е 150 лв.

# 22
  • Мнения: 5 698
Аз искам да си затворя едната тераса с такива щори.Дали може да стане така само с щори,без да имам остъкление?

# 23
  • Мнения: 646
Мисля ,че може. Разпитай във фирмите, които предлагат щори.

Никой ли не може да ми каже нещо за трите фирми, които написах по-горе?  Cry

# 24
  • Мнения: 491
При мен варианта с ролетните щори определено отпада - голямото ни прозоречно крило е неотваряемо Confused. Ще търся друг вариянт Grinning.

# 25
  • Мнения: 646
Във фирмите казаха ,че това не е проблем за монтажа на щорите, проблем ще ти е евентуалното им миене.

# 26
  • Мнения: 491
Във фирмите казаха ,че това не е проблем за монтажа на щорите, проблем ще ти е евентуалното им миене.

Точно заради миенето на мен ми отпадат като вариант. Просто си представям красивият голям прозорец на хола и мръсните щори Laughing. Успех на всички  bouquet.

# 27
  • Мнения: 8
Който се интересува,от такива щори нека да ми пише ЛС,ще помогна с каквото мога !!!

# 28
Искам да благодаря на Ann_Mary за пуснатата тема,помогна ми адски много в избора на монтажисти на Ролетни Щори...свързах се с момчетата от сайта,които тя е публикувала,те се отзоваха на момента и ми ги монтираха,дори и комарници си поръчах от тях който ще са ми готови тази седмица.Станаха страхотно благодаря ти....


Ето ми ги щорите:


# 29
  • Мнения: 646
 Crossing Arms Дам...добра реклама, не само тук , но и по др. сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт