Харчите ли парите на мъжа си ??

  • 16 575
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 515
В момента съм на негови разноски по стечение на обстоятелствата и ми е много тъпо.
Гледам да харча минимум за себе си.
Иначе когато съм си на мойта заплата, си отделям солиден процент за глезотийки.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Не. У нас парите стоят у мен  Mr. Green Но така или иначе не ни остават пари за излишни покупки.

# 17
  • Мнения: 2 448
Какво е това "парите на мъжа си"?  newsm78
След като е подписал и изрекъл думите всичко мое е и твое, парите са ни общи.
Само пари да има, харченето лесно.  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 701
А имате ли излишъци в общия семейния бюджет?
При нас ако  има, гледам да се докопам да са при мен . Ако се наложи,поне си имам за "черни дни"  маааалко  бели пари .Това си е своево рода застраховка. newsm12   

Мен ли питаш?
Излишъците пак са в общата сметка, та как да ги придърпам  newsm78

# 19
  • Мнения: 871
Мойте пари са си мои, а неговите са общи. Мислех че е така навсякъде Twisted Evil Flutter Mr. Green

# 20
  • Мнения: 413
При нас няма мое/твое, всичко е общо. Като искам нещо, си го купувам без церемони. Но имаме проблем с моите обувки, все му се струва че имам мноооооого Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 437
не - печеля достатъчно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 891
Това, което печеля никога няма да ми бъде достатъчно, но не ми се е случвало да се обяснявам, когато купувам нещо. Парите са общи и тяхното предназначение е да се харчат.

# 23
  • Мнения: 4 435
Не ми е мъж,но ми е приятел.
Харча му ги,но никога не го крънкам,достатъчно умен мъж е за да преценя да ми оставя и по колко.Всъщност аз харча само неговите пари,мои така и иначе не изкарвам

# 24
  • Мнения: 9 865
Не придърпвам, привлачвам, кътам, крия, крънкам, мрънкам и пр. дейности. Когато има пари харча без мярка, когато няма - не харча. Никога само за себе си, разбира се, те и без друго са общи. И не, не печеля достатъчно, той е по-имотен.

# 25
  • Мнения: 6 618
Не ,нямам нужда .Не мога да си искам или крънкам, тъй че дано не ми се налага .

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
 Naughty Даже ми е виновно ако ми се наложи да искам. Карам с моята заплата.

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 19:36 от Sesana

# 27
  • Мнения: 5 710
Разбира се, що за въпрос. Аз нямам портмоне с повече от 10 кинта в един момент. Не ми трябват.
Ако харесам нещо казвам, нежно поднасям цената, оставям да отлежи и след ден-два имам каквото искам.

# 28
  • Мнения: 253
Момичета направо ви завиждам  Mr. Green
Като гледам очертават се 2 направления: "Харча парите на мъжа/приятеля ми" и "Не, защото са общи"... При мен нещата определено не са така, аз никога не пипам парите на приятеля ми - та те са си негови, а той сам не ми дава, така че общо взето няма нищо, което да е общо освен може би някоя и друга сметка...
Честно казано мислих, че има и други двойки, които живеят на този принцип, ама май съм грешала и като се замисля съм доста тъпа  Rolling Eyes Mr. Green

# 29
  • Мнения: 824
Не,правя преобразувания-от банкноти-в материални придобивки. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт