Досадните роднини?! Как се абстрахирате?!

  • 3 756
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Обстоятелствата са си каквито си ги направи човек, от опит говоря  Simple Smile Няма начин някой да ме накара да се видим, ако не искам, съответно не се виждаме. За да можеш обаче да си позволиш тази волност на духа, трябва по никакъв начин и за нищо да не зависиш от досадните роднини. Това е уловката, която не всеки разбира.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Направи като в онази реклама за кредитите "П-п-п-п-п-п-п-п-п"  Crazy Crazy   Joy

Първите 15 секунди ще те гледа тъпо  newsm78 , но в следващите 15 се надявам да разбере намека  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 194
Обстоятелствата са си каквито си ги направи човек, от опит говоря  Simple Smile Няма начин някой да ме накара да се видим, ако не искам, съответно не се виждаме. За да можеш обаче да си позволиш тази волност на духа, трябва по никакъв начин и за нищо да не зависиш от досадните роднини. Това е уловката, която не всеки разбира.

Така е, права си. В случая, тя е зависима, защото живее там.

# 18
  • Мнения: 2 556
Именно, няма как да се абстрахира, докато живее там. По никакъв начин.

# 19
  • Мнения: 0
От опит: аз също живея със  свекърва ми - много досадно говорене и едни и същи истории до припадък. Но даваш да се разбере че не ти е приятно - и тя може и да се усети . Ако не - право Куме в очи - кажи и че те дразни и тя ще млъкне  Mr. Green поне с моята стана така - сега си говорим само при необходимост , не сме скарани просто няма какво да си кажем  Wink Колкото до съвети за детето - дадох да се разбере че тук командвам аз и и си правя каквото си знам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт